גביע המדינה הוא אדום!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/2/07.

1. הרצליה Member

זה נגמר!
    הלך הדאבל!

94-87 גדול לבני השרון, 31 נקודות לניילון
    סוף סוף יש פה משהו שמזכיר ספורט!

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/07
  2. בית"רי מלידה Member

יוחזרו פיני גרשון ושאראס

3. BugSniper Member

שתי שלשות מטורפות של שארפ לקראת הסיום, אבל את השלישית-- שבאה אחרי שני פסקי זמן רצופים-- הוא כבר החטיא, וזה נגמר.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ספאחיה הפסיד את המשחק בגלל ביינום. שארפ נתן 2 שלשות אדירות ואז ב-4 הפרש דקה לסיום ביינום הטיפש עשה עוד שטות מיני אלפים שלו. מכבי חזרה למשחק רק בגלל השופטים שזרמה עם המומנטום של מכבי לשריקות לא מובנות. ואין מה לשעות, הטובה ביותר ניצחה.

כל הכבוד לבני השרון על משחק הירואי, מדהים.

אז מה סלע, מכבי משתפרת כל הזמן אה? לך לך תשתה קפה עם ספאחיה שימשיך לשקר רק אותך.

5. Pipe Member

זה הפסד של מאמן. אחרי המשחק היום אני לוקח את כל מה שאמרתי בעבר, ספאחיה הוא לא האיש שיוביל את מכבי. מאמן בינוני, נופל ברגעי הלחץ, לא ברמה של מכבי ולא ברמה של הפועל י"ם. בן אדם סימפטי, נחמד מאוד, ג'נטלמן, לא מאמן כדורסל ברמה. שלום ולהתראות.

תצוגת נפל. ביינום עבר היום את כל הגבולות.הלפרין נהיה פתטי משבוע לשבוע. וויצ'יץ' ושארפ שהתעורר לקראת הסוף לא מספיקים. צריך לעשות שינוי בקבוצה הזאת ומהר.
    ביזיון, פשוט ביזיון.

כל הכבוד לבני השרון, לברנבוים, לניילון ולקוקי(מה זה השם הזה לעזעזל? אתה אמור להיות גבר לא לפרסם את עוגת הבית!). גמר מרתק, אני עם י"ם. לא רואה אותם מפספסים את ההזדמנות הזאת שמגיעה פעם ב10 שנים.

6. משוגע בירוק Member

עשה לי את השנה....

7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום חג היום!!!

יחי הליגה!!!

יחי משה מזרחי! יחי ארז כץ! יחי אפי בירנבאום! יחי האקסים של הפועל ירושלים באשר הם!

אחד המשחקים הגדולים שיצא לי לראות השנה, ואחד המתוקים. אחרי השלשה השנייה של שארפ היה לי דה ז'ה וו מכל מיני משחקים באירופה בעיקר של ז'לגירס אבל הח'ברה של בני השרון התעלו על עצמם.

למרות האהדה שלי להפעול ירושלים, ליבי בגמר עם בני השרון ואני כל כך אצטער עבורם אם הם לא יזכו בגביע בסופו של דבר.

תודה לכם רענן כץ ונבו ספאחיה על שהחייתם מחדש את מפעל הגביע הישראלי לאחר 10 שנות שינה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. אבו Member

לירן, ביינום היה אחד הטובים במכבי היום. בלעדיו זה נגמר 15 פור.
    לגבי מכבי- פרט לשארפ וויציץ'(והיום באופן חד פעמי ביינום) ומעט ארנולד, כולם חושך. יאסייטיס איבד את כול הביטחון בזריקות שלו, הלפרין חלש, כנ"ל כול אחד אחר במכבי.

מה אפשר להגיד? שאפו ענק לחבורה של אפי. ווינר ענק. לדעתי הם גם הולכים לקחת את הגביע, אבל המשחק מול ירושלים הולך להיות שונה לגמרי. ניילון, וויליאמס, מזרחי, כץ, סיסה, חנוכי וכול השאר...אחד מהאירועים הגדולים בספורט בעשור האחרון.

יום חג!

9. Gustavo Boccoli Member

ספאחיה צריך ללכת הביתה ומהר. כישלון גדול, לא רק זה, בכלל כל העונה מההתחלה ועד הסוף. פיני רוצה לחזור לארץ? שמעון מזרחי חייב לעשות הכל כדי שזה יהיה למכבי.

עכשיו לגמר, אני בעד ירושלים, יהיה קשה מאוד לעצור את ניילון, בלצ'ר קץ ושאר השחקנים, אבל אני מאמין בשמיר ובאיך שהקבוצה נראית בזמן האחרון ואפשר לקחת את הגביע.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בגדול, בינום לא היה איום ונורא. אבל הוא תמיד יודע מתי לבוא ולהשתין על כל מה שהוא עשה. והיום הוא עשה את זה, שוב. גם בלעדיו מכבי הייתה חוזרת למשחק איכשהו בסוף.

11. אבו Member

זה כבר מאוחר מידי לפטר את ספאחיה. אי אפשר לבנות קבוצה לפני ה-TOP16. ואם לא יקרו דברים לא צפויים(זכייה של מכבי ביורוליג), הוא ילך בסיום העונה.

12. Dimitar Berbatov Member

איזה משחק מדהים של בני השרון, ללא ספק אחד הימים הכי יפים שידע הכדורסל הישראלי!
    כבר לפני המשחק הרגשתי שתהיה הפתעה, זה היה ברור שלבני השרון יש יתרון ברור בצבע והיום הם הראו את זה מה שניילון עשה היום להגנה של מכבי זה פשוט לא יאומן. שחקן כזה המקום שלו בקבוצה גדולה באירופה ולא בישראל .
    שאפו ענק לאפי בירנבוים שלדעתי הוא המאמן הכי טוב בליגה, כך גם חשבתי לפני המשחק הזה. מה שהוא עושה השנה בבני השרון זה מדהים הוא בונה שם קבוצה גדולה. אפי הכין את בני השרון מצוין למשחק גם מבחינת כדורסל נטו וגם מנטלית בני השרון באה למשחק ולא פחדה ממכבי ונתנה לה כבוד כמו שכל הקבוצות בארץ נותנות למכבי.
    אי אפשר גם לא להתייחס למכבי שנתנה משחק קטסטרופלי היחידים שהיו טובים והשאירו את מכבי במשחק הם וויצ'יץ' שכמו תמיד היה הכי טוב במכבי רק שהפעם זה לא הספיק, ירטין ששמר את מכבי בתמונה ואפילו החזיר אותה ושארפ שכמעט כמעט ניצח למכבי את המשחק עם שתי שלשות מדהימות.
    ספאחיה עם ניהול משחק גרוע לעומת בירנבוים הפנטסטי.

איזה גמר יהיה לנו ביום חמישי, בני השרון תתן את כל כולה וסוף סוף אחרי הרבה מאוד שנים (מי כבר סופר) תהיה לנו מחזיקת גביע חדשה!

13. לא מצאתי כינוי Member

לי ניילון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wub.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wub.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wub.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wub.Xxx

14. Arsenali Member

אני לא מאמין ! ! !

איזה מאמן עלוב ספאחיה , הוא נותן לביינום העגלה לשחק וחושב שפליקס יציל אותנו ..

כל הכבוד לבני השרון , ומזרחי תפסיק להתנהג כמו לוזר , תהיה גבר ותפטר אותו!

הוא לא ראוי לאמן את מכבי ת"א , הוא חושב שהוא עוד בוילנה..

15. Tony Adams Member

ערב גדול היה היום בכדורסל הישראלי.
    2 משחקים שמאוד נהנתי מהם, במיוחד מה-2. בני השרון פשוט התעלתה על עצמה, והוכיחה שמכבי זאת לא רק קבוצה שאפשר להפסיד לה בנק' או 2, אלא אפילו לנצח אותה. גם אם זה בנוקיה. ניילון הוכיח שכשהוא מאוד, אבל מאוד רוצה, הוא גם מקיים. ערב פשוט מדהים שלו. שחקן שזה פשוט בדיחה שהוא נמצא פה. גניבת השנה.
    ענק.