גביע הליגה הגרמני 2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏17/7/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן עדיין יש לנו 3 חלוצים פצועים (לא אלה מהחובבים, אלא אלה שאמורים להיות על המגרש) וחלוץ אחד בחופש וגם הבלם הקבוע פצוע. כן תירוצים לא תירוצים - עובדה.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

והנקודה היא שאני חתרתי אליה שגם בלעדיהם באיירן אמורה לטרוף כל יריב, אם זה ברמן, שאלקה, שטוטגארט או בורוסיה מונשנגלדבך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

תירוצים, לא תירוצים עובדה.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם ההרכב שאמור לעלות היום, אין שום סיבה שלא לטרוף את גלדבאך אבל זה לחלוטין לא ההרכב ששיחק נגד גלדבאך.

4. נעם Member

עכשיו גם נמסר באתר של ורדר שקרלוס אלברטו לא ישחק היום (נראה לי בעיות עם אישור עבודה?)
    http://www.werder.de/aktuelles/news/meldung.php?id=11131
    בכל מקרה זו תיהיה ממש הפתעה אם לא תנצחו היום במיוחד לאור זה שאנחנו אפילו עולים עם סגל יותר פתוע/נעדר ממכם.

5. Dimitar Berbatov Member

חבל, מאוד רציתי לראות אותו. הוא הרשים אותי מאוד נגד ליברפול.
    באיירן היום חייבת לנצח, אפילו שטוני, פודולסקי ושאולדורף פצועים, ורק קלוסה ישחק בחוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/7/07
  6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין בעיות של אישורי עבודה בגרמניה בעניין הזה. זה לא כמו באנגליה. הוא לא ישחק כי עדיין לא הגיע השחרור הבינלאומי שלו.

מה שכן, ברוכיאן, הוא שיחק רק נגד ליברפול.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה לא רק זה. גם הכשירות של סוסה ושוויני די צולעת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

8. Waters Member

משחק לא מרשים של שאלקה במחצית הראשונה. גם השער היחיד במשחק בנתיים של אלטינטופ נובע מטעות טיפשית של שחקן קרלסרואה.

לגבי רקיטיץ'. שחקן עצבני למדי. יכול להיות שזה ייפגע בנו במהלך העונה. מסתבך בשטויות (כמו לבעוט כדור חופשי לפני שהשופט שורק), דחף שחקן אחרי שזה עשה משהו שלא מצא חן בעיניו.

9. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד עכשיו מחצית לא מי יודע מה בדיסלורף. שתי הקבוצות לפחות בהתחלה גיששו דיי הרבה, ההגנה של שאלקה ובעיקר בורדון מרבים לעשות טעויות וההתקפה של קרלוסהה לא חדה מספיק כדי לתרגם את הטעויות הללו לשערים, בכלל חמשת הדקות האחרונות של המחצית היו מצוינות וכמו שאמרו בשידור קשה לזהות מי הקבוצה שהוליכה את הבונדסליגה הראשונה כל העונה ומי הוליכה כל העונה את הבונדסליגה השנייה.

אגב, אני רואה דיי הרבה אדומים ביציע, המגרש של באיירן וברמן הוא אותו מגרש בו משוחק כעת המשחק של שאלקה וקרלוסהה?

10. Dimitar Berbatov Member

לא יודע מה איתכם, אני דווקא נהנה מהמשחק. הפתיחה לא היתה משהו, הרבה גישושים ודווקא קרלוסהה נראתה טוב ביותר בפתיחה. בכלל קרלוסהה הפתיעה אותי מאוד, לא ציפיתי ממנה ליותר מידי, סך-הכל עולה חדשה אבל היא משחקת כדורגל יפה, התקפי ובדקות האחרונות של המחצית היא היתה מצוינת.
    שאלקה מאכזבת מאוד, ציפיתי ממנה להרבה יותר וגם השער של אלטינטופ הגיע כתוצאה מטעות טיפשית של הבלם.

אגב, אופיר, המשחק של באיירן - ברמן באותו מגרש כמו שאלקה - קרלוסהה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/7/07
  11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב השער של אלטינטופ, זה שער דיי ייחודי כי צריך לזכור כמה דברים: 1. הוא הפגין הרבה קור רוח מול השער.
    2.הוא הגיע חלוד, בכל זאת משחק ראשון של העונה.
    3. הכדור קיפץ לו ואלטינטופ בעט את הכדור שנייה לפני שפריץ הגיע בגליץ' לכדור, הכדור עצמו קפץ על הארץ והרבה פעמים חלוצים בועטים ממצבים כאלו לשמיים בעיקר בימים כאלו, אבל אלטינטופ ידע לשלוח את זה יופי.

אגב, מערך מעט שונה מציב היום סלומקה. לא הולך לו לפחות ע"פ החצי הראשון.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

איך רואים שעדיין יש הרבה חלודה בשחקנים בשל הפגרה. הרבה מסירות לא מדוייקות שמביאות את המשחק לקצב בינוני מינוס, אבל זה טבעי למשחקי קדם עונה.

אוהדי ברמן ובאיירן בקהל כל הזמן שורקים בוז לשאלקה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/07
  13. Rudess Member

קונצרט של כדורגל מצד באיירן מינכן במחצית הראשונה, אם ככה הם נראים בטרום-עונה, איך הם ייראו בעונה? אני מקווה שלא יגיעו לשיא היכולת שלהם יותר מדי מוקדם העונה, כי ביכולת כזאת אין מי שיעמוד מול העונה בגרמניה. למי שהיה ספק , שויינשטייגר חזר ובגדול!!! גם ריברי נראה מצוין, ושער אדיר של אלטינטופ.

מצד שני, הגנה חלשה מאד של ברמן, ממשיכה את היכולת ההגנתית הרעה מהמשחק מול ליברפול, לתומאס שאף יש הרבה ליקויים לתקן!

14. Dimitar Berbatov Member

וזה עוד בלי סוסה, טוני ופודולסקי. באיירן נראת פשוט מצוין. לוסיו כרגיל היה חייב לעשות את הטעות התורנית שהובילה לשער. ברמן ללא קרלוס אלברטו ודייגו לא מסוכנת בחלק הקדמי ובאיירן שוטפת אותה. יינסן חוגג באגף שמאל על ההגנה החלשה של ברמן ומחלק כדורים לכל מי שרוצה, גם ריברי כמובן נראה מצוין וממשיך את היכולת ממשחקי ההכנה (רק שהפעם זה מול קבוצה בכירה) וושווינשטיינגר כמו שאמר רודס, חוזר לעצמו, ואפילו בישל בלי כוונה לריברי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

אני כבר לא יכול לחכות לראות את באיירן בליגה ובאירופה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/7/07
  15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אם שוויני היה בכושר משחק מלא ללא חלודה או פציעות, הוא היה מרעיד ת'רשת.

בכל מקרה רואים סימנים של עבודה על כל דבר ודבר באימוני קדם העונה. היצפלד דואג לתנועה של השחקנים ולניסיון לשחק בנגיעה אחת. באיירן שיחקו די מהר יחסית למשחק קדם עונה, וזה מאוד מעודד.