גביע המדינה הוא אדום!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/2/07.

1. אבו Member

לא יודע אם פחות, כי חצי גמר זה הכרעה על משחק אחד. בטופ 16 יש 6 משחקים. העניין הוא שאוהדי מכבי לא דמיינו שבני השרון הקטנה תעשה את מה שהיא עשתה.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי מכבי כמו מכבי תמיד תזלזל בקבוצות ישראליות.

3. burning soil Member

מה הקשר לזלזול בכלל אני לא מבין ?!

אתם בכלל יודעים על מה ולמה שובתים? נגד מי שאתם מדברים?

אתם יודעים שכבר שבתו השנה ביורוליג?! לא, כי אין לכם מושג בכלל.

וכן, גם גביע המדינה חשוב למכבי ולאוהדים כמו כל תואר, זה לא "עוד" תואר.

4. הרצליה Member

כפר סבא?

5. KirkH Member

כי לא מכניסים לאולם אנשים בלי תעודת זהות שתוכיח שהם מרעננה או הרצליה?

כן, כפר סבא.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הערב זה קורה! רגע הסטורי בכדוסל הישראלי במאבק על הגביע היוקרתי

כבר ביום שני הכדורסל הישראלי הלך צעד ענקי קדימה. כל אוהבי הכדורסל בארץ שמאוד מאסו את החוסר בתחרותיות בליגה התעוררו לחיים בגלל קבוצה אחת - בני השרון. מי יודע ואולי הכדורסל הישראלי בעמדת זינוק חדשה לגמרי, ואולי נראה יותר עניין בכדורסל הישראלי. מכבי אומנם עשירה יותר, אך לא כל יום מצליחים לבנות קבוצה אגדית כמו שהייתה להם בשנים האחרונות, ולא משנה בכמה כסף מדובר. הערב הטעם יחזור לשפתיים, הצליל של הרשת ישמע נקי בהרבה והשמחה להניף את הגביע תהפוך לאורגזמה אמתית של ממש!

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

תעשו לי פאקינג טובה, הכדורסל הישראלי עשה צעד קדימה?? מכבי עשתה ספרינט אחורה! מה, עכשיו פתאום ירושלים או בני השרון קבוצות שיכולות להתמודד ביורוליג? פתאום גביע המדינה בכדורסל זה כן תואר שמישהו זורק לכיוון שלו?

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בית כמו שמכבי עלו ממנו למקום השני גם בני השרון וירושלים יכולים לעבור. בני השרון קבוצה עם הכל מהכל, ואולי עם ספסל קצת לוקה בחסר, אך זה טבעי ביחס לתקציב.

גביע המדינה תמיד קיבל משמעות וחשיבות, וכן גם תמיד הביא האווירה עם היכל מלא אדם. מה שמאוד מדכא את הליגה והגביע כל השנים זה הצהוב כחול של מכבי. הקבוצה זוכה על בסיס קבוע, ולכן זה מבאס ת'תחת מראש. הפעם סוף סוף יש על מה להתחרות, ולכן יש התעוררות חיובית לחיים בעולם הכדורסל הישראלי. לא בטוח ימשך כך, אבל בנתיים זה כיף לא נורמלי. אמן ימשך.

9. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אני אומר שיהיה גמר מדהים זה כזה כייף למי שאוהב כדורסל גמר בלי מכבי, אני אומר שזה ילך צמוד אבל ירושלים תנצח 90-85, ירושלים העונה היא קבוצה אחרת לגמרי משנים קודמות היא משחקת יפה מאוד ויודעת לרוץ ולקלוע הרבה נקודות, יש לה קלעים אדירים כמו חגג', פניני, גולמאנץ, טפירו, ובאוורס וטרנס מוריס שיודעים לחדור אבל לפעמים גם קולעים מחוץ לקשת, זה באמת קבוצה התקפית טובה מאוד, הגנתית היא לא כל כך טובה והיא פגיעה כי אוסטין לא עושה כל כך הגנה וגולמנץ לא טוב בזה כל כך, אבל יש להם את טרנס מוריס שיודע לחסום, וגם מרקוביץ' מהספסל יכול לעצור את ני לייון וסיסה בקרבת הסל, הולך להיות משחק מרגש, ואני בעד בני השרון, בני השרון יצטרכו קליעה טובה של ארז כץ כמו במשחקים האחרונים, וגם קליעה טובה של קוקי בלצר וניילון והיא יכולה לרוץ, למרות שהיא פחות טובה התקפית, אפי ישחק התקפות ארוכות כדי למנוע את משחק הריצה של הפועל ירושלים, זה הגנה נגד התקפה לדעתי.

10. GUTE Member

בכלליות אני מסכים עם מישה. שאף אחד לא יחשוב שירושלים ובני השרון הן כאלה טובות. אם לא לי ניילון (שעצם הויתור עליו מצד מכבי הוא כישלון מקצועי בלתי נתפס), בני השרון יכולה רק לחלום על הגביע. ירושלים קבוצה טובה ונחמדה אבל יורוליג? מה פתאום. מכבי ת"א מציגה יכולת ירודה ביותר ורק בזכות זה פתאום יש עניין בגביע המדינה.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו... זה כנראה המשפט הכי ארוך שנכתב בהיסטוריה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

ירושלים שונה העונה משנים קודמות? אולי לרעה, לפחות ממה שהיא מציגה עד עכשיו. עצם זה שיש קבוצה בארץ כמו בני השרון שבכלל מסוגלת לאתגר אותה על תואר הקבוצה השנייה בטיבה בארץ אומר שמבחינת יכולת היה אפשר לצפות ליותר העונה מהפועל. הקבוצה של היום כשרונית בטירוף בהתקפה, אבל ההגנה שלה חדירה על גבול השערורייתית לפעמים. אני יודע שמתן נאור, ההנפלד של ירושלים, פצוע וחסרונו מורגש, ושמאז הגעתו של טרנס מוריס ההגנה בצבע נראית טוב יותר, אבל זה עדיין ממש לא זה. אני חושש שהגבוהים הדומיננטיים של בני השרון יפרקו אותנו היום. יהיה מעניין היום זה בטוח, ועניין במשחקי גמר זה בהחלט חידוש מרענן מבחינת הכדורסל הישראלי.

עם כל האמור לעיל, בכל זאת סיכוי לא רע שיהיה טעם מתוק לעונה הזו, טעם של תואר, ואימרו אמן! :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/07
  12. צ'וצ'ו קמביאסו Member

למה אתה חושב שעם ארז אדלדשטיין היה יותר טוב הם תמיד קיבלו בראש ממכבי, העונה הם קיבלו גם בראש מהם אבל משחק הכדורסל שלהם יותר טוב והם קרובים לתואר אחרי כמה שנים טובות, והם יקחו אותו, הם גם טובים ביול"ב, והם לדעתי משחקים יותר טוב משנה שעברה שרק אוסטין עשה שם משהו,

סיסה יכול לעצור את אוסטין בהגנה אבל קשה מאוד לעצור את המשחק המגעיל של אוסטין היעילות שלו היא ברמה גבוהה, לפעמים הוא מזכיר לי את טים דאנקן הקטן, כן אין מה להשוות, עם הכח והחוזק והקליעה עם הקרש והגובה קצת, אני יודע שאני קצת מדבר שטויות על תצחקו עליי חח, עם אתם רוצים תצחקו.

אני אבל בעד בני השרון מגיע להם כי הם עברו את מכבי.

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/07
  13. KirkH Member

לא יאמן כמה הזיכרון של אנשים קצר ומושפע מהדברים האחרונים שהם רואים.

ירושלים שונה או טובה מבעבר? הלווו?!? אולי אנשים שכחו, אבל הקבוצה של דן שמיר הספיקה העונה לספוג כל כך הרבה שריקות בוז במלחה ולעבור תהפוכות שהיו יכולות בשקט לפרנס שלוש עונות מלאות.

גם הקפיצה מעל הפופיק די מצחיקה. יורוליג?
    ירושלים?!? הקבוצה שדידשה בבית המצחיק שקיבלה ביול"ב ועברה רק במשחק האחרון?
    בני השרון?!? יש לכם בכלל מושג מה ההבדל בין לשחק משחק אחד בשבוע לשניים? השחקנים של בני השרון מתפרקים גם ככה אחרי 40 דקות של כדורסל בשבוע, אז אתם רוצים להכפיל להם את המכסה?

שימו דברים בפרופורציות.
    אתם מודעים לעובדה שהתקציב של בני השרון הכל כולל הכל הוא שווה ערך למשכורת שנואל פיליקס לוקח הבייתה העונה? אתם מבינים את גודל הפערים?
    מכבי נפלה השנה ואין בן אדם בעולם למעט שמעון מזרחי שלא יודה בכך. אבל בעונה הבאה למכבי עדיין יהיה תקציב של קרוב ל-10 מיליון דולר ולבני השרון לא. יש לי גם חדשות בשביל אוהדי הפועל, בעונה הבאה אין ארקאדי. חוזרים לימי השפיות של הקבוצות ב2-3 מיליון דולר. אין טפירו, אין אוסטין, כנראה שגם אין מתן נאור.

אלו שמדברים על יום הסטורי ומשמעותי בכדורסל הישראלי פשוט חוצבים לעצמם בור שיהיה להם מאוד קשה לצאת ממנו בעונה הבאה. הגביע מן הסתם עדיין יוכרע במשחק אחד, אולי גם האליפות - מישהו רוצה להמר שמכבי לא תגרוף רצף נוסף של דאבלים?

14. בית"רי מלידה Member

נכון! ממלאת מקום הניבצר תעניק את הגביע...אני בהחלט מבין את ההתרגשות של סלע. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

15. Claret&Blue Member

למה יש לי הרגשה שירושלים תנצח ותנפץ את האופוריה מסביב לנצחון של בני השרון על ירושלים? בכל מקרה, רק לחשוב על לי ניילון צעיר ומהיר יותר בפעולה, חלום. שיהיה גמר טוב.