גביע המדינה:: סכנין מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י minkol, ‏19/11/03.

1. DaMaGe Member

בית"ר ירושלים א=י=מ=פ=ר=י=ה!
    עכשיו אני רוצה דרבי!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ד"א, קאקו 1, כפ"ס 0

2. דם צהוב Member

איזה מעצבן זה!!

אין יש לנו בעיה אנחנו לא יודעים לשחק נגד קבוצות חלשות!!
    לא משנה רק שננצח את הפועל יום שבת מצדי לוותר על הגביע בשביל ניצחון שם!

ד"א השנה יהיה גביע נחמד[מכבי ת"א,חיפה, הבועל ת"א, ביתר י-ם, נתניה... קבוצות טובות....

ד"א

DaMaGe
    כן גם אני הייתי רוצה שלביתר יהיה דרבי...
    שיפסידו אותו! חחחחחחחח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בצחוק אחי..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

3. DaMaGe Member

חחחחח אחי, את האמת, אני רוצה שתנצחו בדרבי!
    לא שאני משוגע על מכבי, אבל אני פשוט אוהב לראות את הפועל סובלים,
    הם ביזו את ההמנון בדרבי בכדורסל ("ארץ ציון, הפועל ת"א"), הם שרים שירי שטנה יותר מדי מוגזמת.
    (הם שרים על השואה, הם קוראים למכבי להישרף ולמות), ממש בושה.
    כזאת קבוצה לא צריכה להתקיים.

הלוואי תביסו אותם בדרבי!!!
    אני כל כך שונא את הקהל של הפועל ואת הקבוצה...כל כך שונא.

מקווה בשבילך, בשביל ה"נקמה" שלי, ובשביל הסבל של הפועל...שתביסו אותם בדרבי,
    הקב"ה עוד יחזיר להם על כל מה שהם שרים.

שבוע טוב ויאלללללללה בית"ר!!!

הליייייייייילה הליייייייייייילה, שמחה גדולההההה הלילהההההההההההההה!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק בשביל לראות את כחילה משחק ומבקיע היה שווה לראות את משחק הגביע של הרצליה מול באר שבע, אני פשוט מת על כחילה.
    בקשר למשחק, מחצית ראשונה שקולה, במחצית השנייה הרצליה הרימו כדור ממצב נייח וכחילה השווה.
    אחרי הגול הזה פשוט דרסנו אותם.
    הינו יכולים לתת גם 5 ו6 אבל מיזרחי ויז'רסקי החטיאו 1 מול 1 מול שי הס.
    רק שאלה לאוהדי מכבי הרצליה, איפה האוהדים שלכם?
    מבאר שבע(קבוצת החוץ) באו יותר קהל מהרצליה(המארחת).

5. DaMaGe Member

א) מה אתה משווה לי קהל של קבוצת תחתית מהלאומית לקבוצת צמרת מליגת העל?!
    ב) כחילה אחד הבלמים הכי טובים שהיו בישראל.

6. MaDot Member

חחח מה כואב לך יא מטומטם?....
    שנה הבאה ניפגשים בלאומית אל תדאג יהיה טוב!!

בקשר למכבי חיפה הייתי במשחק היה משחק אימון ראסמי
    השחקנים לא התאמצו בכלל להביס את הכח באמת לא ידעתי שההבדל בין שתי הליגות כזה גדול

7. שגיא Guest

אם נסכם את הסיבוב הזה בגביע (שלא הסתיים) אפשר לראות שאין הפתעות, וכל הסינדרלות חזרו לבתיהם, אם כי יש כמה קבוצות שאפילו שניצחון, הצליחו לאכזב.

הראשונה היא כמובן מכבי ת"א, שניצחה קבוצה מליגה א' בסך הכל 2-1. למרות שכבר הובילו 2-0, לא הצליחו לפרק את יריבתם, שאף חזרה למשחק עם שער מצמק. הבעיה היחידה שהשער המצמק הזה זה כנראה הדבר היחיד שהם יכלו לעשות. מה שמפתיע הוא שהשער הזה נכבש דווקא לקראת סוף המשחק, איפה שיתרון הכושר הגופני העדיף בהרבה של מכבי ת"א אמור לבוא לידי ביטוי.

קבוצה נוספת אשר איכזבה מעט, גם פה למרות ניצחונה, היא בית"ר ירושלים. בית"ר הייתה כבר בפיגור של 1-0 מול קריית אתא מהארצית, במחצית. הדיווחים אף מספרים ששער השיוויון של בית"ר אף נכבש מפנדל שכלל לא היה, אבל לאינדיו זה לא ממש היה אכפת. מכאן ואילך הסיפור היה שונה, גם אלי גוטמן הכניס את הכוכבים שלו, שהוסיפו עוד שני שערים עד הסיום וניצחו את קריית אתא, בתוצאה 3-1.

עוד קבוצה שאיכזבה אותי, למרות היכולת החלשה המוכחת שלה, היא הפועל רמת גן. נכון, הם על הפנים גם בליגה, ובטח שלא אותה קבוצה של שנה שעברה, כי הם רק נחלשו, אבל מזוכת גביע המדינה, אפילו במצב כזה, היית מצפה לקצת יותר, על אחת כמה וכמה אם הם הצליחו ליטול את ההובלה במשחק. נביאיות וחוסר אופי הביאו אותה למצב שיריבתה לתחתית הלאומית מנצחת אותה אחרי מהפך, 2-1. זה אולי גם יצביע על מצב הקבצות הללו בסיום העונה.

ואם נעבור לקבוצות המשכנעות יותר של הסיבוב הזה אלו הרי הפועל ת"א שלא התקשתה (אפילו שזו קבוצה מליגה א') לנצח 5-0, ודבר שחשוב מבחינתם הוא כמובן חזרתו של אוגבונה אחרי פציעה, וחזרה עם שלושער זה בכלל דבר מצויין עבורם. קבוצה נוספת היא מכבי חיפה, גם היא בתוצאה של 5-0, שרק תעשה לרוני לוי חיים קשים יותר בקביעת ה11 (וגם ה18) למשחק הליגה הקרוב ביום ראשון. ועוד אחת היא נתניה, שניצלה את הירידה ביכולת של פ"ת ובמפגש היחיד בין קבוצות ליגת העל הצליחה לנצח 2-0, כאשר הייתה טובה יותר מפ"ת, ניצלה טעויות שלה, ניצחה בצדק, ותמשיך לשלב הבא בגביע.

אגב, סיבוב ח' של הגביע כרגע חסר משחק אחד מהשלמתו. המשחק בין מכבי פ"ת להפועל חיפה נדחה.

8. MaDot Member

למה דחו את המשחק בין הפועל חיפה ומכבי לוזון פ"ת?
    ומתי ההגרלה?

9. שגיא Guest

לא יודע, אני משער שבגלל שביום שני נערך משחק בין מכבי פ"ת לאשדוד. אשדוד אגב קיימה את משחקה כרגיל, כידוע.

המשחק נדחה ל17 לחודש, יום רביעי.

10. ofer23 Member

המשחק אכן נדחה בגלל משחקה של פ"ת ביום שני.
    אשדוד העדיפה לשחק על-מנת להריץ עונשי הרחקה של שחקנים, שהקבוצה העדיפה שישחקו בליגה.

11. MaDot Member

אהה סבבה תודה
    ומישהו יודע אולי מתי ההגרלה? שמעתי שביום רביעי אבל לא יודע כמה זה נכון

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחר(יום שלישי ה15/4) תתקיים הגרלת שמינית הגמר בגביע המדינה.
    ההגרלה תתקים בשעה 13:00 במשרדי ההתאחדות.
    המשחקים יתקימו בשבת הבאה, שלושה ימים לפני המשחק מול ליטא.
    רוצים לדעת איך תראה ההגרלה?
    תחפשו את הקבוצה הכי חלשה בהגרלה, יופי, אותה תקבל מכבי ת"א.
    עכשיו תסמנו ליד מכבי חיפה, נתניה והפועל ת"א איקס, את אחד מהם תקבל הפועל באר שבע.

נ.ב
    כמעט שכחתי, תשנו את השם של הדיו(הכותרת)ן ל "דיון הרישמי של גביע המדינה".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/3/04
  13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

באחד מהדיונים כתבתי שהפכתם אותו ל"דיון ההתבכינות הרשמי".
    אתה לא חושב שזה מיותר מה שכתבת עכשיו?
    אני באמת מתכוון לבכות גם אם נקבל את באר שבע בגביע? אז נקבל ונעבור אותם, וככה אתה צריך לחשוב בכיוון השני לטובת הקבוצה שלך.
    ישר מרים ידיים ואומר "ההתאחדות דופקים אותנו", "מכבי ת"א מקבלים במכוון קבוצות נחותות" וכו'.
    מתפלאים למה באר שבע לא הופכת לקבוצת צמרת אמיתית? תסתכלו על המנטליות שלכם, מנטליות של דופקים אותנו, כמו בית"ר ירושלים בזמן האחרון (על ייצוג בנבחרת). זה הסממן הבולט ביותר של מנטליות של קבוצה קטנה- שופט מכור והתאחדות מכורה, ואת שניהם באר שבע ואוהדיה מקפידים למלא בדקדקנות.
    ככה לא תגיעו לשום מקום, והלוואי שמכבי ת"א תקבל את מכבי חיפה ושב"ש תקבל את עכו.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אמן.

ועזוב אותך התבכיינות או לא התבכיינות משה אומר משהו שאני לא אומר שנכון אבל אפשר לראות שככה זה היה בזמן האחרון. אני לא רומז שום דבר, בואו נראה אם משה מחר יוצא גדול.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, אפילו ניצן, אוהד מכבי ת"א, הודה שנראה לו מוזר שכל שנה מכבי מקבלים את האריות של הכדורגל(מהפועל טובא עד השקמה), בעוד יש קבוצות, כמו באר שבע, שבדרכם לגמר פגשו את הפועל ת"א בבלומפילד(בתקופה שלא היה להם הפסד בית בליגה), ואת מכבי חיפה.
    עם אתה רוצה, אני יכול לתת לך את ההגרלה של ה5 שנים האחרונות של מכבי ת"א והפועל באר שבע, ותראה את ההבדל, איך?

נ.ב
    אני מאמין שבאר שבע יכולה השנה לעשות ניצחון אחד יותר במסגרת הגביע מאשר בשנה שעברה, אבל השאלה האם שוב נדפק בהגרלה בעוד יסללו למכבי ת"א את הדרך לגמר?