גביע הטוטו: מכבי פתח תקווה מחזיקת הגביע לעונת 15/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏1/12/15.

1. Turgi Guest

מסכים.
    מה שהכי בולט, שלא משנה מי משחק, הרכב ראשון, שני או חמישי - זה נראה אותו הדבר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב הצפוי לפי וואלה:
    לבקוביץ'
    בן ביטון, טהא, צדק, תורג'מן
    דן ביטון, גורדנה, אוגו, חביביאן, סספורטס
    ארביטמן

כמו שרציתי, הרכב עם הרבה מאוד מחליפים וילדים, הייתי נותן גם לאוגו לנוח ומשחק עם אלקרנואי ליד ארבייטמן.

http://www.myg.co.il/uploads/phpadoVeI.Xxx

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצל בית"ר:
    המאמן סלובודאן דראפיץ' יערוך מספר שינויים בהרכב, כשדושאן מאטוביץ' המוצהב ייעדר ואורי מגבו, שלא התלבש במשחקים האחרונים, יקבל הזדמנות ב-11. לירוי צעירי ודני פרדה יפתחו על חשבונם של דוד קלטינס המורחק וקלאודימיר פריירה. בצוות המקצועי מתלבטים אם לאפשר לדניאל אסקלינג, הבלם השלישי, לפתוח או להיכנס במחצית במקום ניסו קפילוטו או חסוס רואדה, שמצידם ביקשו לשחק ולא לקבל מנוחה. ניקיטה רוקביצה יישב על הספסל, איציק כהן או לידור כהן בהרכב.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

פשש הייתי קרוב. רק התבלבלתי עם שחקני הנוער.

בכל מקרה, מאמין שההרכב של וואלה יעלה, ומאמין שהם יעברו למערך שאני כתבתי במחצית השנייה. זה יהיה פשע לא לתת לאלקרנוואי לפחות 30 דקות במשחק הזה.

לא מבין את התלונות של האוהדים על זלזול שמזלזול. ואם יפצע לנו חס וחלילה מליקסון/סוארז/גורש/הובאן, נראה מה אז יגידו הגיבורים הגדולים. המפעל הזה הוא מיותר והתואר שם ממש לא חשוב לי, בעיקר שהעונה יש בי אמונה גדולה מאוד שאפשר לקחת לפחות תואר אחד.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת חושב ששכטר צריך לקבל הרחקה לפחות ל-10 משחקים בחוץ. איך הוא לא מתבייש ככה לקלל את השופט.....?
    לא יודע אם הגיבוי שהליצן אדלר מקבל מצחיק או מרתיח. אולי שניהם. זה היה צפוי שזה יקרה, ומבחינה מקצועית שכטר עדיף ביציע מאשר על הדשא, אבל לא יכול להיות שעל זה מקבלים אדום. ואם כן, אז אני מצפה ליותר אדומים כאלה.

בסיכומו של דבר אדלר פישל אתמול בגדול ובמקום להרגיע ולדבר עם שכטר הכועס הוא העדיף כמו ילד קטן להרחיק שחקן על שום דבר. ממש גבר השופט, ממש גבר.

6. AmitHBS Member

שום זלזול מצד בכר, הרכב נכון מאוד..
    קצת מתנשא להגיד ככה אבל הדחה תתקבל בהחלט בהבנה. זה כבר לא סוד שהעונה אנחנו מכוונים הכי גבוה וזו לא בושה ״להקריב״ את אחד המפעלים לשם כך.

7. DRORIKO Member

לא מבין מה כל אוהדי חיפה רוצים מאדלר. הוא אחלה גבר שבעולם. עושה בשביל חיפה את מה שרוני לא מוכן-לזרוק את שכטר ליציע.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מעניין איפה כל מתלונני אדלר היו בשבת כשקלטינס קיבל אדום רק כי רנשרייבר הרגיש גבר על ילד מהנוער.

9. alexshw Member

מה יש להתלונן. עשה מצווה

10. Raulito Madridista

כל המפעל הזה הזייה אחת גדולה. צריך להתחיל אותו בחודש אוגוסט ולסיים אותו כמה שיותר מוקדם. כשיוסי בניון הוחלף(אחלה בחירה של רוני לוי, עכשיו הוא לא יצרך לשחק איתו בשבת בתירוץ שהוא עייף) ואיתי שכטר נכנס, חשבתי לעצמי - החילוף הכי גרוע בליגת העל חוץ מאופצייה אחרת של הקבוצה האדומה שלי - רמזי ספורי יוצא ודודו ביטון נכנס. אני כבר מרחם על שכטר, יותר כרטיסים אדומים מגולים ואתמול באמת שלא הגיע לו, אבל גם פליטת הפה מאוד מיותרת. ניצחון מכבי פ"ת קלאסי. אגב מכבי חיפה בקיץ ניצחה את כל משחקיה בגביע הטוטו והיו אופטימיים שחשבו שמשהו ישתנה.

11. DRORIKO Member

אז אחרי 5000 החמצות בליגה אחמד עאבד נזכר לכבוש בגביע הטוטו. כנראה זה עוד אחד מהחלוצים האלה שמככבים רק כשאין להם משקולות על הרגליים, לא פלא שברק לא ספר אותו שנה שעברה

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא הצלחתי להבין למה כל כך חשוב לעלות עם הרכב כזה למשחק בגביע הטוטו.
    כאילו גם אם המטרה היא לעלות שלב, במילא יש עוד משחק גומלין. אם פציעה של שחקן מפתח, סוארז לדוגמא, תגרום לאיבוד נקודות בליגה, זה לא שווה את זה.

Nave אוהב/ת את זה.
  13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייבים לעשות משהו עם המפעל הזה , אפילו שחקני הנוער זורקים זין במשחקים הללו .

Nave אוהב/ת את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא המחליפים ושחקני הנוער בשתי הקבוצות שיחקו טוב יותר מאצילי ומליקסון שבעיקר חיפשו לשמור על הרגליים.
    לא מבין למה סוארס, ראדי, אוגו ומליקסון פתחו היום. היה עדיף שחביבאן, סספורט, גמון ואל קרנואי מהנוער יקבלו דקות ואז היינו רואים אשכרה שחקנים שרוצים לנצח.
    מקווה מאוד שהפציעה של סוארס לא חמורה אחרת אנחנו יצאנו מהמשחק היום בהפסד גדול יותר מאשר הפסד מבחינת תוצאה.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

היום ייתקיימו שני משחקי גומלין:
    ב 20:00 מכבי נתניה- בני יהודה

ב 20:30- מכבי פתח תקווה-מכבי חיפה.