גביע הטוטו 03/04:מכבי פתח תקווה מחזיקת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏8/8/03.

1. ArsenalFan Member

לא ראיתי את המשחק (לימודים מזורגגים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx ), אבל הניצחון הזה בהחלט העלה לי איזשהו חיוך על הפרצוף. אלא שאני אמרתי את זה כבר, מכבי פ"ת הקבוצה הכי אטרקטיבית בליגה השנה (אמנם לא הישג גדול מול היריבות הללו, אבל עדיין אחלה קבוצה), ובסה"כ גביע הטוטו לא עושה עליי רושם עד כדי גדול. השנה, הגיע הזמן להשיג תואר אמיתי- גביע או אליפות. כמובן שזה לא יושג בגלל שחקנים כמו דוברובין ואוהד כהן, אבל אם לא נחלום השנה, מתי כן?...

שיהיה. העיקר יש גביע הטוטו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

2. האוהד מס' 1-בית"ר Member

בס"ד
    לפי דעתי פ"ת הייתה עדיפה על מכבי חיפה והיה מגיע
    לה הגביע.
    מכבי פ"ת נכנסה טוב למשחק ולא חששה כלל מחיפה
    להיפך היא אף התקיפה הרבה וניצלה רק 3 מצבים
    לולא השוער המצוין ניר דוידוביץ' שמנע מחיפה תבוסה
    מוחצת הרבה יותר שלא הייתה נשכחת כל כך מהר בכדורגל
    הישראלי.
    פ"ת קבוצה שעוד יש לה הרבה לתת העונה.

3. DaMaGe Member

קבוצה מצוינת פ"ת...הכי אטרקטיבית בליגה...עם שחקנים זולים ולא כל כך "כוכבים" פרט לשניים....הם משחקים נפלא...!

ההצהרות על ההיאבקות בצמרת על האליפות בתחילת העונה היו קצת פזיזות מדיי...אבל עם איך שהם משחקים...מגיע להם יותר מכולם אליפות!

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא ראיתי את המשחק, אבל שמעתי שרוסו לא פתח ושהוא נכנס היה כבר 2-0. כל כך צפוי.

שוב פעם אני חוזר, חיפה בלי רוסו היא קבוצת מרכז טבלה שלא מסוגלת להתמודד על האליפות. קבוצה עלובה.

5. שגיא Guest

האמת שלא.

חיפה הייתה טובה יותר במחצית הראשונה ממכבי פ"ת, הבעיה היחידה הייתה שהיא לא השכילה לכבוש. בירוק יכול היה לכבוש פעמיים אך לא עשה זאת. מכבי פ"ת לא הייתה כזאת גדולה, גם במחצית השניה, המשחק נפתח לאט, והיה דומה למחצית הראשונה, אולי בהתקפה הראשונה של פ"ת במחצית השניה היא הצליחה לכבוש. השער השני בא מהר מאוד, ופה כבר היה סגור המשחק. אריק אג'יפור היה חלש, בעיקר במחצית השניה, הוא גם בישל שער לשלו מנשה, כאשר "הרחיק" כדור היישר לרגליו. לא ברור לי הנפילה הזו ביכולת מהניצחון האחרון על בני יהודה בליגה.

אגב, אתמול ערך בכורה במכבי חיפה הזר החדש שלה, פאבל זבאדיל, אמנם היה קשה להתרשם נוכח משחקה החלש של חיפה במחצית השניה, אך היה ניתן להבחין בקשר שדי אוהב את הכדור, וגם ניחן ביכולת טכנית לא ראה, אבל זה ממש על פי התרשמות ראשונית, כנראה שמול מכבי ת"א בשנת יהיה ניתן לראות יותר.

6. Forza Sampdoria Member

אתה אוהד מכבי פ"ת כמו שהבנתי , עדי ...

לירן , חיפה ( כמו שכתבתי ) נראו כמו קונוסים , הייתי במשחק . רוסו נכנס ב 2:0 יחד עם זאדביל ודקל קינן . כולם ( חוץ מדווידוביץ [שהציל לפחות 4 שערים] ) היו על הפנים ( וזה בלשון המעטה ) .

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/04
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נו זה אומר הכל.... בעיתון דוידוביץ' קיבל 7 לעומת שאר השחקנים שרובם קיבלו 4. זה אומר הכל.

8. Forza Sampdoria Member

אין לי משהו נגד מה שאמרת , ההיפך הוא הנכון => אמרת שלא ראית את הגמר ואני כתבתי מה היה שם ...

9. burning soil Member

חיפה שחקה בהרכב כמעט מלא והפסידה בקלות,ולכן
    רוני לוי יכול להיות מודאג לקראת שבת,לגבי פ"ת,משחק טוב
    של הקבוצה,לדעתי הם היו עדיפים על חיפה שללא דוידוביץ' היו
    סופגים הרבה יותר.

10. ArsenalFan Member

אוהד כורסה... לא הייתי במשחק של מכבי פ"ת מאז חצי גמר הגביע ההוא נגד מכבי חיפה, וגם המשחק הזה היה אחרי שנתיים שלא הייתי במגרשים. גם לפני כן לא הייתי אוהד פעיל במיוחד...

11. ג'רי בית הלוי Member

מוזר. ואני נהגתי לחשוב שכל אוהדי מכבי פ"ת(כל העשר) מפגינים נוכחות קבועה ביציעים.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

12. Forza Sampdoria Member

חחח , ניצן ... היה להם דווקא איזה 500-650 ככה בגמר ( אבל זה אירוע מיוחד ) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הרבה זמן סוף סוף יצא לי ללכת למשחק של חיפה ותאמת ממש הצטערתי..
    קודם כל על הזילזול שהאוהדים קיבלו..חיפה לא נלחמו וראו שלא מעניין אותם המשחק הזה..
    השחקנים היו נוראיים חוץ מדוידוביץ ואלבס שלפחות ניסה..
    זאבדיל כמו ששגיא אמר נראה אחד שאוהב כדור ודווקא אני התרשמתי ממנו[כמה שאפשר היה].
    .
    גם הקהל איכזב אותי..השירים נהיו דפוקים,רק יורדים על נימני כל הזמן ועל הדקות הראשונות שרפו לידי כיסא,בקיצור..לפחות הלאפה שאחרי זה אכלתי הייתה טעימה.