גביע המדינה 04\05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏15/10/04.

1. יוגב אסולין Guest

הרצליה.. אתה מרגיש כמו שאני הרגשתי לפני שבועיים.. הרגשה מבאסת. כל הכבוד לכם. והרבה מזל טוב למכבי ת"א על הזכייה.

בסופו של דבר מכבי מסיימת עונה גרועה שלה עם תואר. אתה עונה הזאת אף אחד לא ירצה ליזכור ידאגו להשכיח אותו. ובסופו של דבר מה שיזכרו בעוד 10 שנים זה את הגביע הזה ואת העונה באירופה של המועדון. שום דבר מעבר..

ואם אשקלון ומכבי הרצליה מגיעות לחצי גמר.. ומעיפות בדרך קבוצות מליגת העל. ומכבי ת"א באחת העונה הגרועות שלה זוכה בגביע.. אז מה זה אומר על הכדורגל שלנו? שאנחנו משחקים פה כדורגל ברמה של ליגה ארצית?... האם עד כדי כך ירדנו?

2. shmulikwe Member

שטויות, אני עדיין זוכר את השנים הגרועות עם גרנט.. את היכולת המגעילה ואת הריבים עם לוני. לא זוכר יותר מזה..

3. M_T_A Member

כי בשנים של הקדנציה השניה של גרנט לא לקחנו שום תואר ולא היינו באירופה בשום עונה חוץ מהעונה האחרונה שלו...
    אבל את עונת 99\98 אני תמיד אזכור לטובה. התחלנו בצורה נוראית ואמרו שנרד ליגה אבל נתנו 3\2 עונה אחרונים מדהימים וסיימנו מקום שני ואם היינו מתחילים ככה אין לי ספק שהיינו לוקחים אליפות גדולה. או לפחות נותנים פייט רציני להפועל חיפה

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואותו דבר גם ב00\01.. סיום פשוט מדהים שדרסנו את כל הליגה

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן עשירייה לראשון שביעייה לבית"ר (עוד לא התגברתם אה?) חמישיות לחולון ורביעיות לקבוצות...רק בדרבים ומול חיפה איכזבנו.

6. M_T_A Member

בתקופה של סוף העונה לא כל כך איכזבנו בדרבים... 2-2 במשחק גדול של 2 הקבוצות, 1-1 שהגיע לנו לנצח ו2-0 בדרבי הגביע

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

שישיות לחולון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

מול חיפה אני זוכר רק את ה3-2 שמעולם לא הסתיים, מה היו התוצאות האחרות כבר שכחתי..

אהבתי מאוד דווקא את ה2-0 על בית"ר במחזור ה14 נראה לי, כשהם היו בלתי מנוצחים ובתיקו עם חיפה, אחח זה היה טוב, איזה גול של בנין..

ואי אני זוכר את ה 1-1 בפלייאוף, עם הגול של יעקב הלל, אני וחבר שלי ישבנו בשער 5 כי נתנו לנו כרטיס חינם והסעה ב20 שקל, כשמכבי עלו ל1-0 ממש התאפקנו לא לחגוג שם..

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/05