גביע הטוטו 10/11: עירוני ק"ש זוכה בגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שלו, ‏15/6/10.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר את ניסיון ליגת המילואים וזה היה משמים ברמות עם שחקנים שזרקו זין ורמה איטית להחריד וצריך לזכור שלרוב הקבוצות כאן יש סגל של 20 שחקנים בממוצע וליגת המילואים סתם תכביד על העומס שיש על כל השחקנים, הפיתרון הפשוט ביותר: גביע טוטו יתחיל ויסתיים עוד לפני תחילת הליגה ויהיה במתכונת של נוק-אאוט.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/10
  2. אלי מתחן Member

דווקא אני מאוד אוהב את משחקי גביע הטוטו באמצע העונה. הבעיה היא שהטוטו חושב שהגביע הזה הוא איזה תחליף לגביע המדינה או שצריך להיות מפעל חשוב.
    בפועל, אם משלבים צעירים ולוקחים את המפעל ברצינות הראוייה הוא מפעל טוב וחשוב.

3. alexshw Member

שוב, כי לא הושקעה מחשבה.
    לדעתי יש מקום לליגת מילואים במהלך העונה הסדירה.
    זה לא מיועד לקהל, זה מיועד לשמירה על כושר של שחקני ספסל ושילוב שחקני נוער.
    לא צריך שם גם 35 מחזורים.

גביע טוטו זה לא משמים?
    כל ההתלהבות היא מלאכותית בגלל תחילת העונה.
    אין שום עניין לצופים גם במפעל הזה.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. Fanatic Member

מבחינתי אין הבדל בין גביע הטוטו לליגת מילואים.
    בכל מקרה רוב הקבוצות בשלבים המוקדמים של גביע הטוטו מעלות הרכבים משניים ובוחנות שחקנים.
    לא יודע אם בליגת המילואים היה פרס כספי, אבל בגביע הטוטו כן יש, מה שהופך את זה לכדאי יותר מליגת מילואים.
    ותסכים איתי שרוב הקבוצות שזוכות בגביע הטוטו בסופו של דבר לא מחשיבות את זה כתואר רציני.

6. איגור .פ. Member

הפועל אשקלון -בית"ר י-ם
    אם להוציא את ה10 דקות הראשונות של המשחק ,אשקלון ללא ספק מפתיעה ביכולת שלה ,וזה מאוד נחמד איך אשקלון משחקת ,אם טיפת מזל היא גם היית מסיימת את המחצית ביתרון מול בית"ר.
    מה שהזוי זה שעזורי אמר שהקבוצה לא מוכנה ,אם אשקלון ככה לא מוכנה מה יהיה כשהיא תהיה מוכנה בליגה. מה שכן אני מסכים עם שגיא כהן שאשקלון חייבת להביא עוד בלם ליד אלול ,הגנאי יהרקו הוא לא מתאים לליגת העל והוא גם בן 17-18 כולה ,הוא צריך וחייב להשתפשף קצת.
    מבחינת ההתקפה אשקלון מקבוצות התחתית יכולה להיות חזקה ומפתיעה ,שניר גואטה ,טגה,עבאס גאו זה התקפה טובה.

7. קרלס פויול5 Member

גול נדיר של פרננדס, יותר מזה אני לא יזכור מהמשחק הזה.

8. Carlo Zampa Member

איגור פ.
    לא יהיה כלום שאשקלון תהיה מוכנה כי זה לא הולך לקרות, קבוצות של גיא עזורי אף פעם לא מוכנות.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

2-2 נגד אשקלון במשחק פתיחת העונה זה לא תוצאה טובה אבל שיחקנו ללא 6 שחקני הרכב, בלי ספסל ועם כמה שחקנים שמשחקים בעמדות זרות להם, אני מקווה שכבר שבוע הבא נגד באר-שבע בטדי אנחנו נראה סגל מלא יותר ויכולת טובה יותר כי אנחנו מתקרבים למשחק הפתיחה בקופסא.

לגבי השחקנים,

הרוש עם עמידה לא טובה בשער הראשון אבל בכללי היה טוב.
    אלי דסה זה המגן הימני הבא של בית"ר ונבחרת ישראל, אתלט מצוין עם המון כדורגל ברגליים ובין היחידים שרצו ועשו תנועה לאורך כל המשחק והוא כולה בן 17 וחצי.
    שמעון גרשון סביר וקובי מויאל עשה טעות של חוסר אחריות בפנדל ומלבד זה היה סביר אבל צריך לזכור שהוא כמובן בכלל לא בלם ורק סתם חור היום.
    אביתר ברוכיאן הראה למה הוא ממש לא מגן שמאלי והרבה יותר קשר שמאלי, אני התרשמתי מאוד מיכולת ההרמה שלו, גם בעונה שעברה ובנוער הוא הראה שיש לו הרמות מצוינת לרחבה.
    דאריו פרננדס כרגיל רמה מעל כולם, השער שלו היה נדיר ביופיו, מהאוויר עם החיצון לחיבור, איזה גול ואיזה שחקן והלוואי שישאר.
    עידן טל ואיינבינדר מאוד סטטיים והיו מאוד אפורים גם בהתקפה וגם בהגנה לא משהו לזכור.
    חן עזריאל במשחק יחסית טוב, כל הפעולות הטובות שלו היו באמצע כי הוא חלוץ ולא שחקן אגף ימין ומלמיליאן צריך להבין את זה.
    טל משעלי חלש מאוד וחבל לי על טל כי הוא קיבל היום הזדמנות להרשים את אורי אבל לא עשה שום דבר מיוחד.
    בן-שושן גם חלש, היה צריך לשים את הכדור ברשת פעמים קודם כל מהנגיחה שהלכה למשקוף וגם ממסירת הרוחב שהוא החטיא מול שער חשוף 3 דקות לסיום.
    צחי אליחן הוסיף המון בחלק הקדמי מבחינת מהירות וחוצפה, יש לו עתיד לילד הזה מזכיר לי את יצחקי שהגיע אלינו.
    ברק משה עוד אחד עם עתיד, כל פעם שהוא משחק הוא עם המון ביטחון ואני מקווה שנראה אותו עוד העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/10
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דבר אחד יש לי להגיד:מי שעושה סיכומים ממשחק כזה לא מבין כדורגל,משחק ראשון העונה,בית"ר עם חצי הרכב וגם אילתורים בעמדות מסויימות,חוץ מהגול היפה של דאריו אין מה לקחת מהמשחק הזה.

11. Don Joan Roman Member

תסתכל בנוער על שחקן בשם תומר ירוחם, גם הוא משחק בעמדת המגן הימני ואם הכל יילך כמו שצריך הוא יהיה מגן ימני גדול, דסה יכול לשחק גם כקשר ימני ששם הוא לדעתי טוב יותר כי אז המהירות והטכניקה הגבוהה שלו באים יותר לידי ביטוי, אם איך שהוא היינו מצליחים להחזיר הביתה את ניר מנצור העמדות של המגנים היו נסגרות אצלנו להמון שנים זה בלי להוסיף את אלבארז שכנראה ימשיך בקבוצה.
    בכל השאר מסכים אולי חוץ מבנוגע לטל משעלי, נכון הוא לא היה טוב היום אבל הוא תמיד עשה תנועה, תמיד רץ, ירד לגליצ'ים ונתן מעצמו וחלק מהחוסר יכולת שלו הייתה בגלל החולשה של טל ואיבינדר כי הוא חלוץ שיודע לתת גולים לא הרבה מעבר.

סה"כ משחק לא רע של בית"ר, הקצב עדיין לא שוטף כמו שצריך, הרבה שחקנים לא נכנסו לעניינים אבל רואים קבוצה שמנסה להניע כדור, שעושה תנועה בחלק ההתקפי ושעוזרת להגנה, רואים שהמאמן מכין את השחקנים ומבקש מהם לשחק קבוצתי, רואים שיש עבודה אבל כבר באמצע העונה שעברה טענתי שייקח הרבה זמן לתקן את מה ששום יצחק עולל לקבוצה ואורי בהחלט מתחיל במלאכה הזאת.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שהבנתי אורי עשוי לשחק עם אלבארס כקשר ימני/מגן שמאלי כדי שליאור ראובן ישחק מגן ימני(לא מבין למה אורי מחזיק ממנו נראה לי מגן מאוד בינוני סטייל מיקי עטיה), לגבי דסה ראיתי אותו בוינטר בגמר הגביע לפני כמה חודשים שהוא שיחק קשר ימני והוא היה די טוב, אבל מגן ימני זאת עמדה יותר דחופה מקשר ימני ועדיף לבנות עליו שם.

לגבי טל, אני לא חושב שהוא היה רע אבל ציפיתי מחלוץ שמקבל הזדמנות גדולה לפתוח בהרכב לבוא לקבל יותר כדורים ובפועל הוא נראה די עייף, ואני אחד שמחזיק ממנו מאוד, לדעתי ליד חלוץ מטרה כמו איילי או חן(אם ישחק שם) הוא יבוא הרבה יותר לידי ביטוי.

אור אף אחד לא עושה סיכומים פשוט מתייחסים למשחק לגופו שהוא משחק הכנה לעונה.

13. Don Joan Roman Member

רק אורי יודע מה עובר בראש שלו, מי שמכיר אותו יודע שהוא בד"כ לא משתף עיתונאים בהחלטות שלו אז תבינו שרוב הפעמים השנה הם ימציאו את מה שנראה להם לראש, יכול להיות שהם יפגעו ואלבארס ישחק כמגן שמאלי/קשר ימני אבל צריך לקחת את זה בעירבון מוגבל מאוד, אני מאמין שאורי מייעד לו את תפקיד המגן הימני כשריקן ישחק שמאלי, יכול להיות גם שאלבארז יתפקד כבלם כמו שהוא לעיתים משחק בנבחרת צ'ילה.
    בנוגע לראובן: הוא מגן סולידי, לא תורם יותר מדיי להתקפה ולא רע בכלל בהגנה, בהחלט שחקן ראוי לרוטציה, אבל גם אני לא הייתי מחתים אותו, עדיף להשתמש בכסף שלו להבאת מגן שמאלי אמיתי ולתת לאבי ריקן סוף סוף לשחק במרכז השדה שם הוא לדעתי יפיק מעצמו הרבה יותר.

אחריי שנחתים את שחקני הרכש שלנו ובעזרת השם נצליח לשמור את סופר דאריו בקבוצה אני בטוח שתהיה לנו קבוצה טובה שתגרום הרבה הנאה לקהל שיבוא לצפות והכי חשוב: קבוצה עם ציביון ירושלמי כש17 שחקני סגל יהיו תוצר מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים.

ד"א מישהו ראה שם פנדל? כי אני לא.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/10
  14. קרלס פויול5 Member

הוא נגח לעצמו לעבר היד, השאלה אם הייתה נגיעה או לא, בזה אני לא בטוח.

15. 950K Member

תתחילו להרשם לעמותה, אז יהיה כסף.

צריך שהאוהדים ישפיעו על ההנהלה, ולא הלה פמיליה.