גביע הליגה - עונת 2023/24

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏29/8/23.

1. alexshw Member

גם מקום 3 יכול להיות צעד בכיוון נכון אבל אם בונים נכון את הקבוצה. הוא פשוט שם פלסטר טוב ברגע אחרון. תרופה לטווח קצר. וזהו. ככה שהוא לא רק שלא קירב את הקבוצה ליעדים גבוהים, אלא רק סינדל אותה יותר גם בעונה ראשונה וכמובן גם עכשיו. כל מאמן אחר היה עושה אותו דבר במצב שנוצר.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

2. k_700 Member

אחרי העונה עם ראנגניק חשבת שמאמן טוב יכול לקחת אותך למאבק אליפות בעונה העוקבת?
    אני בטוח.

אני גם בטוח שבכלל חשבת שנסיים טופ 4 בתחילת אותה עונה.
    ברור.
    אז כן, בהתאם לנקודת הפתיחה הנוכחית שלך זו בהחלט עונה טובה מאוד.
    אפשר לחזור ולמחזר סיסמאות שעונה טובה ביונייטד זה מאבק אליפות או לזכות באליפות כאילו השנה היא 2008.
    נראה לי שאתה צריך להתעורר. אתה כבר לא נאבק בארסנל או צ׳לסי או סיטי ואתה עשור לא במשחק הזה בכלל.
    יש ליגה שלמה ועמוקה בקבוצות חזקות עם לפחות 3 קבוצות שנקודת הפתיחה שלהן הייתה עדיפה בהרבה מנקודת הפתיחה שלך ערב הכניסה של טן האח לתפקיד.

הלחץ על מאמן במנצ׳סטר יונייטד הוא משהו אחר, ספק אם יש משהו שמתקרב לזה באנגליה.
    לא זוכר שמישהו פלירטט למשל עם הרעיון לפטר את ארטטה אחרי שסיים 8 ועונה שלמה פלירטט עם 8-12 וסיים שוב 8.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקריסה כזאת מפוארת וארוכת שנים של יונייטד לא העזתי לקוות גם בחלומות הכי ורודים שלי. מה שמדהים זה שזה אשכרה נראה גרוע יותר כל פעם, המועדון הזה מצליח להביא את כל השחקנים הכי לא נכונים וגם את הנכונים הוא מוריד לרמה של השאר. אשכרה בית קברות לכישרון.

המנטליות של הסגל הזה ספציפית ובכלל יונייטד תחת טן האח היא מהגרועות שראיתי בחיי. סף שבירה 0, עוד לפני שהם חוטפים את הראשון אתה מריח את הגול מגיע וזה ניכר שגם הם. אחרי ספיגה אחת רואים עליהם שהם גמורים. באמת מביך לאסופת שחקנים שסה"כ שיחקו ברמות הגבוהות בתצורה כזו או אחרת.

Cup of Tea, oranfu ו-yonmu אוהבים את זה.
  4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

טן האח בהחלט עשה עבודה טובה בעונה הראשונה. פשוט ההגדרה "עבודה גדולה" מוגזמת. מצד אחד, ליברפול, צ'לסי וטוטנהאם הקלו עלינו לעקוף אותן. מצד שני, עם הבעיות שלנו ובעונה הראשונה שלו, זה לא היה מפתיע אם היינו מצטרפים אליהם ברשימת הקבוצות הגדולות שעברו עונה מעפנה.

כך או אחרת, החשיבות העיקרית של העבודה הטובה הזו היתה בבניית הבסיס שעליו אפשר יהיה להתפתח בעונה השנייה והשלישית. אם זה לא קורה ולא יקרה, אז כל מה שיישאר בהיסטוריה שלנו מאותה עונה זה גביע ליגה זניח ועוד תהליך בנייה מחדש שלא הגיע לכלום.

5. MaxAaRons Member

מיידלע התפכחת סוף כל סוף.
    עכשיו נשאר שרק השופר של הגלייזרים מלאס ןגאס נאבדה יתפכח למה הוא בטנטרום.

טן האח ללא ספק מאמן גרוע אבל אין אופק אחריו.
    הסגל מלא בשחקנים אפסים שלו וגם של המנגרים הקודמים.
    טיך עושים ריבילד?
    פרננדס ,ראשפורד ,אנטוני ,קאסמירו אפילו ,מרטינז כל אלו צריכים להמכר.
    כל שחקן שיש לו שוק

6. one united Member

.............יותר מזה, המערכת כולה בהכחשה,שבויים כולם בקונספציה שאנחנו בעיצומו של תהליך,מקשיבים למשפטים ההזויים של המנג'ר במסיבות עיתונאים על זה שאוטוטו הדברים יסתדרו,יסתדרו עם מי???????????
    ......נאמרים כאן דברים על "האגודה הכי לחוצה" באנגליה, באמת? בתוך אולדטרפורד יושבים 70000 אוהדים שרובם המוחלט מחייך ומוחא כפיים כל המשחק.......מי מלחיץ? גרי נוויל?רוי קין? עשו לי טובה, יש כאן שילוב של סגל בינוני ביום טוב ומאמן שלפחות אצלינו הוא כושל, כושל בשחקני הרכש שבחר,בהרכבים הזווים ובחוסר לקיחת אחריות אחרי הופעות זוועה.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

טן האח כושל בתחום שבכלל לא היה צריך להיות בסמכותו המוחלטת, שזה רכישת שחקנים. והוא מדבר על כך שיונייטד לא צריכה לשחק כמו אייאקס, למרות שאם יש סיבה עיקרית לכך שהבאנו אותו זה בגלל איך שאייאקס שיחקה. כמובן, בהנחה שמרטו ושות' ידעו למה הם מכוונים.

אז הכשל, הכישלון והפתרון, כרגיל, הם לא באמת המאמן אלא מי שעליו, או אמור להיות מעליו.

ובוודאי שיש לחץ ביונייטד. המון. בחייאת, מפסידים סכך משחק שני. לא צריך מטפחות לבנות ביציעים בשביל זה. ובטח כשרטקליף עשוי להצטרף ולהוביל לשינויים שישלחו הביתה אנשים.

8. one united Member

הוא לא יכול להגיד שיונייטד לא צריכה לשחק כמו אייקס אבל כל היום לדבר על בילד אפ שמיד אפ.
    ...........זה לגיטימי לא לרצות לא לשחק את הסגנון שיוניטד שיחקו פעם בהצלחה רבה עם קיצוניים שמשחקים בצד עם הרגל החזקה, כדורגל ישיר ומהיר בליייייייי לספור אחוזי אחזקת כדור, אבללללללללל אם אתה (המאמן) לא מתחבר לזה תראה תוצאות בסגנון שלך ואם לא הצלחת זה כישלון קודם כל שלך.
    ...........מה זה לא תפקידו לבחור שחקני רכש? אני לא מאמין שהביאו לו שחקנים על הראש, ונניח לרגע שכן והם מאכזבים, תעיף אותם לקצה הספסל.
    אמיר, את מי אתה חושב כפו עליו?

9. alexshw Member

לא יודע מה הייתה עבודה טובה שלו בעונה שעברה בהתחשב בגודל ההשקעה. מונה באפריל, הקבוצה לא הייתה מוכנה לחלוטין לתחילת עונה בשום צורה וביצעה רכש פאניקה, שעשה טוב עד פברואר בערך וזהו.

10. MaxAaRons Member

איפה קיי700 שיגיד שהעבודה של האח עונה שעברה אגדית?
    אחרי שהאח אכל 7 ו6 מליברפול וסיטי?
    וסיים במקום ה3 ולקח גביע השוקו????

קיי 700 מה עם אמארבט ??? איזה שחקן אחושרמוטה של ערבי שאין בו אמונה.
    נו מה... עדיף על רייס אה?????

11. k_700 Member

אין שום מערכת שדומה לזה בכלל. נתחיל מזה שאתה הקבוצה עם הסיקור התקשורתי הכי גדול באנגליה, אפילו בפער.
    כל מהלך שלך בקיץ מנותח ממאתיים כתבים ומאתיים עיתונים בו זמנית.
    לא יודע מה ראית אתמול אני שמעתי בוז וראיתי אוהדים עוזבים את האצטדיון אחרי 60 דקות.
    ואנחנו מדברים על בערך חודשיים ראשונים רעים שלו בקריירה אצלינו והוא כבר בחוץ.
    גם מבחינת הפרשנים זה נראה כמו "מאמן שאיבד את זה, שהשחקנים לא איתו".
    תסתכל על ההדלפות שהיו שלשום, עוד לפני המשחק.

אין שום דבר דומה לזה.
    תסתכל כמה חודשים רעים היו לארטטה בתפקיד ב-3 שנים הראשונות שלו. מישהו דיבר על פיטורים?
    האוהדים שלהם ביקשו להחליף אותו? הפירס מורגנים פיטרו אותו?
    תסתכל גם מסביב, אצל קבוצות אחרות. איפה עם 2 הפסדים רצופים אתה בחוץ?

אתה רק מוכיח את הטענה שלי עם ההטרלה הקבועה הזאת שצריך למכור את כולם ואפילו יש כאלה שמחזקים אותך.
    "למכור את ברונו, ראשפורד, קאסמירו, מרטינז". כאילו לא למדנו מהטנטרום של מאי 2022 שהתנפץ להם בפרצוף חצי שנה אחר כך.
    זה שילוב של לחץ, העלאת רמת ציפיות לא הגיונית ביחס למצב ההתחלי שלך+ אוהדים יצורים ואימפולסיביים שמעולם לא ידעו להסתכל על התמונה הגדולה.
    אם כל ההתקפה שלך כולה לא נראית טוב אז נראה לי שהגיוני להאמין שראשפורד וברונו זה לא שחקנים לספסל של לסטר סיטי, אלא שמשהו לא מתקתק עם המאמן שלך. אבל כרגיל נתפסים לשחקנים שהאוהדים התמכרו לשנוא.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/23
  12. k_700 Member

חחחח תרגיל טוב.
    לקחת את זה שאמרתי שהוא נראה יותר טוב מרייס בגמר הקונפרנס ליג(מה לעשות, זה קרה) ולקחת את זה צעד קדימה בדמגוגיה.
    קלאסי אתה.

תתן לי את התקציב של ארסנל לקשר אחורי ואני מביא את רייס או פאלהינה. מזכיר לך, שאני הראשון שהציע לארסנל ללכת על רייס כדי לקחת...אליפות השנה.

ושוב, אין לי שום בעיה עם אמראבט. עסקה טובה על שחקן טוב עם כמעט 0 סיכון.
    גם בקיץ הבא אני מקווה שנעשה עוד עסקאות כאלה, כי יש עוד לא מעט שחקנים בסגל הזה שחייבים להחליף ומן הסתם התקציב מוגבל.

13. one united Member

אני מודה שאתמול נשברתי הרבה לפני הדקה ה 60 ולכן לא יכול להעיד(אבל כמובן מאמין), התכוונתי באופן כללי שאוהדים שלנו במשחקים הבייתים הם הכל חוץ מלהפעיל לחץ. חוויתי את זה לא מעט בהרבה משחקים שהייתי ומצאתי את עצמי כמעט לבד מקלל ומשתולל כשמסביבי צוחקים עליי.
    ב. קיי, לא מסכים שאלו החודשיים הראשונים הרעים שלו, אני באמת מאמין שהיכולת הרעה של ליברפול צלסי וטוטנהאם היו הגורם המרכזי בהשתחלות שלנו למעלה .............שחקנו רע רב הזמן גם אז למעט מספר חודשים שבאמת ראשפורד היה בפורמה,אז אם אתה משווה אז כן יחסית היה פחות גרוע אבל בטח לא מספיק טוב(מבחינת יכולת) גם בשנה שעברה.

14. k_700 Member

הקהל כבר כמה משחקים מפעיל לחץ, בוז על חילופים וכאלה.
    בימינו קהל במגרש לא באמת דוגמא להפעלת לחץ. פאנלים, פורומים, טוויטר, מדיה(שכל היום מתעסקת באם יפטרו אותו או לא) זה הפרמטר שאתה צריך לבחון. ושם הוא כבר רגל וחצי בחוץ. זה פחות או יותר רק שאלה של מתי ומי.

שנה שעברה היו משחקים רעים מבחינת איכות הכדורגל ההתקפי שלך בסוף העונה. לא היה משהו שמתקרב לחודשיים האחרונים.
    עדיין נראית מאורגן, עדיין יצרת המון מצבים ובוא זה היה בלוח משחקים הכי צפוף ועם הרכבים מטורללים שהשופעו מסגל קצר הרבה יותר.
    נראה לי שיש גבול לאיכות הכדורגל שאתה יכול להציג עם לינדלוף בהרכב, וורחהוסט, סביצר, ואן ביסאקה ושוער שרק היה מאבד כדורים בשלב הזה עם הרגל. ליברפול הייתה בכושר שיא בחודשים האחרונים של העונה שלה, טוטנהאם הייתה פחות טובה אבל עדיין היו קבוצות טובות מסביב(נניח ברייטון שנראתה טוב יותר מברייטון של העונה, ניוקאסל שהייתה עדיין קבוצה ששיחקה טוב מאוד). לא צריך להציג את זה כאילו מדובר במוריניו ששיחק חצי עונה בגארבג' טיים.

כמובן שכל האמירות שלו בשבוע האחרון מטורללות אבל היה יכול להגיד פשוט את האמת.
    יש לי עדיין סגל מוגבל שצצריך עדיין לשפר ועד אז יהיה קשה מאוד לשחק את המשחק של אייאקס.
    באייאקס שיחקו אצלו משחק של מעברים מהקו האחורי אבל היו לו שם רק שחקני הגנה שנוחים עם הכדור ומסוגלים להיות אפקטיביים עם הפרוגרסיב.
    לטן האח יש מתחילת העונה את הזכות לבחור בין דאלוט, מגווייר, לינדלוף, ואראן, אוונס, אמראבט כמגן שמאלי, רגילון ומאתמול....אארון וואן ביסאקה עם מארסיאל כחלוץ מחליף. זו המציאות.
    אז את הכדורגל של אייאקס אי אפשר לשחק עדיין כשיש לך עוד שחקנים מרכזיים בסגל שחייבים להחליף. אבל כמובן שהוא לא היה צריך להגיד מה שאמר וזו כנראה הדרך שלו להתפרק בתקשורת כששום דבר לא הולך על הדשא והעסק קורס לו מול העיניים.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

[QUOTE="one united, post: 2701054]
    ...........מה זה לא תפקידו לבחור שחקני רכש? אני לא מאמין שהביאו לו שחקנים על הראש, ונניח לרגע שכן והם מאכזבים, תעיף אותם לקצה הספסל.
    אמיר, את מי אתה חושב כפו עליו?[/QUOTE]

לא הנחיתו עליו אף אחד. הנקודה היא שנתנו לו לבנות סגל בסמכות מלאה. זה לא צריך היה לקרות עקרונית, וייתכן שגם נקודתית הוא גרוע בזה. או כושל כי המעבר מהולנד לאנגליה ללא מעטפת מקצועית הולמת היה גדול מדי.