גביע הזהב 2009

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏3/7/09.

1. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

בתאכלס זה הגמר שכולנו רצינו שיהיה.
    ארה"ב עם 4 זכיות מתקרבת כל טורניר וטורניר למקסיקו לה 7 זכיות.
    אם נחשיב רק את גביע הזהב ולא את אליפות צפון אמריקה מאז ועד היום, ל2 הנבחרות 4 זכיות בטורניר.
    ארה"ב עם סגל חלש יחסית רוצה לנצח את מקסיקו ולהמשיך להוכיח שמקסיקו היא כבר לא האמפריה של צפון אמריקה, מה שהיה נכון רוב השנים.
    מקסיקו רוצה להוכיח ההיפך, ולפי דעתי, למרות שהתקשו, למקסיקנים יש סגל יותר חזק מלאמריקנים.
    תגלית הטורניר לדעתי, מיגל סבאח ממקסיקו שכרגע גם מלך השערים של הטורניר יפתח בהרכב ביחד עם פאבלו באררה שחקן מוכשר גם כן.
    קני קופר הוא אולי השחקן החזק של האמריקאים שאין להם מספיק שחקנים מנוסים או כוכבים צעירים ומוכשרים להסתמך עליהם.
    היתרון היחידי של האמריקאים לפי דעתי הוא האירוח.

הגמר הערב יהיה ב22:00, שעה נוחה מאוד ואני ממליץ לכם לראות את המשחק בעיקר מהסיבה שכדאי לכם לראות מה יש ל2 האמפריות של צפון אמריקה להציג במונדיאל בשנה הבאה.

2. cazzo Il Capocuoco

רגע, אתה רוצה להגיד שראית את כל המשחקים? אני ראיתי רק את חצאי הגמר ומכסיקו נגד גואדאלופ.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא ממש משוכנע שמכסיקו תהיה בדרא"פ. בהתחלה חשבתי שהיכולת הגרועה שלהם זה משהו זמני אבל מסתבר שזה לא ממש עובר וגם בניצחונות המכסיקנים מול נבחרות כמו הונדוראס ואל-סלבאדור, הסומבררוס לא ממש הרשימו, כך שהייתי ממתין עם ההעפלה שלהם.

4. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

טחחח מה פתאום ראיתי 4 וחצי משחקים.. קנדה - ג'אמייקה, ארה"ב - הונדורס פעמיים, משחק אחד בבתים ואת המחצית הראשונה בחצי הגמר, רבע הגמר בין מקסיקו להאיטי וחצי הגמר בין מקסיקו לקוסטה ריקה.

5. cazzo Il Capocuoco

טוב לדעת שלא רק אני משועמם.

6. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

היום הוכח מי שולטת בצפון אמריקה!
    0-5 מטורף למקסיקו בגמר על ארה"ב כשבמחצית הראשונה התוצאה עוד הייתה 0-0.
    מקסיקו שיחקו מדהים ויהיה עצוב אם הם לא יהיו במונדיאל בהשוואה לארה"ב שאני אישית מעדיף לראות בדרום אפריקה את מקסיקו מאשר אותם

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מתוודה שלא ראיתי את המשחק, אני גם לא מצטער על כך יותר מדי האמת.

ארה"ב בהרכב שהיא הביאה לגביע הזה היא לא אינדקציה לכלום, גם מקסיקו בהרכב חסר וזה רק מוכיח כמה פונטציאל יש למדינה הזו שזה מגיע לכדורגל. חבל שכבר הרבה שנים הם מביאים את המאמנים הלא נכונים שמבזבזים להם את כל הכישרון. אולי אגירה הוא התשובה? אני לא חושב אבל הוא עושה רושם יותר טוב משלושת האחרונים...

8. benos Member

מקסיקו אמנם לא במצב אופטימלי אבל הם כנראה יעפילו למונדיאל הרבה בגלל השיטה שנותנת ליבשת חלשה כמו צפון אמריקה 3.5מקומות, הם במגמת עלייה מאז שאגירה הגיע ויש להם את המומנטום של האליפות לכן אני רואה אותם מעפילים מהמקום ה-3.