גביע הליגה הגרמני 2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏17/7/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

:aaa021:
    זה צריכה להיות הטקטיקה של כולן, בעיקר על זה רוברטו ועל ריברי, עם השאר כבר נסתדר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ברצינות, משחק בינוני, זה רוברטו, לאם ויינסן נהדרים.
    לוסיו שוב חלש, לא יודע למה סלומקה לא החליף אותו....

2. C-J Member

ולחשוב שאם ביירן לא היתה מביאה את אלטינטופ, אז קרימי היה משחק 90 דקות! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

3. odedsaidon Member

קרימי כבר באיזה בערב הסעודית או משהו בסגנון

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/07
  4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא היום לוסיו היה בסדר גמור. מה אתה רוצה ממנו?

ד"א לסוסה יש יופי של כדורגל.

5. tiktin Member

על סוסה כבר נבנו הרבה בניינים, השחקן הזה נחשב לכוכב הבא
    חזרתי מכדורגל מקודם ולכן לא ראיתי את המשחק, מישהו מוכן לסכם?

6. C-J Member

- קרימי עבר לשחק בקטאר.
    - כנארה שלא הבנת את הציניות/סטירה במשפט הרטורי שלי.

- נדב, גם המשפט של לירן על לוסיו היה ציני/רטורי. כי לוסיו "לא עזר" מספיק ליריבה.

(אוי, אני לא מאמין שאני נאלץ להסביר את הדברים הנ"ל) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת משחק בינוני של באיירן בהשוואה למפגשים עם ברמן ושטגוטראט. לא כדורגל גדול, שער מקרי לחלוטין. החסרון של שוונשטייגר וריברי הורגש למרות משחק גדול של חוליית הקישור החל מסוסה ועד לאלטינטופ שהרגישו עליו שהוא מתרגש לפגוש את האקסית. רואים שחסר ליד קלוזה חלוץ חוד נוסף נקווה שעד פתיחת העונה החור הזה שונצר בהתקפה עקב בעיית הפציעות יפתר. ההגנה אמנם משתפרת לה ממשחק למשחק אבל יש הרבה בעיות שלוסיו משאיר שלמזלו יש לו שני מגנים מצוינים בדמותם של ינסן ולאהם, אני חושב שבעונה שעברה ללוסיו היו הרבה טעויות מצטברות גם בגלל סניול שגם הציג יכולת לא מרשימה בחלר מהמשחקים.

המטרה של באיירן במפעל הושגה וזה מה שחשוב. הזכייה בגביע הולכת לתת לבאיירן פוש נהדר לקראת העונה הקרובה, צריך לזכור שתוך שבוע באיירן ניצחה את כל שלושת הקבוצות שסיימו מעליה בעונה שעברה וזה מראה שהשנה כנראה לא יהיו מתחרות אמיתיות לבאיירן. זה הגיוני וגם שקוף שבאיירן לא תזכה לקבוצות הללו ברמה הזו של תחילת עונה, בעוד באיירן נראית כמו מכונה משומנת(רק להתענג מהמחשבה איך באיירן תראה תוך חודשיים). חוץ מהקישור שמתגלה כעילוי גם דמיכליס כבלם מתחיל להראות לא רע בכלל, ואני חושב שבכלל ואן בויטן הולך לראות המון ספסל העונה.

http://www.fcbayern.t-com.de/media/images/fotogalerie_07_08/ligacup_s04/s04_fcb_13_get_280707.Xxx
    Zählen Sie Ein

8. tiktin Member

פיליפ לאם שחקן מצוין ולדעתי הוא המגן הטוב בעולם אבל אני חושב שבצד שמאל הוא יותר טוב. הוא ניסה לעשות את אותן הפריצות לאמצע ובעיטה ולא יצא לו משו... אבל לא נורא, אני לא מתבאס בגלל שגם ינסן בשמאל זה לא בושה.. ראית את המשחק מקודם בערוץ 5 והתרשמתי שבאירן לא ניצלה מספיק את המצבים שאליה היגיע, די בקלות יש לציין. (בעיקר מהדקה ה-60 ככה)
    אלטינטופ מרשים והייתי אומר שהוא השחקן שתרם לבאירן הכי הרבה בטורנירון הזה.

9. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה שבאיירן לא הגיעה למספיק מצבים בחצי השני, וזה כמו שאמרתי בגלל חסרון בולט של חלוץ נוסף לצידו של קלוזה. יחד עם זאת גם החסרון של שווני וריברי השפיע, למרות משחק מאוד מהנה של הקישור היה מאוד בולט שהרבה פעמים הקישור של באיירן עשה דברים בלי הרבה מחשבה ורגש. ושחקנים כמו ריברי ושווני הורגשו בחסרונם.

10. תומר22 Member

לא ראיתי את המשחק(שודר בתשלום). איך היה חוסה סוסה אתמול, באיזה תפקיד הוא שיחק? אם הוא שיחק בכלל...

11. C-J Member

סוסה שיחק במרכז השדה ימינה לפני יינסן. היה לא רע בכלל. בעיקר נלחם אבל לא הבריק.
    לפי היכולת אתמול, ובהשוואה ליכולת של שוויני בשני משחקים לפניו, אז מקומו של האחרון בהרכב מובטח.