גביע אופ"א של שחטיור דונייצק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏3/10/08.

1. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

פומפי פשוט לוזרים.

2. cazzo Il Capocuoco

לעזאזל עם הקבוצה הזאת {יותם, את מי אתה אוהד באמת?}, אני רואה משחק כמעט שלם ומזעזע עד הדקה ה80, נשבר, הולך למטבח לשתות כוס מים להרגע. חשבתי לעצמי, מה כבר אפסיד?

יואב, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx !!!

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מטיל בי ספק בגלל שויתרתי על המשחק הזה?
    זה היה השיקול:
    בעונה שעברה שידרו את סמפדוריה הרבה בטלוויזיה, מה שנתן לי אפשרות לשים משחקים שלהם ברקע ואז לראות במחשב את המשחק של מילאן או את המשחק המרכזי במקביל. העונה אין את זה ואני תמיד רואה או את המשחקים של מילאן שלא משודרים בערוץ הספורט. כמעט ולא יצא לי לראות מתחילת העונה את סמפדוריה והחלטתי שהיום יש הזדמנות טובה. הרי בכל מקרה נעלה מהבית הזה וגם אנצ'לוטי יודע את זה (תראה את ההרכב...) - אני מוכן לוותר על משחק כזה בשביל הזדמנות די נדירה לראות בלייב הברקות של אנטוניו.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

HSV - אייאקס 1-0
    שער מצויין של לאונדרו ולמעשה מורידה לגמרי את המכנסיים של המבורג שפשוט לדעתי זלזלה בקבוצת הפאר העולמית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אפשר להגיד המון על מילאן או בגנות פורטסמות, אבל הווינריות של הרוסונרי זה מסוג הדברים שמדהימים כל פעם מחדש.
    ואם כבר ווינריות, פיליפו אינזאגי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. 亚历山大帕托 Member

אחרי שראול השווה אתמול את שיא השערים האירופאיים, פיפו לקח את השיא בחזרה. משחקי גביע אופ"א בשביל מילאן הם כמו אימון. כל מה שחשוב זה לתת לשחקנים חלודים לרוץ ולפיפו להעלות את המאזן שלו, כי הנקודות באות בכל מקרה.

רונאלדיניו לא מפסיק להבקיע, וזה כבר השני ברצף מבעיטה חופשית אדירה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים אני מבין שחוץ מהניצחון המרשים של אייאקס בהמבורג, 'אוהדים' הולנדים גרמו להרבה נזק בתוך העיר. גם בלה קורוניה שם הפסידה פיינורד 3-0 נגד דפור המקומית היו בעיות אלא שם הן היו בתוך האיצטדיון.

מתי שהנבחרת ההולנדית מלווה ע"י צבא נהדר של אנשים בכתום, החוליגנים של הקבוצות הורסות פשוט את השם של המועדונים והמדינה. פשוט גועל נפש!

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ניימכן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בכלל יום מצויין להולנדיות שממשיכות להשפיל את הגרמניות הפעם טוונטה שניצחה את מאמנה לשעבר ואת שאלקה 1-2 ולמעשה לשלאקה סיכויים לא גדולים להגיע לשלב הבא ...מי האמין?

ומה תגידו על סטנדרד ליאז' שגם באלופות נגד ליברפול וגם עכשיו באופ"א נראת נהדר וכבר במחצית הותירה את סמפדוריה בלי סיכוי ועם 3 כדורים ברשת. הבלגים כבר כמעט בטוחים בשלב הבא שנותר להם רק משחק חוץ בשטוטגארט.

10. riquelme1 Member

הרטה(מקום שלישי בגרמניה), מפסידה לגלאטאסריי בבית 1-0, שאלקה מפסידה 2-1 בחוץ לוונטה. מזמן לא ראיתי את הכדורגל הגרמני בכזה שפל.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עמי, הרטה זה לא מדד, גם בגרמני רשמתי, קבוצה שרק המזל הביא אותה לאן שהביא אותה כולל לאופ"א (שאליו לא היתה מגיעה ללא הפייר פליי), שאלקה בהחלט קטסטרופה!

12. Galatasaray Member

גלאטסראיי באה במטרה לתיקו, וגנבה ניצחון ועלייה בטוחה לשלב הבא של גביע אופ"א,
    *מילאן בארוש כבש בדקה ה-69 מבעיטת עונשין.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גנבה ניצחון???
    במחצית הראשונה גלא עם המאסטרו לינקולן (כמה שהוא חסר לאקסית שלו) היתה רמה אחת או שתיים מעל להרטה. במחצית השניה המשחק התאזן, אבל הניצחון הוא בסופו של דבר מוצדק, למרות שגם הגיע להרטה פנדל קרוב לסיום.

טוב שהקבוצה המגעילה הזאת לא תלווה את המפעל בעתיד.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי מתפתחים פה שני דיונים, אני כבר שאלתי בת'רד של החבר'ה מגרמניה מה קורה עם הקבוצות שלהן?
    טוונטה בערב לא גדול לדעתי (שער ראשון נבדל בטוח), אבל בזכות לחימה שכנראה למיליונרים של gazprom לא היתה, היא ניצחה. ראפינייה למשל היה בקלות יכול לקבל אדום על היד לפרצופו של אלייה.

בכל מקרה NEC גם מתקרבת לשלב הבא, בהולנד אין כסף גדול, אבל בכל זאת יודעים לעשות השנה עם המשאבים הדלים הרבה מאד. מי שרוצה מהקבוצות ההולנדיות באירופה כדורגל התקפי שיילך לראות את ריאל מדריד...אין לשום קבוצה הולנדית את האפשרות בימים האלה לפנק את האוהדים הניטרלים במנה כדורגל הולנדי משובח. מה לעשות, בלי כסף אי אפשר להשאיר את כל החבר'ה שבורחים מפה כאילו הם שחקנים עניים.

טוב לראות שגם בבלגיה חוזרים קצת לעניינים. בעיניי זאת לא הפתעה כי בלגיה הצעירה הגיעה רחוק מאד באולימפיאדה. בשבילם אני מקווה שלא כל הכשרונות מיד בורחים למדינות העשירות.

אודינזה בשלב הבא, אבל דווקא סמפדוריה מקבלת השפלה בבלגיה. גאלטסאריי חוזרת קצת לימיה הגדולים וגם היא ביחד עם מטליסט חרקוב בשלב הבא.

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/08
  15. Galatasaray Member

כמובן שהם שיקחו מעולה במחצית הראשונה, אבל מכיוון שהמטרה הייתה פשוט לצאת עם תיקו אז ניצחון נחשב גם מן סוג של גנבהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לינקולן המאסטרו פשוט משחק מעולה בזמן האחרון, אני שמח שסוף סוף הוא התחי להרגיש כמו בעל הבית.