גביע הטוטו 16/17 - הפועל באר שבע מחזיקת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏29/7/16.

1. yon2303 Member

לי זה עובד מצויין בכרום

2. DRORIKO Member

הנה הצלחתי להגדיל את המסך. פשוט צריך ללחוץ עליו קודם.

3. Civil Anti Madridista

לויטה, משומר, קינן, ואליינטה, סאן מנחם, זנטי, קגלמאכר, לביא, מוגרבי, רוקאביצה, גוזלן

ההרכב הכושל הזה ממשיך, למה לא לנסות את קגלמאכר במקום משומר לכל הרוחות.

4. alexshw Member

מי ינסה? אין לנו מאמן.

5. DRORIKO Member

זה אחד היתרונות של מאמן זר. שהוא לא יספור את העיתונאים וישלח את משומר לעבוד בקיוסק

6. DRORIKO Member

תגידו באר שבעים, גורדנה בסגל?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההרכב:

חיימוב, תורג'מן, צדק, ע. ביטון, אוחיון, הובאן, שבתאי, דן ביטון, בוזגלו, שהר, לוסיו.

לא יודע לגבי גורדנה, מעריך שלא.

8. Raulito Madridista

כיף לראות את הפועל חוזרת וכשאני רואה את גוטמן על הקווים אני יודע שיש מאמן והמצב ישתפר. בגדול, המערך די נסוג, הפועל תוקפת עם שוינפלד שמאוד רוצה אבל לא מקבל עזרה - רייכרט באגף לא יכול לעזור ואלטמן מנסה אבל זה לא מספיק. אפשר ורצוי היה לשחק יותר התקפי, עם מחמיד למשל, אולי זגורי. הפועל מזיזה את הכדור בצורה סבירה אבל לא עושה דבר מפתיע. מעבר לכך לא כל התקפה צריכה להסתיים עם הרמה לכיוון של שוינפלד. מצד שני אני לא דואג, הרי עם חן עזרא ושגיב יחזקאל בכנפיים זה ממש לא יקרה. לא מרוצה מהמגנים ורטה ושיש אבל זה לא חדש.

לגבי המשחקים הבאים:

הרכב הפועל אשקלון: ליאור חדריאן, יאיר אזולאי, טל מכלוף, אבי מלכה, חיים איצרין, יוסי אמר, קובי בן חמו, ברוך דגו, אסי בוזגלו, רודי חדד וירדן אבוחצירה.
    הרכב הפועל באר שבע: גיא חיימוב, מתן אוחיון, שיר צדק, בן תורג'מן, עמית ביטון, אובידיו חובאן, יובל שבתאי, דן ביטון, מאור בוזגלו, בן שהר ולוסיו מרניאו.

סקרן לראות את ברוך דגו ומה יש לו לתרום. לגבי באר-שבע - תראו איזה הרכב, וזה נחשב להרכב השני+ בן-שהר וצדק. כל מילה מיותרת. לדעתי בוזגלו לא צריך לשחק עם כל הכבוד לדרבי נגד אחיו. אולי ברק בכר עוד תוהה האם הוא יוכל להשתמש במאור בגומלין נגד אולימפיאקוס במידה והמשחק יהיה צמוד, ועדיין. ההרכב של מכבי חיפה מנגד כל-כך...אפור. ק"ש בבכורה של איווניר, עם שלומי אזולאי בחוד. קריאף משחק בעמדה קדמית יותר לפי מה שהבנתי.

9. DRORIKO Member

למחוק

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גורדנה על המדף, כל עוד הוא לא בתוכניות אין סיבה להכליל אותו בסגל.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ההרכב של אשקלון נשמע כמו הארדקור של ריג'נים מהמנג'ר. רק חסר איזה מוחמד לוי או אוהד אבו סלאח.

Roma אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

השחקן עם משחק הראש הטוב בליגה מול השוער עם משחק הגובה הגרוע בליגה. לא הוגן.

13. DRORIKO Member

קגלמאכר שוב פותח בתור קשר כשדקל בלם. אחרי שדקל מורחק,במקום לשלוח את קגלמאכר להחליף אותו חנין מעלה את חבשי ומשאיר את קגלמאכר קשר. לא יודע כל הקטע סביב האורוגוואי נראה לי מוזר פתאום.

14. Raulito Madridista

מכבי חיפה שכחה שהתחילה עונה חדשה, היא עדיין ב-2015/16, אותן טעויות מטופשות וכרטיסים אדומים הזויים.
    קלאמכר ההוא עם מסירה הזויה לאחור, קינן כרגיל איטי מאוד והאמת שזה לא כוחות מול עאבד.
    ואוי כמה כואב לי על הילד הזה זנטי. היה ברור לי שהוא זה שיוחלף, ועדיין. זיכרונות עם הפנדל המוחמץ באירופה.

כצפוי שוינפלד עושה 1:0 להפועל אחרי מתנה נדיבה של דלה איינוגבה, כך שאם למישהו היה ספק..השוער הכתום צריך לעזוב.
    אוהב מאוד את פתיחת המחצית השנייה שלנו. ניר לקס דוחף קדימה, הפועל מעט יותר משוחררת. מעבר לכך, ישראל זגורי מתחמם וזה בידיוק המשחק בשבילו לדעתי. הפועל כבר מובילה, אין את הלחץ של הליגה, בני-יהודה מציגה קבוצה מאוד רכה. שום פאול הם לא עושים, בלי אגרסיביות.
    בגדול שידור מאוד מפרגן ואהוד של שגיא ועמיחי להפועל ת"א בינתיים. שגיא גם חזר עם כמה בדיחות מהבית.
    את סימיץ' אי-אפשר לבחון לפי המשחק היום וגם לא את גורסוב. ממש ממש לא.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גאה במכבי חיפה. פתחנו את העונה כמו שצריך, קיבלנו את האדום הראשון שלנו העונה...לא ראיתי את החצי הראשון כך שאני לא יכול להתייחס למקרה.