גביע המדינה הוא אדום!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/2/07.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

איזה תענוג היה באצטדיון אווירה מחשמלת,רק חבל שאירגון אולטראס של מכבי שבת ולא הופיע למשחק.
    הקהל של הפועל?!וכל מילה אחרת מיותרת פשוט מדהים מה שהלך שם,שאפו ענק גם לאלה שנשארו ועודדו
    את בני השרון במשחק מטורף של הקבוצה.

לצד המקצועי,אני חושב שמכבי הייתה עם הראש בהגרלה וזה גרם למתח של השחקנים שלא הגיעו עם הראש
    במשחק,אפילו קצת זילזלו.

בני השרון,כדורסל מדהים הכל עבד התלהבות פלוס סלים של פוקסים.ליי נילון התחיל מדהים את המשחק הוא
    בלתי ניתן לעצירה.

הפועל ירושלים,דרסה את רמת גן הפצועה משהו וגרמה למשחק להראות קל מאוד עד כדי כך שאפילו האוהדים
    ביקשו את אבישי דרעי למגרש.בלי שאננות להגיע לגמר וכך נחגוג בספרא קצת.

רמת גן,אין מה להוסיף קבוצה מתה בלי התלהבות רצון ומוטיבציה קבוצה חלשה שהיום הייתה מפסידה גם
    למכבי.

ואני שואל,"איפה הקהל של מכבי?"

2. KirkH Member

אכן, לפני כל הדברים המקצועיים והטאקטיים - הקהל של מכבי פשוט בושה. לא אלה שהגיעו חס וחלילה, אלא אלו שנשארו בבית.

הקהל של ירושלים היה אדיר. לטעמי, חצי מההתלהבות של בני השרון מצד אחד והלחץ של מכבי מצד שני בדקות הראשונות הגיע מהעידוד המאסיבי של הקהל באדום.

אחד הרגעים המצחיקים במשחק היה כאשר אוהדי י-ם שרו: "נאבן ספאחיה, נאבן ספאחיה"...

מאמן שמשתף ברבע הראשון 10 שחקנים ובמשחק כולו 12 ואחרי זה מדבר על עייפות, הוא דביל.

מה שהכי עצוב זה לראות את שמעון מזרחי והנהלת מכבי עם הראש בחול. מדברים איתם על זה שהיום הוכח שאפשר לנצח את מכבי במשחק אחד אז הם מתחילים להתבכיין על שיטת המשחקים בליגה - פעם לא היה משנה באיזו שיטה משחקים, הקבוצה הטובה הייתה מנצחת. פעם היא גם לבשה צהוב.

לא נורא, יש לשמעון שלושה ימים לחשוב על זה לפני שהוא בעצמו יצטרך להעניק את הגביע לקפטן של בני השרון / ירושלים...

3. burning soil Member

הקהל של מכבי שאתם מדברים עליו, שבת היום וזה אומר שלושת האירגונים המובילים בהיכל-
    אולטראס מכבי, גייט11, והלב הצהוב בעקבות היחס של ההנהלה ופרצלינה אליהם מתחילת
    העונה... שביתה מוצדקת וללא שום קשר לתוצאה, אני מקווה שכך ההנהלה תפסיק להעדיף
    את יושבי החליפות ותתייחס לקהל האמיתי שלה. בכל אופן יותר פרטים באתרים השונים של
    הארגונים, זו לא סתם שביתה שנולדה מהיום...

ובקשר לבניה"ש - אז לא לשכוח שמדובר בקבוצה עם מסורת מסוימת - בגלגול הקודם שלה
    כבני הרצליה הקבוצה זכתה כבר בגביע,כמכבי רעננה ניצחה את מכבי בפליאוף לפני כמה שנים
    והיתה בצמרת במשך כמה עונות. בניה"ש כבר היתה 5 פעמים בחצי גמר גביע המדינה
    ושיחקה עוד פעם אחת בגמר לפניי שנתיים. תוסיפו לזה עונות שהקבוצה שיחקה באירופה
    ותקבלו קבוצה שבדרך כלל מחפשת להיות למעלה. סך הכל מגיע להם כל הכבוד, לקחו את
    מה שנתנו להם.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/07
  4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מלבד מכבי וירושלים, אין ספק שבני השרון נבנתה הכי טוב בליגה. חוץ משתי הגדולות, היא היחידה שלא מחליפה זרים כל שני וחמישי, יש לה רוב ישראלי בקבוצה, וזו הקבוצה החיובית ביותר בליגה. אני מצדיע להם.

5. Tony Adams Member

בזכות הקהל של מכבי הם ניצחו את פנא', ו"בזכות" הקהל של מכבי הם הפסידו אתמול.

6. KirkH Member

מכבי וירושלים נחשבות אצלך לקבוצות שנבנו טוב?

ובואו לא נשלה את עצמנו, גם בבני השרון אין רוב ישראלי וגם בני השרון נמצאת איפה שהיא נמצאת בגלל קוקי וניילון ולא בגלל כץ ומזרחי.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לבזות את הכדורסל עד כדי כך? זה לא שהשחקנים/מאמן של מכבי ניצחו, זה לא שהשחקנים/מאמן של בני השרון ניצחו. לא, מי שמכריעים משחקים הם אוהדי מכבי? אהמ, לא.

8. Tony Adams Member

לא. אבל האוהדים שלי מכבי בעונה הזאתי, מהווים פקטור מאוד חשוב במכבי. בלי איך שהם עודדו בחמישי, אני לא חושב שמכבי היתה מנצחת את פנא'. אתמול הם שבתו, וזה מאוד פגע במכבי. אני לא אומר שזה הדבר היחיד שבגללו מכבי הפסידה, אבל זה חלק מאוד חשוב.

9. לא מצאתי כינוי Member

gilvero silva

זה לא שהם שבתו אתמול, ככה זה אוהדי מכבי תל - אביב בכדורסל. אתה תראה אותם רק בימי חמישי בהיכל. בימי ראשון בדרך כלל אתה לא תראה יותר מ2000 איש. ובשבילהם חצי גמר גביע הוא כנראה לא בדיוק אטרקציה.

10. KirkH Member

אל תקשקש.

אוהדי מכבי מכל האירגונים שבתו אתמול וגם אלה שכן הגיעו,לא עודדו.

11. מכבי או מוות!!! Member

יש פה אוהד בני השרון?!
    גם אני אוהד אותם הולך להרבה משחקים בעיקרון יושב ורואה.

אנשים פה צדקו,רובכם אמרתם שיהיה הפתעה וניילון ואפי יכולים לקחת את בני השרון רחוק ויש גמר בני השרון-ירושלים אני בכל אופן הולך ליהות נוכח בהיכל ביצי של בני השרון{יש הרבה אוהדים אבל לא מספיק והם יגיעו "ליובל" לא להיכל אבל נראה...}
    הרבה מציינים את ניילון אבל אני חושב שכץ אולי לא הפציץ אבל הוא גארד מצוין לבני השרון לא ראיתי הרבה זמן גארד טוב ששיחק בהשרון.
    יש חיסרון הקבוצה של אפי בענינים והם עדיין לא קלטו שהם ניצחו את מכבי והובילו ביותר מ1 נקודות כל המשחק{חוץ מכמה דקות} מקווה שלא יבואו עם אף למעלה להיכל ונצליח להוציא משם ניצחון.

12. Tony Adams Member

הם כן שבתו. בגלל שלא מרשים להם להכניס ציוד וכד'.

13. אבו Member

14. KirkH Member

אני מאוד בספק בקשר להתמלאות ההיכל.

בני השרון קיבלו קרוב ל-4000 כרטיסים. לעבור ולחלק אותם בבתי ספר בכפר סבא ורעננה זה הצעד הקל - לגרום לילדים האלה אשכרה להגיע לנוקיה הולך להיות קצת יותר מסובך.

15. אבו Member

קירק- רשום שהכרטיסים כבר אזלו. קשה לי להאמין שלמי שיש כרטיס לא יגיע- ההיכל יהיה מלא.