גביע הליגה הגרמני 2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏17/7/07.

1. Sergio Ramos Member

האמת אני נורא נהנה מהמשחק,משחק די טוב.הרבה זמן אני מתרגש לראות את באיירן המתחדשת עם הרכשים הקטלניים.

2. נעם Member

ויסה פשוט מזייף וחבל, איטי וכבד. עד הגול הראשון של בייראן ברמן שיחקה היטב אבל חסר הפליימיקר שיעשה את ההבדל. מה כן? בורובסקי חוזר וזה ענק (תרתי משמע).
    דרך אגב גם אלמיידה ברשימת הפצועים, והארניק גם הוא בחופשה של מונדיאליטו 20...פשוט סגל מחורר ומוכה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/07
  3. ERIC_CANTONA Member

איזה מחצית מדהימה של באיירן, שליטה מוחלטת, בערך מהגול של שוונשטייגר ורדר ברמן לא נגעו בכדור.

ככל שהדקות עברו באיירן השתפרה ואם ככה זה הולך להיות כל העונה אז באיירן הולכת לדרוס את הליגה.

ההגנה של ברמן פשוט נוראית, קלוזה היה יותר מדי פעמים חופשי ואם לא ויסה זה היה הרבה יותר מ3-1.

ואיזה גול של אנטליטופ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נעם

לא הבנתי מה אתה רוצה מויסה, בשתי הגולים הראשונים האשמה לא שלו, ובשלישי יש לו חלק אבל גם להגנה החלשה של ברמן. חוץ מזה היו לו כמה הצלות יפות היום.

4. Rudess Member

ויזה באמת בכושר גרוע מאד, גם במשחק מול ליברפול ראו את זה, במיוחד בגול של ריסה שהוא היה צריך להדוף.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה להחליט , זה שבאיירן התחזקה זה ברור אבל השאלה האם זו ברמן שכל כך חלשה או שזה פשוט החיזוק של באירן מוביל אותה לניצחון קל שכזה .

בכל מקרה , הליגה גמורה . מי תיהיה הסגנית ?

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

FC Bayern München 2

7. Dimitar Berbatov Member

אל תמהרו להכתיר את באיירן כאלופה (למרות שהיא נראת הכי טוב בליגה). ברמן שיחקה היום בלי קרלוס אבלרטו ודייגו ששניהם מאוד חשובים לברמן, יש כמובן גם את שאלקה שתתן השנה פייט לבאיירן למרות שהיום היא לא הרשימה ויש גם את שטוטגארט, האלופה, שלמרות שהיא נחלשה היא תעשה חיים קשים לבאיירן.

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק פנטסטי של החלק הקדמי של באיירן לפחות, אין ספק ששחקן כמו ריברי היה חסר לנו אשתקד. שחקן כמוהו שדוחף את שווני קדימה שם לפי דעתי הוא הרבה יותר אפקטיבי זה רעיון מבריק של היצפלד, אגב ריברי הוא כמו החשןק הנייד במגרש, פשוט נמצא בכל מקום על המגרש. לא חושב שראו כזה שחקן במינכן הרבה מאוד זמן. ואנחנו מדברים על החלק ההתקפי בלי להזכיר את ההעובדה שבבאיירן למעט כל קלוזה כל החלוצים פצועים, עם שתי חלוצי חוד באיירן תראה הרבה יותר מסוכנת מבחינה התקפית.

ההגנה חושך. צר לי לומר את זה אבל לוסיו נראה כל כך אומלל בהגנה יחד עם דמיכליס הרחפן, קשה לומר זאת אבל הגעגועים היום היו דווקא לואן בויטן מכל הרכש שבאיירן עשתה. טעות כל כך אומללה של לוסיו בשער הראשון, ושלא נדבר על העובדה שמיקו לא היה במקום שהוא היה אמור להיות בו שנייה אחת במשחק והוא הותיר חור גדול מאוד בהגנה לפחות בהתחלה עם כל ההתקפות המתפרצות הקטלניות של ברמן.

כל התשואות לאוטמר הגדול ולהנהלה של באיירן. תוך שלוש שנים איפות אירופה מס' 5. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרלסורהה הפתיעו אותי לטובה. אם הם יוכלו להמשיך לשחק בדרך כזו כל העונה ובנוסף להתחזק באיזה חלוץ הם יכולים להישאר בליגה ואפילו במקום לא רע. משחק מצויין שלהם עם הרבה הנעת כדור ומשחק בנגיעה אחת. השאלה אם גם בליגה ועל משך של עונה שלמה הם יכולים לשחק ככה.
    מצד שני גם שאלקה היו לא רעים בכלל. נכון, לא הגיעו להרבה מצבים אבל בכל זאת עמדו לא רע בכלל ועשו לחץ יפה על כל המגרש.

מעבר למה שאמרו כאן לפני על שוויני אני מוכרח לציין שני דברים. האחד זה מיקו. איזה תענוג של משחק. ראשון לכל כדור משחק ראש מצויין תיקולים נהדרים. הדבר השני (וזה במיוחד ללירן ולשאר אלה שלא מבינים מה הגליק הגדול בהיצפלד לעומת מאגאת) זה להסתכל על לוסיו ועל מיקו (וביום רביעי נגד גלדבאך גם על ואן בויטן). החברה האלה, כמו שכבר כתבתי לפני שבוע שבועיים, לא עוברים את האמצע, אלא במצבים נייחים. גם אם יוצא להם לרוץ עם הכדור, הם מסתכלים רואים את קו האמצע מוסרים למישהו אחר ומיד חוזרים. בדיוק כמו שהיצפלד אמר להם. והוא לא יוותר. וזה בניגוד לזמנו של מאגאת אז הבלמים (בעיקר לוסיו) היו רצים עם הכדור כמו סוס עיוור. אז נכון לסויו עשה את השטות היומית שלו אבל בכל זאת חוץ מזה לאולי קאן לא הייתה שום עבודה והוא לא נאלץ לנסות ולעצור שום כדור חוץ מהבעיטה של אנדראסן מ - 30 מטר בדקה ה - 68. אז נכון, ברמן הייתה חסרה, אז נכון ברמן לא הייתה טובה אבל בכל זאת הבלמים צריכים להיות בלמים ושאחרים יעשו את העבודה ההתקפית.
    לגבי ברמן. משחק חלש מאוד שלהם. ונכון שחסר נאלדו וחסרים קרלוס אלברטו ודייגו. אבל בכלל לא בטוח שדייגו וקרלוס אלברטו יכולים לשחק ביחד ושהם לא יפריעו אחד לשני ועדיין לברמן אין שום כלים בהתקפה. אלמידה זה לא חלוץ שאפשר לבנות עליו (לפחות לא לפי היכולת שלו בשנה שעברה), בטח לא לבד או עם רוזנברג. שינדלר הוא סתמי לחלוטין לדעתי. בכלל החלוצים של ברמן לא הרגשו היום.

10. סטפן אפנברג Member

איש המשחק שלי הוא ללא ספק , זה רוברטו אני לא מאמין שהשחקן הזה שיחק אצלנו בעבר איך שהוא החזיק את אמצע המגרש , פרץ ,תיקל , מסר אני לא מאמין שהתבזבז רוב הקריירה שלו באגף שמאל . נראה כשחקן אמצע קלאסי , עמוד התווך של הקבוצה ... זו כנראה מתבררת כרכישה המשמעותית ביותר של באיירן

ההפתעה שלי מהמשחק הוא חמיט אלטינטופ , השחקן המצויין שבא בצל ההחתמות האחרות הרשים אותי אפילו יותר מריברי שאיבד קצת כדורים ולמרות זאת כבש 2 שערים ורץ המון .

שמתי לב שבאיירן כל המחצית הראשונה תקפה דרך אגף שמאל של יינסן שכל ה זמן ניסה להכניס כדורים ולהגביה לרחבה , אגף ימין של לאם כמעט ולא שותף

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיקו לא היה שם כי הוא רץ לסגור את קלמנס פריץ שמסר רוחב במקום יינסן שלא היה במקום. אין לו שום אשמה בשער.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אלו 2 הדברים הכי מורגשים בהחלט. זה רוברטו וואן בומל סוגרים את מרכז המגרש, וזה הסיבה העיקרית שלאולי לא היה מה לעשות היום בדילסלדורף. כמה טיפש היה מגאת' לוותר על זה רוברטו, זה מוציא אותי כל הזמן מדעתי.

אלטינטופ זו הפתעה, אבל גם דילמה. מה יהיה בהמשך העונה? להושיב שחקן כה מבריק על הספסל כמחליף מרבית העונה ולפגוע בו? לעלות אותו על חשבון שוויני או סוסה ולפגוע בהם? דילמה לא קלה.

13. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלטינטום הגיע לבאיירן בידיעה שהתקפיד שלו זה להכניס עומק לספסל, לא להיות שחקן הרכב לא משנה כמה מבריק הוא יהיה. אסור שהוא יפגע בשווני.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זו דילמה, כי הוא פשוט מבריק. אני לא מתלהב בכלל מהגול, אלא מהעבודה שהוא עושה על המגרש. הוא לא מסר מסירה אחד שלא הגיע ליעד, לחץ כל הזמן ובהצלחה ואני חושב שרק אנחנו כאן הכנסנו אותו עמוק לספסל אבל להיצפלד אולי יש תוכניות אחרות לגמרי. זה שחקן של מאמן, הוא הביא אותו במיוחד כי הוא ידע בדיוק מה יש בו, והנה.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא גם האיש שהחזיק את שאלקה בסוף העונה שעברה. הוא ולא לינקולן.