גביע המדינה:: סכנין מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י minkol, ‏19/11/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שזיזלזל בהפועל חיפה טעה.
    דקה 83, 1-1, כשהפועל חיפה החטיאו בדקה ה15 פנדל! אלירן אלקיים היה זה שהחטיא את הפנדל...
    אבי תקווה למכבי פתח תקווה בדקה ה63, שי דהאן לחהפועל יפה בדקה ה75.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/3/04
  2. DaMaGe Member

1-0 לאבי תקווה בדקה ה62...
    ואחר כך...ישששששששששששששששששששששש 1-1!!!!!!!!!
    שי דהאן!!!!!!!!!! יששששששש!!!!!!! יאללה שחיפה ינצחו!!!!!!!

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק בחיפה נכנסו להארכה...

4. אסף שקד Member

המשחק האחרון בגביע:

בית"ר ירושלים-הפועל חיפה

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי ואבוי,גוטמן הטקטיקן הפחדן מארח את קשטן הטקטיקן הגדול.

בפעם האחרונה שהם נפגשו בוסרמילזה נגמר ב0-0 כל כך משעמם ונטול ארועים,אחד המשחקים הכי זוועתי שנראו בכדורגל הישראלי לא בשנים האחרונות,ביובל האחרון .

מזל שזה גביע ויש פנדלים,לפחות מהפנדלים נראה גולים.

6. ג'רי בית הלוי Member

קריית שמונה בחוץ זאת אחת ההגרלות הכי לא קלות שיכולנו לקבל. אני כבר הייתי מעדיף את הפועל, לא הייתי מתנגד לקוואדורפל קטן וראשון בהיסטוריה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

די מספיק כבר כל אוהדי מכבי,אתם יודעים טוב מאוד שההגרלה הזו קלה,אבל אתם כמובן אחרי ההפסד בשנה ש עברה להפועל רמת גן יודעים שאסור לזלזל אבל בתוך לבכם אתם יודעים שזאת ההגרלה הכי קלה שיכלתם לבקש,מלבד עכו.

8. shmulikwe Member

משה אוחיון אתה הבן אדם הכי בכיין שראיתי בחיים שלי. ראיתי קטעים מההגרלה, וזאת הגרלה! מוציאים פתקים מקופסאות פילים! מה אתה חושב? שהם מסמנים? יש לך פראנויה..
    אני צופה שהפועל חיפה תעזור גם את בית"ר ומכבי תתקשה מאוד מול קריית שמונה שיש לה את ודז'ינסקי, אם אני לא טועה..

9. MaDot Member

חחח מכביסט.. "אין מה לדבר על המשחק הזה" אז תן לי לספר לך כמה דברים
    במשחק אימון לפני חודש בעילוט בין הקבוצות (עם הרכבים מלאים) עכו פשוט התעללה באחי נצרת
    ניצחה 2:1 אבל התוצאה ממש לא משקפת היה צריך להיגמר 6:0 לעכו בשקט ממה שראו שם עכו קבוצה יותר טובה למרות הפרש הליגות לדעתי אם בוקולי יתפוס יום חלש עכו עולה
    מה עוד שלעכו יהיה יתרון ביציעים לדעתי כי בכל זאת זו קבוצה מליגת העל שמשוך הרבה עכואים
    ומבחינת האוהדים הנצרתים עכו זו "קבוצה מליגה ארצית" והם לבטח לא יתעניינו במשחק
    אז עם הדחיפה של הקהל והאמונה של השחקנים שלנו אני חושב שזה לא בשמיים לעבור
    אחי נצרת רוצים אוויר לפני הפוש הסופי לאחוזים הבודדים שנישארו להם להישאר בליגת העל הם לא מחפשים לקחת את הגביע ועכו שבאה כסינדרלה תרצה להוכיח שהיא באמת קבוצה לאומית

אני מאמין

10. DaMaGe Member

מה בעולם גורם לך לחשוב שחיפה יעברו אותנו?!
    הם נמצאים באיצ' הכי ביתי בארץ, עם הקהל הדוחף ביותר בארץ, עם השחקנים הכי נלחמים בארץ.

רק אם ניהיה שאננים, לחיפה יהיו סיכויים קלושים לעבור אותנו, אבל ממש קטנים.

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקונצרט נגד קריית אתא (הובילו עלינו במחצית, הפסידו בגלל שיפוט גרוע), המשחקים האחרונים, הכושר הבינוני מאד של כל השחקנים בקבוצה וה"מאמן".

אתה מזלזל יותר מדי בהפועל חיפה, קבוצה שבהחלט יכולה לעבור את בית"ר. למרות זאת, בית"ר כמובן פייבוריטית ואני גם צופה שתעלה.

12. אלי מתחן Member

היית במשחק שאתה מדבר? השופט היה בסדר גמור. אני מסכים שנראנו גרוע, בגלל שהשחקנים זילזלו, הזלזול הוא גם מכיוון האוהדים שטענו לעלות עם הרכב משני (אולי זה אתה?). ראית עד שנימני וארבייטמן נכנסו בדיוק מה שווה ההרכב השני.

13. Thierry Henry Member

יא עוואר
    השוער שלנו הוא בין השוערים הטובים בארץ בפנדלים
    לא הכינסו לו אפילו אחד
    מתוך בערך 5 שנבעטו לו העונה

14. DaMaGe Member

אל תקרא לי עוואר, אני פה על תנאי ועכשיו הייתי מציף אותך בקללות ובלילה היית בוכה לאמא. אז שתוק.

וואי אתה שקרן. אני זוכר שהכניסו לו נגד הרצליה, ונגד ק"ש (בעיטה עלובה) אז למה סתם לשקר!?
    ומה זה עוזר שוער פנדלים טוב, אם הסלמאנים שלכם לא יודעים להכניס פנדלים.
    חוץ מזה השוער שלכם מאגרף כדורים לתוך השער חחחח!!! אוייי גדול עכשיו אני נזכר בזה חחחח!!!
    קבוצות ב-10 שחקנים מנצחות אותכם חחחח!!!
    ומה הכי מצחיק?!
    אתם קבוצת תחתית בלאומיתתת חחחח!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

יאללה אם תנצחו את חיפה היה סיכוי לדרבי, אבל מה הסיכוי שזה יקרה?! חחחחח אפסי לחלוטין.

יאלללה בבבבבבבבבבית"ר!!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/04
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה, כשמזל הופך להיות משהו עקבי, זה כבר לא מזל.
    עובדות, אנחנו במשך 6 השנים האחרונות קיבלנו 4 פעמים את הפועל ת"א ופעמיים את מכבי חיפה בעוד מכבי קיבלו אימפריות כמו טובא, השקמה וקריית שמונה.
    ולא, אני לא מאמין לאוהדי מכבי שאומרים שהם היו מעדיפים לקבל את הפועל ת"א מאשר את קריית שמונה,כי קריית שמונה, גם בלי להזכיר את הפועל ת"א, היא הגרלה נוחה לקבוצה שרוצה לקחת אליפות בליגת העל.
    עוד עובדה, טענתי לפני שהייתה הגרלה שבאר שבע תדפק ומכבי יקבלו הגרלה נוחה, עובדה נוספת, באר שבע קיבלו את ההגרלה הכי קשה בגביע, בעוד מכבי קיבלו הגרלה נוחה.