גביע הטוטו 2014/15 - בדרך לטרבל? מכבי ת״א זוכה בגביע בפעם הרביעית!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏17/12/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

כן, כי זה נבדל שאתה יכול לעצור בנקודה מסוימת, נכון.
    רגע אחרי זה, ברחבה, קינן משך עם היד מטה.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

חייב להבין - פתחו אצלכם צ'וצ'ליץ' וקינן, כשבד"כ מי שפותח הם צ'וצ'ליץ' ודגני למיטב ידיעתי. אז איך זה ששני הפחות טובים שיחקו?
    אתה אומר בעצם שחבאשי (שהוא בהחלט כישרון גדול ולטעמי בלם בליגה בכירה בעתיד, אבל ילדון) ואוחיון הם הבלמים היותר טובים של חיפה? נו באמת..

אני לא יודע אם זה ההרכב הכי חזק שלכם, אפילו כמעט בטוח שלא, אבל מהחלשים שעלו? על מי אתה עובד?

3. Civil Anti Madridista

הצרה הגדולה יותר היא שהגוף הזה מסרב להכיר בשגיאות שלו באופן סיסטמטי, ואף זוכה לגיבוי על עיוור מהאיגוד שאחראי עליו

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני צריך לבחור 2 בלמים לקחת להפועל ממכבי חיפה, אני בלי ספק בכלל לוקח את דגני ואוחיון.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שעצם זה שמתן אוחיון כבש את הגול העצמי אומר הכל על הסיבה העיקרית לכישלון מכבי חיפה. כשאתה רואה את הרמה של צ׳וצ׳אליץ׳ אתה שואל את עצמך ״איפה האלטרנטיבה?״ ואז אתה רואה שהיא תקועה בספסל ולא מקבלת צ׳אנס אמיתי אחד. אותו דבר לגבי קובי מויאל שלקח זמן עד שהשתלב בהרכב של חיפה (חבל עליו), עידן ורד וכו׳ בזמן שחלשים כמו צ׳וצ׳אליץ׳, בניון ומיצ׳ל מקבלים פעם אחר פעם הזדמנות. גול עצמי מה שנקרא.

הפסטיבל סביב מכבי תל אביב פשוט פתטי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מה הכוונה?

ולגבי מכבי חיפה עצמה - לא יודע למה, נראה לי שבמקום אחר מיצ'ל היה נראה הרבה יותר טוב (כאחד שמכיר אותו יחסית מהליגה הספרדית), הוא שחקן טוב, בטח לליגה שלנו, והוא בטח טוב מקובי מויאל (שחקן שעיקר כוחו הוא במרץ, וגם במשחק ראש לא רע). גם צ'וצ'ליץ' לטעמי בלם טוב. אתם קצת נופלים בשיפוט של השחקנים ומתעלמים מזה שחיפה פשוט לא מאומנת. גם שחקני ההגנה הגדולים ביותר יראו רע בקבוצה לא מאומנת.
    לחיפה יש סגל טוב מאוד, פרט לחולשה בעמדת החלוץ (למרות שאני חייב לציין שאני מחזיק מתורג'מן וחושב שהוא אחלה שחקן רוטציה לקבוצה שנאבקת על האליפות).

7. oranfu Member

לדעתי צ'וצ'אליץ' וקינן הם 2 הבלמים הכי חלשים במועדון (דגני, אוחיון וחבשי עדיפים עליהם לדעתי).
    3 מתוך ארבעת ששחקני ההגנה שפתחו לא צריכים לשחק בהרכב (וספק אם בכל יש להם מקום בסגל), אבוחצירא החלוץ הכי חלש בבוגרים (ולדעתי גם מהחלוצים שיש לנו בנוער) ובניון גמור. מלבד הציוות במרכז של עטא ומויאל (שכמובן הוחלף מהר מאוד), אני לא ראיתי שום נקודת אור בהרכב הזה (וגם רשמתי את זה לפני המשחק). לדעתי הרכבים קודמים שלנו העונה היו טובים יותר (לא הרבה יותר טובים, ואולי היו פעמים שעלינו בהרכב גרוע באותה מידה, אבל זה בהחלט אחד ההרכבים החלשים שעלינו בהם).

על מי אני עובד? שמע, כשאתה ממשיך להתעקש שהיה פנדל אז יש לך באמת עזות מצח לשאול אחרים על מי הם מנסים לעבוד.

עיקר כוחו של מויאל הוא במרץ שלו? שמע, כשאני בא לבחון קשר אחורי (בטח בליגת הפח שלנו) אז אני מעדיף אחד שמסוגל להתרוצץ קצת על הדשא, אז אולי למויאל אין הרבה יותר מזה, אבל זה יותר ממה שיש למיצ'ל.

צ'וצ'אליץ' בבסיסו הוא בלם טוב. היה מעולה כשהגיע. יש מקום אולי לדבר גם על האימון. אבל כשברק בדש משאיר לו אבק במרוץ לכדור, אין טעם לדבר על מאמן. הירידה ביכולת שלו מאז שנפצע בפנים משמעותית.

סגל טוב מאוד? יש לנו בלם שיש לו מקום במכבי ת"א? יש לנו קשר אחורי שיש לו מקום במכבי ת"א? תורג'מן (שהוא החלוץ הכי טוב שלנו) לדעתך הוא אחלה חלוץ לרוטציה, זה אומר הכל.

השחקנים שלנו שיש להם מקום בסגל שלכם זה סטויקוביץ', משומר (לא בטוח כבר), אולי אולי דגני, טאווטחה, עטא (עדיף על איינבינדר לטעמי) ועזרא. אולי גם ורד וראיוס.
    ושוב, אנחנו מדברים על סגל. הרכב? סטויקוביץ', טאווטחה ועזרא. כל השאר לא קרובים בכלל.
    ההבדל הוא גדול מאוד בין שני הסגלים.

Civil אוהב/ת את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנהלת הליגה פרסמה את בתי גביע הטוטו.
    אנחנו שובצנו בבית ג' - בית שאר העולם ביחד עם מכבי נתניה, הפועל רעננה, הפועל כפ"ס ובית"ר ירושלים, כששלוש הראשונות מהבית יעפילו לרבע הגמר.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מוצא את זה בשום מקום איפה ראית?

10. Turgi Guest

אם יהיו השנה שבעה דרבים אני יורה בעצמי.

11. סמואל אטו Member

לא מבין בכלל את הרעיון הזה של חלוקה לאיזורים גיאוגרפיים. אנחנו לא בארה״ב וזה מיותר. שיעשו הגרלה רגילה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

בגלל כביכול העניין שדרבים אמורים ליצור

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  13. Hapoel_Tel_Aviv Member

אני לא אוהב בכלל את העניין שגביע הטוטו הוא בשיטת שלב בתים ונמשך הרבה מעבר לתחילת העונה.
    צריך להכריע אותו בנוקאאוט לפני פתיחת העונה וגם עם 14 קבוצות אפר ליצור שיטה של נוקאאוט כששתי קבוצות עולות אוטומטי לשלב הבא

עומר אוהב/ת את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11013036_859064307482015_7214909389562754620_n.Xxx?oh=698c16262e8062d5fc5f66a732e6475a&oe=55ED555C

עומר אוהב/ת את זה.
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפועל, גביע הטוטו הוא הכנה לקבוצות לפני תחילת הליגה, ולאחר פתיחת הליגה הוא מאפשר לתת דקות לשחקני ספסל/שחקנים שחוזרים מפציעות.
    מתאר לעצמי שהטוטו פחות אוהבים את זה, אבל בפועל זה מה שקורה במפעל.

מצב נושא:
הנושא נעול.