בשעה טובה ומוצלחת:קטיושות מצפון לאשקלון

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏3/1/08.

1. JR-Riquelme Member

אולמרט יותר טוב?
    הוא הכי פחות גרוע מה לעשות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

2. T0XiN Member

כולם גרועים.
    אתה צודק שביבי אולי קצת פחות גרוע מאולמרט אבל הוא עדיין גרוע.
    נכון להיום אין במי לבחור.

נערך לאחרונה ב: ‏4/1/08
  3. Gass12 Member

הצד החמאסי מבין כוח רק כשהדברים אמורים לגבי ראשי האירגון!!
    לצערי גם הצד הישראלי מבין כוח רק כשהדברים נוגעים לראש.
    הרי ביננו? מה מונע מהאימפוטנט שיושב בראשות הממשלה שלנו להכניס את הרצועה למכונת הגריסה?
    כלום.!! אבל למה להרגיז את השמאל (אשתו) ואת קונדוליסה(השריף) ואת בלייר החמוד.(מי ילווה אותו אל הברידג'? או אל הטראפורד)ואת חוסני מובארק(זה פוגע ביוסי מיימן וחברת הגז)

כל עוד אין קטיושה שנוחתת במרכז עיר גדולה או חלילה בחצר בית ספר וקוטלת חלילה כמה ילדים.
    למה לפעול? להלן פרוטוקול ישיבת הבוקר עם העוזרים הקרובים :" עזוב ממילא הדרום זה ערימת כורדים עם שטחים של גידול נענע, פול ועגבניה למטבוחה .אל תגיב ,זה לא מאיים עליך ועל הקואליציה שלך.
    ממילא הצינורות האלו עושים יותר רעש מנזק.

לכן כל עוד אין הפסד שני או שלישי ואין סכנה לשמעון מזרחי (ואת קטש פיטרו כבר) עדיף להתראיין
    אצל אלי יצפאן זה הרבה יותר פופולארי. אז אל תתעצבנו מידי ואל תאכלו את הלב
    מה שהיה הוא שיהיה הכל הבל הבלים ואין חדש תחת השמש. יאללה ביי

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם זורק שאלה לאוויר - אתם אולמרט, מה אתם עושים. (היצמדות לריאליות חובה - כלומר "למחוק את עזה מהמפה" לא נחשב).

5. Emil Member

כמו שאמר פעם ראש ממשלה בישראל, אום שמום
    אם אני במקום אולמרט כנראה שהציבור בחר בי ונותן לי מנדט. ובגלל שאני לא שקרן טוב במיוחד, כנראה אמרתי את האמת.

אז לא נמחק את כל עזה. רק נמחק שכונה על כל קסאם.
    בקצב שהם יורים, תוך שבוע וחצי נגמרת הרצועה

6. ACBenb Member

אולי זה קשה להכריז מלחמה על אנשים שהם לא מדינה (לא יודע איך לקרוא לזה אפילו) אבל זאת האופציה היחידה שתסיים את כל הסיפור. צריך לטהר את עזה מהחמאס, אז צריך פשוט לפתוח עליהם במלחמה.
    מה זה מלחמה? מטוסים, חיל הים, להיכנס עם 20,000 חיילים קרביים לעזה ופשוט לעשות מה שעושים במלחמה.
    מצד שני אני לא רוצה שזה יקרה כי יש לנו מספיק חיילים הרוגים, אבל לדעתי זאת האופציה היחידה שתסיים את ההפצצות האלה מעזה.

7. spurs Member

אההם תגובה ילדותית משהו
    למחוק עיירות שלמות לא רק שהחוק הבין לאומי לא מאפשר את זה צהל לא פועל לפי הערכים האלה (מלבד מספר מקרים מצומצמים כמו בדרום לבנון שמחקנו כפרים ריקים בשנות ה90 או מדיניות ההשמה במלחמת ההתשה) טוהר הנשק
    מה גם שאין לך מה למחקו את העיירות כי אז מה תעשה עם האנשים?
    אסון הומנטרי יהיה אסון גם עלינו
    מלחמת התשה מצדנו ושחיקה מתמדת הם הפתרון העדיף כרגע (הקטיושה זה אות מצוקה בשביל להראות שהם עוד צפים אבל אחרי שהגיאהד האיסלאמי איבד באזור ה300 פעילים בשנה האחרונה הוא מתחיל לכלות את הסד"כ שלו)

זה הבעיה שלעזה אין עומק במבצע צבאי רחב אין לך איפה לתקוע את המיליון פלסטינים שם הם לא יכולים ללכת לשום מקום וזה ייצור לנו המון המון בעיות (גם אי אפשר להכניס לשם הרבה כוחות אוגדה, וגם זה בקושי)

8. Riki Member

לא גורמות נזק רב ? יש לך מושג לאיזה רמת פגיעה בתשתית זה גורם ? יש לך מושג פה בנהריה כמה בתים היו צריכים שיפוץ רק בגלל שקטיושה נפלה ברחוב שלהם וכל העמודים של הבנין התנפצו ?
    תקשיבו, קטיושה זה לא צחוק, זאת פגיעה עצומה, הן בתשתית והן בחיי אדם.

אמיל, אתה חמוד אתה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx הרגת אותי...

9. spurs Member

קטיושה מול קסאם
    קסאם צינור פלסטיק (רוב צינורות הביוב בעזה הלכו בשביל קסאמים) עם גרם-4 גרם של חומר נפץ
    קטיושה מטל"ר רוסי ממלחמת העולם השנייה שישראלים בחרו להכליל את המושג על כל הרקטות שנופלות בארץ
    רקטות ה"קטיושה" שנחתו על נהריה הם עם יותר מקילוגרם חומר נפץ

זה לא בר השוואה

ורואים שעוד לא ראית נזק של מנתץ MLRS ^^

10. Riki Member

ושאני גם לא יזכה לראות, אמן !! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

11. Emil Member

אני מודע לעובדה שהתגובה הייתה ילדותית משהו, אבל לפעמים הפתרון הפשוט והישיר ביותר הוא גם הנכון והטוב ביותר. בכל מקרה, אני לא הצעתי להזהיר את התושבים כמו שעשינו בדר"ל ואפשרנו גם לחיזבאללה לברוח מההפצצות, ככה שיהיו פחות פליטים.

בכל מקרה, זה כמו כוחות שוק. אנשים ימשיכו לקנות כל עוד המחיר, לטעמם, הוגן. אנחנו צריכים שהמחיר יהיה יקר כ"כ, שזה לא ישתלם להם. אולי ככה עשרות אלפי תושבים במדינת ישראל יצליחו לישון בשקט ולחיות חיים נורמליים. כי עניי עירך קודמים.

12. בית"רי מלידה Member

משנת 1933 ועד 1945 כל הגרמנים היו נאצים.

אוסקר שינדלר היה מאוד מאוד חריג, מאוד.

סופות אש בעזה ,כמו בברמן, כמו במינכן שהושמדה עד היסוד, כי מטרת הפלשתינאים בעזה היא בדיוק כמו מטרתם של הנאצים.

על כל קסאם - פגז תותח 155 ,או מרגמה 160, ולא יזיק גם לאמן את החבר'ה עם ירי בכינון ישיר של פגזי 120 מטנקים לתוך חלונות הבתים בעזה ובית חאנון.גם רפיח .רצוי פגזי פלאשט, זה הורג הרבה במכה אחת.

חג סוכות ( אבלים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ) לכל השנה, זה מה שצריך לעשות שם, ושכל האמפלמנים יבכו.

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

63 שנה עברו, וכל לקח שאפשר היה להפיק נשכח.

מה לגבי הגרמנים ב-31.12.32 ו-01.01.46?

14. T0XiN Member

לדעתי אתה טועה,כי אם תפיסתך היא שגרמני=נאצי למה אנחנו לא קוראים לעולים מגרמניה נאצים?
    או לעולים ממרוקו ערבים?

לא כל גרמני הוא נאצי בדיוק כמו שלא כל ערבי הוא מחבל (דוגמת חבר הפורם 1908)

נ.ב
    אני יודע שאני מצטייר כמו שמאלני עכשיו אבל אני רק מציג לך את העובדות בשטח ואת הדיעה האחרת.
    יש מקום לפלורליזם במדינת ישראל.

15. בית"רי מלידה Member

הגדרתי תקופת זמן, תקרא שוב.

לגבי הערבים: כל המחבלים הם ערבים, אבל לא כל הערבים הם מחבלים, יש לי אפילו רופא ערבי.