גביע אופ"א של שחטיור דונייצק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏3/10/08.

1. cazzo Il Capocuoco

בדרך כלל הגמרים של ליגת האלופות פי 10 יותר משעממים. אני מהמר שזה מה שיקרה הפעם, רק בגלל הכסף והפרסים הצנועים, גביע אופ"א נראה ככה.

2. riquelme1 Member

נכןן, אבל אתמול היה גמר באמת משעמם במיוחד, ברמן שבקושי מחברת שתי פסים, ולשחטאר שהולכת ראש בקיר ויכלה להשיג את ההכרעה ב90 דקות.

זה לא משתווה לגמר של שנה שעברה, ובמיוחד של לפני שנתיים שהיה גמר מדהים בין סביליה לאספניול.

3. Sergio Ramos Member

באמת שזה היה אחד הגמרים המשעממים שצפיתי בהם. בשלבים מסויימים של המשחק הייתה לי תחושה שהמשחק הוא "עוד" קרב ממעם וחסר משמעות של שלב הבתים. אבל לפחות יצא ממנו משהו היסטורי, הואו שחטאר דונצייק שהצליחה לעורר בי הרבה חיבה אליה, עוד מליגת האלופות ובשאר המשחקים בגביע האופ"א בו זכתה בצדק.
    ברמן הייתה חלשה להחריד, בלי דייגו היא קבוצה אחרת לגמרי, במובן השלילי של המילה. אוזיל שחקן נהדר, יצא לי לצפות בהרבה מלכים שלו העונה ובהחלט מדובר כישרון, אבל כנראה שהמעמד היה גדול עליו אמש. כמו כן פיזארו היה מאוד בינוני, בלי דייגו שייחמש אותו בכדורים המשימה להשים את הכדור ברשת נהייתה קשה כפליים.

במידה מסויימת המשחק הזה היה שקול ואל התעלה לרמה גבוהה, אבל שחטאר הייתה הרבה יותר מסוכנת ליד השער ויצא באופןויעיל יותר להתקפות. הרבה בזכות סרנה, אדריאנו, אילסיניו ושאר החברים. הגיע להם, כל הכבוד!

4. johnnie walker Member

ברדיו הגרמני אמרו שברמן הביאה איתה 5000 אוהדים שזה טיפה יותר קרוב ל-4500 מאשר-7500...
    הפעם התקשורת הישראלית לא יצאה טמבלית (לשם שינוי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. ksla Member

אי אפשר עם הצביעות שלו כבר .
    אתה מעיז בכלל לדבר על אוהדים ? ,
    אתה שהאוהדים בליגה הספרדית שורקים בוז כשהקבוצה בפיגור או מוציאים מטפחות לבנות ?
    שעוזבים את המשחק באמצע אם הוא לא לרוחם ?, שבכלל התפוסה ביציעים ביחס לגרמניה ואנגליה לא גבוהה ?

דיי להיות צבוע ,אין לך שום זכות לבקר את האוהדים של ברמן ,הם לא אוהדיי הצלחות ולא אוהדיי מטפחות ,גם אתה מקנא באווירה שיש בגרמניה ,בצורת העידוד ,משהו שבספרד עם המזג הים תיכוני יקרה בעוד הרבה מאוד זמן אם בכלל .

ורק אל תוציא לי מטפחת .

6. איגור .פ. Member

הגיע להם לזכות ללא צל של ספק שיחקו מצויין ,קבוצות מברה"מ לשעבר עושות חיל בגביע אופ"א מגביע גם בגביע החדש עונה הבאה.

7. riquelme1 Member

אין לי מושג על מה אתה מדבר, אבל בגמר לפני שנתיים בגלאזגו בין סביליה לאספניול, שתי הקבוצות מכרו את כול הכרטיסים שקיבלו, כול קבוצה הביא 13,500 אלף אוהדים(אגב, אותו גמר היה אחד הטובים בשנים האחרונות), והיה עידוד אדיר. ועם אתה לא מאמין אי יכול להביא את הכתבה, שאנשים סקוטים אמרו שהרבה זמן הם לא ראו אווירה כמו שהיה באותו גמר.
    אין לך מושג על האוהדים בספרד, כמו שאין לך מושג בכדורגל, האוהדים של אתלטיקו מדריד;סביליה;בילבאו; הם מהטובים בעולם.

זה שאתה רגיל לאאוהדים העלובים של ברצלונה זה משהו אחר, לא כולם כמוהם בספרד.

בקשר לזה שברמן מכרה חצי מהכרטיסים שנתנו לה זה בושה, שהקבוצה שלה מתמודדת בגמר גביע אופ''א, עצוב. תמשיך כול מילה שלי לקשר לליגה הספרדית, רק מראה על הרגשי נחיתות שלך- אתה בן אדם עלוב, חבל שבמקום ללמוד אתה רק הולך אחורה, ולא לומד מאוהדי באיירן כמו נדב וכפיר, אתה מבייש את האוהדים שלכם בפורום.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/09
  8. ksla Member

לא מעניין אותם כמו הליגה כנראה ,
    הכדורגל נשאר בתוך גרמניה מבחינתם כנראה ,
    ככה זה שיש לך ליגה מרתקת שהאלופה נקבעת במחזור האחרון ושיש התמודדות מצד הרבה קבוצות לתואר ,ולא אחת או שתיים במקרה הטוב .

יום טוב .