גביע הזהב 2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Landon Donovan, ‏6/7/13.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

איזה קטע, אבל הוא מופיע ברשימת הסגל...

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אולי כי ברוחו הוא איתם? אולי הוא יצטרף מהמשחק הבא ואולי הסגל לא מדויק. לא יודע.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני גם לא מבין למה נלסון באראהונה לא זומן. הבחור בכושר טוב מאוד במדי איטאגואי ובטוח שיכול היה להוסיף לקנלרוס.

4. Landon Donovan Member

בלאס פרז קיבל שחרור מהמשחק הראשון כדי שיוכל לשחק עם דאלאס בלוס אנג'לס. הוא אמור להצטרף כבר היום למחנה הנבחרת.

באראהונה לא בנבחרת בדיוק כמו שבאלו, הנריקז, טחדה ועוד כמה שחקנים לא בנבחרת - הם קיבלו פטור מהטורניר. לטעמי חבל, לפנמה יכל להיות אחד הסגלים החזקים בטורניר, אבל בינתיים הם מסתדרים בלעדיהם...

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לבאראהונה היה משחק יותר חשוב מאשר גביע הזהב על הראש, ואחריו אופציה לשני משחקים נוספים יותר חשובים (שלא יקרו בסוף), לא כל כך מפתיע שהוא לא הגיע.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה לא עניין של חשוב לו או לא, אם דיילי ואלדס היה רוצה אותו, הוא היה מחוייב להגיע לנבחרת ולאיטאגואי לא בדיוק היה מה לומר בעניין.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לאיטאגואי אולי לא, אבל לשחקן יש את המילה האחרונה וגם למאמן הנבחרת יש הגיון אני מאמין ואין סיבה ללכת ראש בקיר. לשחקנים יש משחקים חשובים יותר בקבוצותיהם (לפחות במקרה שלו בטוח) + יש הזדמנות לבדוק שחקנים אחרים לקראת המשחקים היותר חשובים של הנבחרת במוקדמות.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פספסתי את המשחק של האיטי, אבל אבסקה לא אכזב עם בכורה בטורניר עם צהוב. זאת כנראה לחגוג את חתימתו בחימנסיה חוחוי, שם יחבור לקצב עדין יותר כמוסקרה ומאמן שמאמין בכדורגל אלים.

9. Landon Donovan Member

אז בבית ג' אין הפתעות, גם אנחנו וגם קוסטה ריקה עושים את העבודה. קוסטה ריקה נהנתה מיום מזעזע של מולינה בשער, ולמרות משחק פושר השיגה נצחון 3-0. במשחק שלנו, טוב לראות אצלנו את סטו הולדן חוזר אחרי הפציעה הקשה שהוא עבר, ואפילו כובש שער. שלושער חביב גם לוונדו, ובסה"כ 6-1 קליל בהילוך ראשון, היכולת כמובן לא תספיק בשלבים המתקדמים יותר, אבל כרגע לפחות יש לנו עוד משחק אחד להתאפס מול קובה לפני שהעניינים מתחילים להיות קצת יותר רציניים.

חבל לי על האיטי אתמול, הם בהחלט היו שווים לפחות תיקו מול הונדורס, אבל לא הצליחו לנצל את הזדמנויות ההבקעה הרבות שלהם ולהבקיע. בכל מקרה הם הפסידו לקבוצה החזקה בבית, הם עדיין יכולים לעלות, אולי אפילו מהמקום השני, אם ינצחו את טרינידד הם בהחלט יהיו בדרך הנכונה.

10. Landon Donovan Member

את המשחקים של בית א' פספסתי לצערי, אבל אתמול ראיתי את האיטי מנצחת בצורה מרשימה את טרינידד וטובאגו. אליאס, לידיעתך, אבסקה עם משחק נטול קיצוצים יחסית וטוב מאוד בסה"כ, התרשמתי ממנו לטובה. בכלל האיטי שיחקה טוב ואני אשמח מאוד אם הם לא יפסידו לאל סלבדור וישחקו מול מכסיקו, כי מבין כל הקבוצות שאנחנו יכולים לפגוש בחצי הגמר האיטי לדעתי הטובה ביותר.
    ואם כבר הזכרי את המכסיקנים, למזלם הם פגשו את קנדה, נבחרת כושלת בעליל, ככה שהם הצליחו לנצח. פנמה ניצחה גם היא, ולכן מכסיקו תסתפק במקום השני בבית כנראה.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אבסקה יצטרך לכפר על כך באדום במשחק הבא, כי זה החומר ממנו עשויות אגדות.

ראיתי שלארה"ב היו כמה דקות של דאגה, אבל עושה רושם מהסטט' שהיא לא ממש הייתה רצינית.

12. Landon Donovan Member

מה פתאום, אני רוצה אותו מול המכסיקנים ברבע הגמר, אני מקווה שמול נבחרת טובה יותר הוא יענה על הציפיות שיצרת אצלי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

מחצית ראשונה נוראית ומביכה, אבל למזלינו התעשתנו בשנייה. ההגנה שלנו עדיין נראית רע וזה מדאיג, אבל לפחות ההתקפה מתפקדת (לנדון!). עכשיו רק צריך שקוסטה ריקה לא תנצח בהפרש של יותר מארבעה שערים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/7/13
  13. Landon Donovan Member

קוסטה ריקה בסופו של דבר מנצחת במשחק חלש רק 1-0 את בליז, חדשות טובות מאוד עבור מרטיניק מבית א' שכנראה תעלה מהמקום השלישי בבית אפילו אם תפסיד למכסיקו, כל עוד תעשה את זה בהפרש לא גבוה. גם האיטי למעשה עם רגל וחצי בשלב הבא. פנמה, הונדורס, ארה"ב וקוסטה ריקה בכל מקרה כבר בודאות ברבע הגמר.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יכול להיות שפיקיון, שלכאורה נמצא עם סגל מרטיניק בגביע הזהב (מה לכאורה? הוא שיחק עם הנבחרת!) נמצא עכשיו על הספסל של פורטלנד?

אח"כ הקונקאקאף בא בתלונות למקסיקנים שהם לא מתייחסים ברצינות למפעלים שלהם...

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ראיתי אתמול חלקים נרחבים של ארה"ב-קובה (יש להם כמה שחקנים לא רעים בכלל) ולמרות ההסתבכות המיותרת של האמריקאים, לי לפחות לא היה נראה לרגע שארה"ב תצא עם הניצחון, בטח לא אחרי שהם נכנסו לפיגור והתחילו לשחק. למזלם, הם קיבלו פנדל צודק ממש לפני הירידה למחצית ועלו יותר רגועים לחצי השני (השער השני של קורונה היה יפה מאוד?), מה שאיפשר את הטיולון שהסתיים ב-1-4 קליל. ארה"ב כרגע נראית המאיימת ביותר ופנמה מעט מאחוריה. מכסיקו עדיין לא מרשימה, אני ממתין לראות אותם מתחילים לשחק מרבע הגמר, כי זו הנבחרת האחרונה שאפשר לזלזל בה, גם כשהיא לא מציגה כדורגל טוב.