גביע הטוטו: מכבי פתח תקווה מחזיקת הגביע לעונת 15/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏1/12/15.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יששש!!! לא מוכרים את אצילי!

Turgi אוהב/ת את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצילי הוא שחקן שרק בשבילו שווה לקנות כרטיס למשחק. כל נגיעה קסם.

הגיע לבית"ר לעלות היום ורק חבל לי שלא נתנו מנוחה לשחקני מפתח לקראת מכבי.

כמעט 10,000 צופים במשחק גביע הטוטו, תעודת כבוד לשני הקהלים (שגם נתנו היום אחלה עידוד).

3. DRORIKO Member

מה הוא בדיוק עשה בנובמבר חוץ מהגול שיצא לו בפוקס נגד עכו?

4. Turgi Guest

כל עניין המנוחה לקראת מכבי, אתם יודעים שיש עוד חמישה חודשים עד לסיום העונה ושתי הקבוצות יאבדו נקודות נכון?

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יודעים, אז? כל משחק חשוב יותר מהשטות הזאת שנקראת גביע הטוטו. אבל..המשחק מול מכבי לא בשבת כך שבאמת לא ברור לי כל הפחד הזה.

בכל מקרה, פעם ראשונה שיוצאים ממש מבואסים מטרנר. גם 120 דקות משמימות, גם קר, גם לחגוג שער שיוויון בדקה 94 ובסופו של כל זה להפסיד. מ-ע-צ-ב-ן.

6. Turgi Guest

המשחק ביום שני לא יקבע כלום. לא למכבי ולא לבאר שבע.
    אני חושב שגביע הטוטו זה תואר שבאר שבע רצתה.

7. hbs7 Member

זה בהחלט תואר שרצינו.
    לא נבכה עליו, אבל במצבנו אין לנו זכות לזלזל באף תואר.

משחק שבסה"כ הדגיש מה שהאוהדים שלנו צועקים כבר זמן רב- אין לנו ספסל.
    שלומי הוא אשפה מהלכת, באמת שכבר נגמרו לי המילים עליו.
    התוצאות שלנו לאחרונה למרות האין ספסל רק מגדילות את ההישג, מנגד ההרגשה היא שהלימון הזה נסחט עד תום וכמעט ולא נשאר בו מיץ.
    החזרה של בוזגלו היום, שהר שיחזור בקרוב מאוד פלוס רכש של שני שחקנים (כנראה קשר זר וחלוץ ישראלי) הם תוספת משמעותית שהסגל שלנו זועק אליה כחקלאי לגשם בימי הביניים לאחר בצורת קשה.
    אין שום קשר בין מה שהיה היום לבין מה שיהיה בשני.
    ח"ח גם לביתר וגם לנו על כמות הקהל, הפתיע לגמרי.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יש קבוצה שלא רוצה תואר? יחד עם זאת, התארים הבאמת חשובים הם גביע המדינה והליגה. אם היינו עולים, היו לנו עוד 2 משחקים בגביע הטוטו, שהיו נדחקים בין 2 מחזורים באמצע השבוע, והיו יכולים לגרום נזק.

אז לי, אישית, לא כואב בכלל שעפנו. יש אחרים שיחלקו על זה.

9. עידן444 Member

לדעתי למשחק ביום שני יש משמעות גדולה. כפי שכבר אמרתי בעבר, בגלל שהליגה כל כך חלשה ובכל המשחקים מ.תא ובש שולטות לחלוטין ולמעשה בקושי מאויימות- כי רוב ההתקפות בליגה מאוד חלשות דווקא העונה למפגשים ראש בראש תהיה משמעות גדולה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מצד אחד אנשי ב"ש מדברים על עין בעין עם מכבי ועל עצם הפיכתם לקבוצה גדולה שמאיימת על תארים - ומצד שני קצת רועדים בפעם הראשונה של העונה שיש להם יותר ממשחק בשבוע. מכבי שיחקה סיבוב שלם שבת-שלישי/רביעי - שני והכל בסדר. חלק מהתמודדות של קבוצה שרוצה לזכות בתארים זה עם עומסים מדי פעם - מעניין אותי מה היה מצבכם אם הייתם מגיעים לבתים של האירופאית, נגיד. ובכלל שהמשחק נגד מכבי בשני יש מספיק זמן לחבר'ה מקצוענים להתאושש. כל פעם מתפללים שאיזה שחקן לא יפצע לפני מכבי, ג'יזס, יש עוד איזה 20 מחזורים לליגה - תתקדמו. זה לא משחק על גביע העולם. בסיבוב השלישי 5 מחזורים לסוף העונה אולי הייתי חושב על להזהר לפני משחק כזה.

רציתי להגיד שאני שמח שבית"ר ניצחו כי אם כבר מפעל שכל הזכייה בו הוא עניין כלכלי אז שלא ילך לקבוצות שממש לא זקוקות לזה כמו ב"ש או מכבי. אבל אז ניזכרתי שזה הולך לטביב....

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  11. עידן444 Member

לב״ש יש מספיק זמן להתאושש- זה למעשה כמו לשחק בשני במשחק מרכזי ואז בשבת. לא ראיתי קבוצות שהתלוננו שבגלל ששיחקו בשני מבקשות לא לשחק בשבת שלאחר מכן או מתלוננות שזה קשה. על בית״ר שתשחק נגדנו בשבת ההיגיון אומר שזה ישפיע. השאלה אם ראובן ידע לאסוף את הח׳ברה ששיחקו יום קודם וגם חטפו מהלומה מנטלית. מקווה שהעייפות והאופוריה בבית״ר יעזרו לנו לחזור עם תיקו ומעלה מטדי- מול כל קבוצה שהיא לא נתניה הייתי מהמר באופן די ודאי שזה יקרה. במקרה שלנו מאוד יומרני להמר על תוצאה טובה יותר מתיקו מאופס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. DRORIKO Member

הוא כן קובע, קודם כל מכבי כמעט אף פעם לא מפסידה נקודות, ואם ב״ש רוצה לקחת אליפות זה צריך להיות על משחקים כאלה, לא מספיק לדרוס את הקטנות כי גם מכבי מכבי עושה את זה. דבר שני, הפסד למכבי יכול להיות פגיעה מוראלית, וכבר ראינו לא פעם שמכבי התחילה את הבריחה שלה לאליפות אחרי הצגה במשחק עונה.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

בכל אירופה אנחנו רואים קבוצות ששומרות על שחקנים לקראת משחקי עונה, זה לא המצאה ישראלית

14. yedidel Member

אין מה להשוות את הסגל של מכבי לסגל שלנו. שם שחקנים כמו אזולאי ובן בסט לא מתלבשים, אצלנו המחליפים הראשונים זה גורדנה וארבייטמן.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתם מאוד מתקרבים. אין לנו חלוץ, חוץ מזהבי, שהוא אפילו ברמה של ארבייטמן.