גביע הטוטו 17/18 - מכבי תל-אביב היא מחזיקת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏28/7/17.

1. Civil Anti Madridista

משחק ראשון, חוץ מאלברמן אין תחושה שהשתנה משהו.

עטר היה עצבני טילים ואין לי מושג על מה. הוא צריך להגיד לגרינפלד תודה רבה שלא זרק אותו להתקלח מוקדם.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם נעזוב לרגע את אשקלון וסיכויי ההישרדות של סכנין, ההתנהלות של סכנין מעידה על עונה קשה שהולכת לעבור עליה. החלפת אבוקסיס, אחד מהמאמנים הטובים ביותר שיש כאן אם לא אחד מהשניים הטובים ביותר, במאמן שאין לך מושג איך ישתלב בכדורגל ובשיא הכנות, אני גם בספק אם יש להם מושג על הקריירה שלו, זה מהלך שההשלכות שלו צפויות להיות קשות. ברוב המקרים זה לא יגמר טוב.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

פה אני מסכים איתך. מאמן זה האיש הכי חשוב בקבוצה, הרבה יותר משחקן כזה או אחר(אלא אם זה ערן זהבי....) וזה באמת מוזר שהביאו מישהו שלא יודעים עליו כלום. נראה מה יהיה.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסגל של סכנין העונה יותר טוב מזה של העונה שעברה, אבל לאף אחד אין מושג מי המאמן הזה ובינתיים הקבוצה נראית לא מאומנת.
    אין לי שמץ של מושג מה חשבו בסכנין כשהחליטו להביא את המאמן, ואני מקווה שלא נצטער על ההחלטה הזו.
    בינתיים, אני לא מסיק שום מסקנות, סכנין הראתה בעבר שהיא יכולה להשיג תוצאות, גם אם העונה התחילה לא טוב, נחכה ונראה מה שווה סבירסקי.

5. DRORIKO Member

עד כדי כך נואשתם ממאמן ישראלי שהרחקתם עד ברזיל להביא מאמן שאין לכם מושג מי הוא?

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/17
  6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שהם היו נואשים.
    היו אופציות ישראליות, עמיר תורג'מן למשל (שלא סיכמו איתו כי אין לו רזומה בליגת העל), אבל בסוף הם העדיפו להחתים מאמן מחו"ל, עם התירוץ שהוא יכול להביא זרים מצויינים. רק שכחו שלמאמן שהם הביאו אין רזומה בישראל, והרזומה שלו בחו"ל אינו מרשים, לכן לא משנה איזה שחקנים הוא יביא, הוא קודם כל צריך להיות מאמן טוב.
    מהיכרותי עם החבר'ה שלנו בסכנין, אני חותם לך שסוכן מקושר (להנהלת סכנין) דחף להם את הקליינט שלו בגרושים, הם ראו שהוא ברזילאי ויהודי, מכיר שחקנים רבים בברזיל ועולה מעט כסף, אז אמרו יאללה ננסה, מקסימום אפשר לפטר אותו אחרי כמה מחזורים ולמנות מאמן ישראלי סביר.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כמה אופציות כבר יש? בנאדו לדעתי הכי סביר מבין המועמדים, למרות שגם הוא לא ערובה להצלחה.
    עמיר תורג'מן פוטנציאל להיות מאמן לגיטימי בליגת העל, אבל הוא לא פחות הימור מהברזילאי. סילבס לא היה מגיע לסכנין כשיש לו הצעה מק"ש. קראתי בתשקורת שגם טל בנין היה מועמד, אם זה אכן נכון אז סכנין ניצלה. מי נשאר? קורצקי, תומר קשטן, משה סיני... שוק המאמנים הישראלי נמצא בשפל המדרגה.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמין לי שאם סכנין שרדה ליגה עם אלי כהן, גיא לוי, שלומי דורה ושות', היא הייתה יכולה לשרוד/להצליח עם בנאדו, תורג'מן או כל מאמן ברמה הזו.

9. DRORIKO Member

תשמע זה סיפור הזוי לגמרי, דווקא לא מתאים לאבו יונס, או שאולי זאת בכלל לא היתה החלטה שלו אנערף מה הולך אצלכם

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את התקציר. מעדיף להתייחס להתנהגות של עטר ולפחדן ששמו גרינפלד. אם הוא רואה בכניסה של עטר עבירה ספורטיבית אז שילך למדוד מחר משקפיים. עטר נכנס כמו פרוע ביריבו ואני לחלוטין מבין את הכעס של שחקני סכנין. ברור שעותמאן גם היה צריך לעוף (ולרזות), אבל אם זה הדרך של עטר לנסות לעבור למכבי ת"א אני מציע לשחר לשים את החלוץ שנה ביציע. מבחינתי העברה לצהובים גם ככה לא עומד על הפרק, רק בדיל שיעביר אלינו שחקן מרכזי שלהם אלינו.

לגבי היכולת אני לא יכול להגיד הרבה כי לא ראיתי את המשחק. רק חבל לי שקינן הבקיע. הוא לבטח בחור נחמד, אבל דעתו עליו בהרכב כולם יודעים פה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  11. Telkiyski Member

מהתקציר נראה שקוסטדינוב ואלברמן זה אמצע טוב אבל באמת שהמשחק הזה לא אמין.

12. yedidel Member

שחקן גביע השוקו קלאסי גדיר.
    פקהארט במהלך אחד הראה שהוא מבין כדורגל... נקווה שישתלב מהר

13. הרצליה Member

לחמן!, לחמן!!, לחמן!!!

14. DRORIKO Member

נראה לי שיש לו צו הרחקה מליגת העל

15. הרצליה Member

@אבי סנדור אולי גם @Drama2
    התרשמות מג'ורדן פושה? איך היה לו במשחק ראשון נגד הגנה נורמלית?