גביע הטוטו 2018/19:: מכבי ת"א זוכה בפעם השניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏27/7/18.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה היה השלט?

קלינגר אחרי היום עם כל תואר אפשרי בכדורגל הישראלי כמאמן וכשחקן, אלמלא גראסהופרס היה גם מציין וי על העפלה לליגת האלופות מה שקרה לו רק כמאמן.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרגיש שחזרנו אחורה 3-4שנים בחצי שבוע.

והכי עצוב, שאני לא רואה איזה זעזוע יכול להיות פה שיוציא אותנו מהמצב הזה.

שיחקו היום שחקנים שלא מתאימים לרמה שלנו, לרמה שאנחנו רוצים להיות.
    עזרא, שיימן, בן בסט, סטו, גורש/אנסטיס ושיר צדק זה לא זה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

למה אלחמיד לא פותח במקום צדק?

4. yakov_y YNWA

אני חושב שלא כשיר.

במקום לחזק את ההרכב ה-1 בבלם וקשר מרכזי מחזקים את הספסל בשיימן, עזרא ובן בסט.
    אפשר ליפול עם שחקן זר, אי אפשר לתת הסברים לאי הבאת בלם וקשר מרכזי, במיוחד בלם, העיקר חולמים על דיא סבע, בן שהר כרגע זה ״צרות של עשירים״.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אלחמד פצויע.

לא נעים לשאול אבל למישהו יש מושג מה הפורמט של משחקי הדירוג? אוקיי אנחנו הודחנו. מול מי משחקים עכשיו?

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא משחקים. נגמר גביע הטוטו.

7. South Boy Member

חבל שאף אחד לא ראה את התמרור אחרי העונה שעברנו אשתקד בגלל שהיא הסתיימה עם צלחת.
    היום לא היה אנסטיס להתחבא מאחוריו, ההגנה הייתה אותה הגנה, החלוצים אותם חלוצים, סטו ואוגו בקבוצה שמתיימרת להכתיב את הקצב וליזום ברוב המשחקים שהיא משחקת זה בכלל מצחיק ועצוב בו זמנית.
    היינו צריכים להמציא את עצמנו מחדש בקיץ הזה, להזרים דם חדש עם תשוקה ורעב לצד איכויות שחסרות לנו, עשינו בדיוק את ההיפך.
    ואת המחיר נשלם בקיץ הבא, כבר אי אפשר יהיה לברוח מזה כמו הקיץ האחרון. השאננות וחוסר המודעות לחולשות שלנו כבר הפך למוגזם.

EsheD, hbs7 ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  8. South Boy Member

אלונה עם חכה דגה דג שבראשו דמות לא ברורה בדיוק, ועליו הכיתוב Against modern football.
    מעניין אם כותבי השלט התנגדו בזמנו לכסף המודרני של רובי שפירא שהביא להם בבת אחת את גוטמן רוסו ולירון בסיס, אם הם נולדו בכלל באותה תקופה.

Jakur, hbs7 ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא, אנחנו כן משחקים. יורדים ל"משחקי דירוג 5-8", מה שגורם לי לחשוב שייתכן ויש עוד שני משחקים. השאלה איפה אנחנו נכנסים ב'משחקי הדירוג' האלה? האם גם עם המפסידה של המשחק של מחר ושתי הקבוצות שמסיימות מקום שני בשני הבתים?

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וגם אבי פרץ שהיה השוער הראשון שלנו באותה עונה...
    אבל אם להיות כנים השלט היה אחלה עקיצה.

מבחינה מקצועית, קיץ מאכזב מאוד, לא מאמין שלא קנינו את כובש השער של הפועל חיפה בקיץ, עלה לנו בתואר :sm_icon_wink:

11. Butragueño מנהלים

היות שראיתי רק את התקציר, היה נראה שחיפה שלטה לכל אורך המשחק, מלבד הפנדל (ששוב, לפי התקציר, היה נראה שמלדה תופס את החולצה של חבשי ולא ההפך) והבעיטה של לוי, לא היו לנתניה כלים התקפיים. בכלל, נראה שיש שיטה חדשה במגמת המשחק של חיפה, במקום הגבהות סתמיות ואינסופיות, יש חיתוכים מהצד פנימה (בעיקר של מאבוקה).

שוב, ראיתי רק תקציר, לא את המשחק המלא. אבל הייתה לי תחושה של משהו חדש. לא משהו טוב, אבל משהו חדש.

12. DRORIKO Member

מכביזם

13. ייא Member

כמו שב'ש נראית גם המש' מול ניקוסיה הוא לפרוטוקול, בדיוק כמו זה נגד זגרב מחרתיים.
    אני במקום אלונה, מעביר תזמן עד ינואר ואז מבצע רכש מסיבי ועושה את כל ההכנות הדרושות לקיץ הבא. גם אם זה יעלה באליפות העונה, לפחות שיסיימו 2-3 ויחזירו לעצמם תכבוד במוק' גביע אופא של העונהבאה.

גלץ אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

עומרי אפק עדיין נותן בראש לבאר-שבע ורומז לה שאין לה טעם להתחיל את העונה? אני מבין את הצורך לעשות דרמה ושיש ציפיות אבל יש גבול, שחרר אחי. ברמת הליגה לבאר-שבע אין כרגע מתחרות כי מכבי היא סימן שאלה, אבל ברור שהקבוצה נחלשה אם וואקמה ואוגו יהיו פחות טובים מאשתקד, והבעייה היא בעיקר מנטאלית. אתמול זה היה קצת מביך כי הפועל חיפה נחה פחות מיומיים ושיחקה עם חצי הרכב ועדיין הצליחה לגרור את באר-שבע לפנדלים והיו לה דקות לא רעות. אני כן שמח על מה שקורה בהפועל חיפה ואני שמח בשביל קלינגר אבל מכאן להסיק שהם יישארו קבוצת צמרת אדירה נניח שהמקום השלישי בדוק שלהם - עוד מוקדם. זה בכל-זאת משחק אחד ונראה אותם נגד קבוצות חלשות יותר, ומה גם שאם יעפילו לאירופה זה נפלא אבל הסגל קצר.

15. גלץ Member

מסכים שבאירופה הם גמרו את הסיפור אבל לא רואה סיבה שהם לא יקחו עוד אליפות בליגה.
    הפועל חיפה וביתר גם נחלשו מאוד. נתניה ומכבי באותה רמה.