גביע המדינה בכדורסל 2013

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏2/2/13.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

2. VAR Member

אני מסכים איתך בנושא הקהל שצריך לבוא בכל מצב. גם אני מאוד רציתי לבוא ולא יכלתי מטעמי צבא (הגמר ההוא היה לפני שהתגייסתי). אבל אני יכול להבין גם את הקהל שמדיר את רגליו מהמגרשים מהסיבות שציינתי. נוח לך להגיב עכשיו על הגמרים שהפסדתם אבל תגובה על מה שאירע בנוקיה רק בעונה שעברה כשמכבי חיפה התארחה אצלכם, אין. תגובה על מה שאירע בגמר ההוא נגד הפועל ירושלים, אין. מה לעשות, אנחנו מזדהים יותר עם מאיר טפירו כשהוא אומר "אנחנו אוהבים כדורסל, הם אוהבים לנצח". בטח יותר מאשר שחקנים כמו גיא פניני ומאמנים כמו פיני גרשון ויו"רים כמו שמעון מזרחי.

נ.ב. מתי ראית את יענקל'ה שחר יורד למגרש ומדבר עם השופט הרביעי? או מדבר על נושא השיפוט בכלל? אין פה בסיס להשוואה אז אל תכניס אותו.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא, כי ליענקל'ה אין מילה בהתאחדות בכלל.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx אל תהיה נאיבי, תעשה לי טובה.

אבל בלי קשר ליענקל'ה, נוח להפיל הכל על שופטים ומזרחי (בגמר של טפירו הכל היה לגיטימי, אבל זה לנושא אחר). תזדהו עם מי שבא לכם או מה שנותן לכם לישון בלילה, אבל אל תקשר לי את זה לאהדת קבוצה. או שאוהדים או שלא. לבחור משחקים על פי רמת היריבה מראה על אהדת הצלחות. אין תירוצים, נתנו לכם הכל כדי לבנות גרעין אוהדים גדול כמו של הכדורגל, אבל כנראה זה לא מעניין אתכם מספיק. שמעון, פיני ופניני הם תירוצים נוחים עבורכם.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חיפה העונה קבוצה מאד לא יציבה, אבל דבר אחד כן משתקף, במשחקים שהם יכולים להראות את הכוח שלהם הם בד"כ משתינים במכנסיים (ההפסדים באילת ובי"ם כדוגמא). הקבוצה הזאת עדיין לא מוכנה בשביל לזכות בתואר, סגל קצר וחסר ניסיון, מול קבוצה שאולי בעונה לא משהו, אבל עדיין שהיא רוצה הקבוצה מספר 1 ביי פאר.
    בקיצור, מקום שני בליגה ומדליה היום ואפשר יהיה לסכם עונה טובה שעליה צריך לבנות.
    אני עדיין מקווה לסנסציה, אבל עדיין קשה לי לראות את זה.

בכל אופן בהצלחה היום לירוקים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תגידו, עד כמה גרוע המצב בשוק פרשני הכדורסל שצביקה שרף משמש כפרשן הבכיר של שלושה ערוצים ותחנת רדיו? אני יודע ששלח החליף מקצוע, אבל עדיין...

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חיפה נראת רע ממה שעוד ציפיתי. בלי מקל היה פה כבר פער גדול.
    לכולם רועדים הרגליים...

7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

חבל. קיוויתי שיהיה פה פייר-פייט. נקווה שגרינברג ישטוף אותם במחצית כי חוץ ממקל אף שחקן חיפאי לא הגיע היום ליד אליהו

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ולחשוב שעד לפני חודש וחצי למקל בכלל לא היתה קבוצה..... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני שוקל בצינות להשתתף בעלויות הטיסה של אוחיון לרוסיה. לא יכול כבר לסבול את האפס הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

10. אלי מתחן Member

תאמין לי עידן השופטים פה מצילים אתכם.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה?!?!?!?!? שנינו ראינו עבירה של דווין שלא היתה? פעמיים, אחת עם המרפק כשהוא לקח ריבאונד ושמר על הכדור והשנייה כשקלאתס נכנס לסל ואיבד שיווי משקל. הם דווקא שמרו יופי את חיפה במשחק בדקות האחרונות. חוץ מזה, חיפה הרסו לעצמם לבד את המשחק ויכולים לבוא בטענות לעצמם.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/13
  12. אלי מתחן Member

פעמיים אוחיון נכנס לסל בדקות קריטיות ומקל לא נגע בו וקיבל עבירה.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אחלה, אז התקזזנו. היינו יותר טובים, הובלנו לאורך כל המשחק, חיפה חזרו בצורה נהדרת אבל במאני טיים חירבו לעצמם את המשחק. סטול הזיק להם לחלוטין ובסופו של דבר זכינו בצדק. פשוט מאוד.

14. VAR Member

אין טעם לדבר על השופטים. לא הגענו למחצית הראשונה + ל-5 הדקות האחרונות ומכבי ת"א ניצחו בצדק, החלטת שיפוט לפה או לשם לא אחראית על ההפרש בסיום.

מה שמנחם אותי זה שלהם הזכיה הזאת היא מובנת מאליה (מעין אבן שירדה מהלב), כשאנחנו נזכה בתואר זה ממש לא יהיה מובן מאליו.

מקל עשה במשחק הזה קפיצת מדרגה, שנים שהוא היה כישרון שמשתין במשחקים הגדולים והיום הוא נתן תצוגה שאפשר רק להוריד בפניו את הכובע, השכיח לגמרי את תצוגת הנפל שלו שלשום. חבל רק שהוא פחות או יותר היחיד שהגיע למשחק. הרג אותי שכל פעם קלאת'ס זורק שלשה והכדור עושה את דרכו פנימה ויוצא אחרי מזמוזים עם הטבעת. השלשות שהוא החטיא ובדרך כלל קולע היו ההפרש בסופו של דבר.

קשה לי להאמין שבעונה הבאה נצליח לשמור אפילו על חצי מהסגל הזה אבל אם יש אחד שאני ממש לא אבכה עליו זה סטול, ולא רק בגלל המשחק היום. לזריקות המשוגעות שלו כבר התרגלתי, לזכותו ייאמר שלפעמים זה גם נכנס אבל מה שאני לא יכול לסבול זה את הזריקת זין שלו בהגנה, ואת זה הוא מביא איתו מידי משחק. אם בנוסף לכך הוא לא מסוגל לשים את הכדור בטבעת במשחק כזה אז אין לנו מה לחפש איתו.

ברכות לצהובים, מקווה שניפגש גם בגמר הליגה ואני מקווה שאם זה יקרה אני אהיה בנוקיה.

15. אלי מתחן Member

להגנתי ייאמר שכתבתי את זה עוד לפני שהם חיברנו לעצמם את המשחק.