גביע הטוטו 07/08 :: חיפה מחזיקת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏26/6/07.

1. שער 7 Member

אל תשכח שגאידמק קנה את ערוץ 10 וידוע שזה "ערוץ בית"ר", אז שבית"ר לא יתלוננו כמו בשנה שעברה על קיפוח. איזה קיפוח? הם מקבלים אייטמים בכל מקום אפשרי, בזמן שבחדשות הספורט או ביציע העיתונות אני צריך להתחנן שיראו לפחות דקה אחת של האימון של הפועל בוולפסון.

2. שער 7 Member

ובית"ר - בני יהודה?

3. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

גם לא מעניין אבל עדיף לראות את זה על סכנין - חיפה.
    ודרך אגב למה מחקו לי את ההודעה??

4. שער 7 Member

לסכנין ולמכבי חיפה ביחד יש יותר אוהדים מלבני יהודה, אז קל וחומר להגיד איזה משחק יותר מעניין.

5. ori b Member

תזכיר לי מתי בדיוק שידרו משחקים מגביע הטוטו?!
    ובנוגע לליגה- תמיד היו משדרים משחק אחד בלבד (!!!), קשה לי להאמין ששידרו את הקבוצה שאתה אוהד בכל המחזורים.
    כיום עדין יש את המשחק המרכזי בערוץ פתוח ויתר המשחקים, שבעבר שודרו ברדיו, משודרים כעת גם בתשלום בטלויזיה, למי שמעוניין לראות.

לי אישית, אין בעיה עם פתיחת הערוצים החדשים, ומלבד שלא תהיה זליגת תכנים, אלא ישודרו תכנים חדשים (אני לא התחברתי לערוצים).

נ.ב
    גביע הטוטו הוא המפעל המיותר ביותר שקיים.
    עדיף שהטוטו יקחו את הכסף שניתן לזוכות ויתנו אותו לקבוצות כמו סכנין או ק"ש, שמשחקות בליגת העל ללא מגרש בייתי.

6. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

בית"ר לא צריכה את בני יהודה, היא יכולה להביא בעצמה אותה כמו של חיפה וסכנין ביחד.

שנה שעברה שידרו בספורט 5. אני זוכר שהיה הפועל - בית"ר. ואת השלבים המתקדמים.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שוב, אף אחד לא מחייב את ערוץ הספורט לשדר את משחקי גביע הטוטו, בשנה שעברה שודרו חלק מהמשחקים בחמש פלוס ובספורט 5, השנה החליטו שרוב השידורים של המשחקים האלו יהיו בלייב וחלק גם בספורט 5 וחמש פלוס (כמו משחקה של הפועל תל אביב).
    אלו משחקים שערוץ הספורט יכול לבחור אם לשדר או לא, הוא בחר לשדר אותם בערוץ בתשלום, לגיטימי כל עוד זה אלו בסך הכל משחקים מגביע הטוטו.

נ.ב חבר'ה בואו נחזור לדבר על המשחקים עצמם, לגבי השידורים שלהם נדבר בדיון התקשורת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/8/07
  8. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

רק הערה אחרונה אם אפשר. לפי מה שידוע לי אסור לעשות זליגת תכנים או איך שקוראים לזה (שחכתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ), ומה שהם עושים זה זליגת תכנים. קודם כל בית"ר קופנאגן ועכשיו גביע הטוטו.

גביע הטוטו באמת מפעל מיותר, אבל אהבתי את היוזמה של לוזון לסיים את הטורניר עד דצמבר ולא עד פברואר-מרץ כמו שנה שעברה. הקבוצות הגדולות ולפעמים גם הקטנות מזלזלים בו, המשחקים נועדו כדי לבטל כרטיסים אדומים מהליגה, כדי לבחון זרים, וגם גורם לפציעות מיותרות. מכבי פ"ת שנה שעברה ידעה שכבר לא תעלה מהבתים, ומה היא עשתה? נתנה לכל הנוער לשחק וחטפה בראשץ אין למפעל הזה ספורטיביות.

9. Don Joan Roman Member

גביע הטוטו זו אל זליגת תכנים כי ערוץ הספורט רכש את זה אחריי שהוקם ערוץ 5+ ולכן זה אל היה במצע של 5 + וזו זכותם לשדר את זה בלייב.
    אתה יכול לבחור עם לראות או לא לראות.

10. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

גם ככה אין לי את הערוצים האלה אז אני לא יכול לראות, יש לי רק ערוץ 5 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

11. Sergio Ramos Member

כאילו כבר איזה כדורגל יש לך לראות, ממילא כל קבוצה עולה לשחק אם חצי רגל ורק בוחנת שחקנים.

12. Dimitar Berbatov Member

אני כבר מצפה למשחקים בקוצר רוח. הולכים להיות משחקים לא רעים בכלל. גם הרצליה נגד חיפה שנזכה לראות את סורמה שלפחות לפי מקורות לא מרשים בנתיים, את רוסו שבטוח יקבל כמה דקות ובכלל את חיפה המחודשת.
    לדעתי המשחק הכי מעניין יהיה בין הפועל לבני יהודה. הפועל לדעתי עשתה את הרכש הטוב ביותר העונה והיא הולכת לתת פייט גדול לטעמי לבית"ר עם שחקנים כמו אבאדי, אסולין, עובד ואנסומבו. אני מקווה מאוד שהפרסומים שבאדיר יפתח כחלוץ לצד אסולין שגויים, אני מקווה שהפועל תשחק עם נאתכו מאחורי אסולין, עובד ואבאדי בצדדים ובאדיר ואנסומבו קשרים אחורים. אחת הסיבות שאני כל-כך מחכה למשחק הזה היא שנאתכו פותח בהרכב, שחקן שאני מאוד מעריך ואוהב. בכלל יהיה מעניין לראות את אבאדי שכולם מדברים על כשחקן גדול, אסולין וראובן עובד שהוא סימן שאלה גדול.
    המשחק של בית"ר היום זאת הזדמנות לתת לשחקנים הצעירים צ'אנס וכמובן לבחון את רומלו שעדיין לא שיחק.

13. King Kenny Member

באדיר כנראה יפתח כחלוץ לצידו של אסולין עד שיכניסו את סוויסה כי ג'וניור לא נמצא בארץ.
    זה תמיד מסקרן לראות קבוצה חדשה, לראות איך הם התחברו.

עכשיו צריך לחכות עד חמש ורבע, נו טוב לפחות בשלוש יש פורמולה 1.

יאללה הפועל! :aaarse:

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש דבר שאני ממש מחכה לו בכל קיץ, זה למשחק הראשון בגביע הטוטו. הכדורגל הכי יפה משוחק במחזור הפתיחה של גביע הטוטו. כולם רוצים להתחיל ברגל ימין ומגיעים חדורי נחישות. המאמנים לא מפחדים להפסיד, אז הם מנסים כל מיני דברים בהתקפה.

15. Football God Member

לפי מה שאני זוכר שנה שעברה,המשחקים בין בית"ר לגדולות התנהלו כאילו זה איזה גמר ליגת האלופות,וכל מאמן פחד להפסיד.
    עזוב,בכדורגל שלנו גם במשחקי אימון מאמן מפחד להפסיד.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/07