גביע הטוטו 17/18 - מכבי תל-אביב היא מחזיקת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏28/7/17.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

היו גם כשזכינו בפעם שעברה, אחרי שתי אליפויות ולקראת עוד אליפות וגביע. בסך הכל חולצות פשוטות לשחקנים.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא מבין את הרצון הזה לרדת על החגיגות של מכבי תל אביב. המועדון הזה נמצא בתקופה נוראית והיו צריכים סיבה למסיבה, לגיטימי לחלוטין. תשחררו משטויות. עדיף שאנחנו נתעסק ביכולת המביכה של שחקנינו. אז בפעם שעברה אוהדי מכבי תל אביב שמו שלט שהם לא סופרים את המפעל הזה, והיום היו בשמיים, אפשר להבין אותם, הכל פונקציה של המצב שלך באותה נקודת זמן. זה נכון למכבי תל אביב וזה נכון לכל קהל אחר בארץ.

orimor2212 ו-Roma אוהבים את זה.
  3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק חלש של שתי הקבוצות שמאפיין את הרמה של בליגה השנה.
    כל הקבוצות חלשות אין טובות פשוט המוליכות פחות חלשות מהשאר.

קלדרון, קשר שמאלי ו-Bluekipper אוהבים את זה.
  4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ברכות למכבי ת"א על האליפות!

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגיטימי לחגוג, אבל כשאוהדים של מכבי חוגגים ככה את גביע הטוטו אחרי השלט שהרימו בזמנו, נו יש מילה שמתארת מצב כזה, נזכרתי קורים לה צביעות.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאני וידידאל כתבנו השבוע שזה מדהים שבכל פעם שמכבי צריכה גול היא מקבלת תוספת של 5 דקות התחילו לכתוב כאן אבל ההוא ניפצע וזה בזבז זמן והיו חילופים, כלומר דברים שקורים בכל משחק אבל משום מה תמיד במשחקים של מכבי כשהיא צריכה את הגול שופטים בקלות גדולה יותר מוסיפים תוספת זמן משמעותית, ואתמול הוספו רק 3 דקות למרות 5 חילופים וטאהה ששכב על הדשא לפחות פעמיים ללא מעט זמן.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למכבי תל אביב אגב הגיע הזכיה בגביע הטוטו שכן הם רצו יותר ולכן התואר בהחלט מגיע להם, עם זאת, טקטית הם היו נוראים. אתמול ביציע העליון אפשר היה להבין את הטענות לקרויף, עבודת אימון ברמה מאוד נמוכה, משחק לחץ לא קיים או מבוצע בצורה אומללה, עמידה לא נכונה על המגרש, שום טביעת אצבע של מאמן. אם קרויף מנג׳ר ומישהו אחר היה מאמן ומעמיד את הקבוצה באותה צורה על המגרש הוא כבר היה מפוטר.

8. גלץ Member

עם עבודת האימון של קרויף בכל קבוצה אחרת הוא היה מפוטר. לא מובן למה מחכים שם במכבי, כמה כבוד אפשר לתת לאגדת כדורגל. אפילו השחקנים אומרים בעילום שם שהם יוצאים מהאימונים בלי שום דבר שאפשר לקחת הביתה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/17
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מסכים שאפשר לרדת עליהם על כך, כי הם הוכיחו שאין שום דבר כזה "מכביזם", אין שום דבר ייחודי באופי שלהם, והם לא מעל אף אחד, מבחינה השגית מכבי תל אביב הוא הכי גדול. מבחינת קהל- אופי, אנשים- הם בדיוק כמו כולם. הנה גם מכבי תל אביב הגדולה חוגגת ברצינות רבה זכייה בגביע הטוטו.
    הם בדיוק כמו כל שאר האוהדים, כמו שאר הקהלים, אין בהם שום דבר נעלה כמו שהם מנסים לחשוב ולייצג לפעמים. התואר הזה היה להם קריטי, ושאת השיעורי בית שהם יעשו בבית של עצמם.

אני פשוט מאמין בנקודת מבט כזו, שכאשר הקבוצה שלי נראית כל כך רע, ולא רק במשחק חד פעמי, אלא זה משהו שבהחלט מצביע על כיוון, היכולת הזו זו כבר שגרה, אז וואלה הצרות אצל השכנים לא מנחמות אותי ואני אפילו לא נותן להם חשיבה. שיחגגו, זכו בתואר, אני יודע שאני הייתי חוגג בגדול אם היינו זוכים. אז הם טענו בעבר שזה לא מעניין אותם? בסדר, צביעות, שיהיה , זו לא הבעיה שלנו כרגע, ויש לנו בעיות.

10. קשר שמאלי Member

מה יש לחגוג זכייה בגביע השוקו
    זה באמת מרגש? לראות מאמן ושחקנים ממועדון גדול חוגגים תואר כזה זה מביך מאוד.

11. Telkiyski Member

אני אומר את זה כבר שנים.
    הם כמעט תמיד הכי עשירים אז הם גם מצליחים.
    אין פה שום עניין של אופי, ייחודיות או משהו בסגנון החרטוטים שהם מנסים למכור כדי להרגיש טוב עם עצמם.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע למה אבל זה הפך לנוהל קבוע בארץ(ובמיוחד כאן באייסוקר) להעביר ביקורת אחרי חגיגות של קבוצה אחרי נצחונות ועכשיו מסתבר גם אחרי זכיה בתארים. "במקרה" זה גם מגיע לרוב מהאוהדים של הקבוצה המפסידה. לי זה נראה יותר פתטי לצחוק על חגיגות של קבוצה שזכתה בתואר מאשר לחגוג את התואר עצמו אבל אולי הבעיה היא אצלי.

Drama2, yakov_y, סיונרה ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. hbs7 Member

במקום להתעסק בבעיות הרבות שהיו במשחק שלנו מתעסקים להקטין את הצהובים.
    אלחמיד, פקהארט, דור אלו, קוואנקה - נפילות נוראיות ברכש. יכולת מחפירה של ארבעתם מתחילת העונה.

משחק הלחץ של מכבי לא נתן לנו לפתח שום דבר. אם הוא היה לחץ נוראי ובכל זאת שיתק אותנו ככה, מה זה אומר עלינו?

מרחם על בכר במידה מסוימת.
    הוא מנסה לשנות, מאמין בשחקנים ומקבל מחלקם כל פעם כאפה מחדש. בטוח שאם זה תלוי בו הרבה ראשים ייערפו בקיץ.

14. Raulito Madridista

כשמכבי 'שברה תוכנית חיסכון' והביאה את קיארטנסון השחקן היקר ביותר בכדורגל הישראלי הם היו בטוחים שהוא יוביל אותם לתארים ויכבוש שערים מכריעים. שבקבוקי המים בספסל ישפריצו לכל עבר, שהספסל יתחבק, שהקהל ישיר, שהקפטן ייני יניף גביע. חבל שזה רק גביע הטוטו. התואר הזה שווה קצת יותר כי היריבה היא הפועל באר-שבע. סוף-סוף הרימו לקיארטנסון כדור נורמלי לראש והנה הגול, למרות הטעות המחפירה של השחקן השומר, אלחמיד(?). עטר ובלקמן בקושי מוסרים לו אגב. שמח עבור קיארטנסון שהוא כן שחקן של עבודה קשה ולא מתעסק בקקה, לא קורא עיתונים, יש עליו לחץ גדול. לגבי באר-שבע? כנראה שלי ויטור ו-וואקמה ובטח בלי לחימה - אי-אפשר לנצח את מכבי גם כשהיא במשבר.

הבעייה הכי גדולה מבחינת מכבי היא שביום שני יש לה את טדי על הראש ואם היא מפסידה היא בעצם לא עשתה כלום ולא בונה מומנטום. האמת? עם המצב בטבלה, גם תיקו לא טוב לה

15. zivmay Member

כל משחק אני נדהם, אבל אתמול זה היה השיא. אבל זה משיח, ממה להיות מופתעים?