גביע הטוטו 2014/15 - בדרך לטרבל? מכבי ת״א זוכה בגביע בפעם הרביעית!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏17/12/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Civil Anti Madridista

תתפלא אולטרס מכבי אבל יש אנשים שמסוגלים לגבש דעת משל עצמם גם בלי הטלוויזיה. אף אחד לא מאשים את השופט בהפסד,
    אבל הייתה לו פסיקה שגויה אחת מכרעת וזה בפנדל. גם אחרי שלושה וארבעה הילוכים חוזרים אני בספק אם היה שם בכלל מקום לשרוק, אבל אין ספק שאם גם הייתה עבירה היא הייתה מחוץ לרחבה בוודאות.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

יש הילוך חוזר שרואים את המהלך מאוד מקרוב. רואים שם בבירור שקינן מושך את בדש כלפיי מטה. אפשר לומר שזו העבירה של הפנדל, והיא נעשתה בתוך הרחבה או לכל הפחות על הקו.

היה גם פנדל שלא נשרק בו שחקן של חיפה נגע ביד תוך כדי שנשכב על הדשא (לא במהלך שלפני השער של חיפה).
    כמו שאמרתי, שיפוט חלש.

3. Civil Anti Madridista

תפסיק לגנוב דעת ופעם אחת תהיה אובייקטיבי. נגיעת היד של קינן ברחבה זה פנדל? תעשה לי טובה באמת, איבדת את זה לגמרי.

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הדגשתי שלא התכוונתי לזה.

5. oranfu Member

סבבה. מיטרוביץ' היה צריך לקבל אדום על הפגיעה המכוונת שלו בדגני מאחורה.

גם הגיע לנו איפשהו פנדל (אני לא אגיד איך ומתי, אבל נזרוק את זה לאוויר, שיהיה).

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

היד הייתה של ראיוס אם אני זוכר נכון, והוא גלש כדי לעצור כדור רוחב של מכבי והכדור פגע לו ביד שהייתה באוויר. סביבות דקה 70.

שוב, לא קופחנו. סה"כ שיפוט נורא ואיום.

7. oranfu Member

אה, לא קופחתם? בטוח?
    אתה מדהים. אתה עוד מנסה לסובב את זה כאילו אתם הקבוצה שקופחה אתמול על ידי השופט.

וזה לא נגע לראיוס ביד אלא ברגל.

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא מנסה כלום. השיפוט היה רע לשני הצדדים ואף אחד לא קופח.
    זה בסדר, כבר שמעתי אוהדי חיפה שהתלוננו על השופט שפסל לבניון שער בכורה, כי למרות שהוא היה בנבדל זה היה נבדל קטן.

9. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שמיצינו לא ? :)
    אולי ננתח את השיפוט הלוקה בחסר שאישר את הגול ביד של גילי לנדאו מול מכבי חיפה?

10. Don Joan Roman Member

מנשה משיח שופט גרוע מאוד, הוא כמו גם אלי חכמון מקבלים פעם אחר פעם קרדיט כל כך מוגזם ומיותר שזה פשוט מרתיח את הדם.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שיש שופטים ענקיים שמסתתרים לנו מתחת לאף, כולם חלשים וחסרי אופי. אדלר, פפיר, שמואלביץ', ריינשרייבר ומשיח נראים כמו שופטים שיצרו אותם באותו פס ייצור. יפת וליאני פה ושם מצליחים להתעלות מעל הבינונית וחכמון סתם ליצן מסומם.

גם אי אפשר לצפות מהם להשתפר שלאחר כל טעות באיגוד השופטים ממהרים לגבות אותם ולהבהיר שהם לא טעו וכולנו עיוורים(ד"ש ליו דאלאס).

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

זה היה גמר עם תפאורה יפה וכדורגל מוזר מאוד. שני שערים עצמיים, פנדל די מביך למען האמת והשורה התחתונה היא כזו: מכבי חיפה לא הייתה מנצחת אתמול גם אם מכבי הייתה עולה עם קבוצת הנשים שלה. הרווח של מכבי, שבהחלט יכולה לזכות השנה בטרבל היסטורי ונדיר(בעונת 2005-06 חיפה זכתה באליפות כמובן, הביסה את אשדוד בגביע הטוטו אבל פיספסה בחצי גמר הגביע נגד בני-יהודה) - היה כפול. היא ניצחה את הקבוצה הרביעית בטיבה בליגה בלי ערן זהבי שקיבל מנוחה לקראת משחק העונה. איך אמרו בתקשורת? 'זו השנה שלהם'.

ובכל-זאת, דבר אחד טוב במכבי חיפה - אנחנו כבר בשנת 2015 ואתמול היא עלתה בפעם הראשונה העונה עם ההרכב הטוב ביותר שלה. ליתר דיוק - עם השיטה הטובה ביותר. שלושה קשרים התקפיים מתחת לחלוץ אחד. כמובן שהאופציות במרכז השדה טובות יותר. אפשר להתווכח על ורד במקום ראיוס ואז בניון באמצע, על דגני במקום משומר והאם ההרפתקאות של טוואטחה או האחריות של שיימן - אבל חיפה שיחקה 4-5-1 וזה לא מובן מאליו.

13. oranfu Member

2 הבלמים ששיחקו אצלנו אתמול הם מהפחות טובים שיש לנו, משומר בירידה גדולה אבל עדיין המגן הימני הכי טוב, טאווטחה עולה על שיימן בכל פרמטר, ורד הרבה יותר טוב מבניון ולירן חולצה אפורה יותר טוב מאבוחצירא.
    חוץ מזה זה היה ההרכב הכי חזק שלנו.
    זה אולי לא היה הרכב שני על הנייר, אבל בפועל זה אחד ההרכבים הכי חלשים שעלינו איתם העונה.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://i.gyazo.com/72a1f88df372eb71bd0b07acefd03649.Xxx

"פנדל ברור" עלק

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. סגול בדם Member

מי שחושב שמשיח ליאני ושות' גרועים, שיראה משחק בליגה הלאומית , השופטים גרועים אין דור עתיד ואני לא רואה שופט אחד שיש לו מקום בליגת העל

מצב נושא:
הנושא נעול.