ברצלונה 2021/22: החיים בלי מסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/9/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. רוברטו באגיו31 Member

ובנוסף לכך, מי בדיוק אמור להחליף את קומאן כרגע ? יש מאמנים פנויים ברמה גבוהה בהרבה מקומאן ?

קומאן עשה כמה שגיאות איומות בתחילת הדרך, הגדולה שבהן להודיע לסוארז שהוא לא בתוכניות שלו, מה שגרם לכך שהוא עזב בחינם ליריבה ישירה של ברצלונה בליגה הספרדית .

כרגע ? צריך לתת לקומאן לסיים את העונה. הוא עושה גם דברים טובים כמו שילוב של צעירים שמשתלבים בקבוצה הבוגרת וצוברים ניסיון וביטחון .

החלפה שלו תגרום לעוד חוסר יציבות במועדון.

2. סמואל אטו Member

קומאן הודיע, התכניות היו של ברתומאו.

3. Raulito Madridista

https://phantom-marca.unidadeditorial.es/5dae003d5ec1f675ff4f24babb2f310d/resize/1320/f/Xxx/assets/multimedia/imagenes/2021/09/21/16322430862480.Xxx

לא פורסם אתנם בתקשורת הברסאית אך אין זה סוד שמשחק הכיסאות המוזיקלים מתחיל לאור התיקו החלש נגד גרנאדה ונראה שרונאלד קומאן על זמן שאול, הנה חלק מהמחליפים הרלוונטיים: רוברטו מרטינס מאמן נבחרת בלגיה עשוי להגיע לאחר העשרה באוקטובר (גמר גביע האומות) בתמורה לתשלום סימלי| אנטוניו קונטה שהוביל את אינטר לסקודטו ועזב - עדיין ללא קבוצה| גם אנדראה פירלו שחווה עונת בכורה לא פשוטה על הקווים כמאמן יובנטוס| פיליפ קוקו שחקן העבר של המועדון שזכה עם איינדהובן באליפויות בהולנד| וגם צ'אבי, אולי החלום הגדול של האוהדים. סרחיו ברחואן, מאמן קבוצת המילואים - לא יקבל את התפקיד.

הנקודות שלי:
    * צ'אבי חכם מדי מכדי לקחת את הקבוצה במצב הזה כשהסגל חלש מאוד ואין כסף לבצע מהפכה, הוא צריך לחכות לפחות לקיץ ואם ייתן הבטחה אני מאמין שיחכו לו.
    * רוברטו מרטינס לא הוציא כלום מבלגיה בטורניר האחרון והמניות שלו בירידה לדעתי ובכלל האיכויות שלו, נקרא לזה ככה.
    * פירלו? הזוי שמעמדו על הפרק. גם קונטה מאוד-מאוד נוגד את ה-DNA הברסאי, נקרא לזה ככה, לא פלא שריאל פסלה אותו. לגבי קוקו אין לי דעה אבל זה גם לא ממש שהמועדון מחפש.

4. סמואל אטו Member

רוב השמות האלו המצאה של עיתונאי עם רקורד רע. מישהו באמת מאמין שפירלו וקונטה מועמדים לבארסה?

5. Raulito Madridista

אני הכי אוהב שכאלה שלא קשורים לעולם התקשורת - מחלקים ציונים לעיתונאים (גם אני לא מחלק ציונים). זה הופיע גם ב-"ספורט" שהוא שופר של ההנהלה (גם שם יש מאמר תחת מערכת ולא שם ספציפי), נגדיר זאת כך. אף אחד לא אמר שהם יתמנו מחרתיים, הם כן בין האופציות. קונטה צריך כוכבים כדי להחזיק אותם קצר, אין לבארסה בעיה של עצלנות או עבודה קשה לדעתי למעט ג'ורדי אלבה שהקהל כבר לא יכול לראות אוותו. פירלו כביכול מבטיח את הסגנון של הנעת הכדור ובלי 3,000 הרמות לרחבה כאילו ברצלונה היא גרנאדה. רוברטו מרטינס נחשב למועמד המוביל נכון לעכשיו אבל אתם יודעים מה דעתי על כדורגל נבחרות. ואחרי הסטירה שקיבלו עם סטיין אני לא משוכנע שבארסה תהמר מהר על מאמן ליגה ממוצע עם כדורגל חביב.

6. סמואל אטו Member

אה, סליחה, אסור לאנשים מחוץ לעולם התקשורת לדבר על התקשורת.
    מה חשבתי לעצמי...

נ.ב.
    אפילו ב-"שופר של ההנהלה" צוחקים על האפשרות שקונטה ופירלו מועמדים.
    שוב, זה הגיע מעיתונאי שמרבה לבלבל את המוח.

7. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

לג'רארד רומרו יש רקורד רע כעיתונאי שמטרתו לפרסם סקופים וידיעות חדשותיות, הוא לא אמין בכלל. אם הוא קלע במשהו זה כנראה רק מכיוון שהוא יורה לכל הכיוונים.

ספורט ומונדו דפורטיבו היו שופרים מובהקים של ההנהלה של ברתומיאו, לא יודע עד כמה הם באמת מעורים במה שקורה במשרדים של לאפורטה.

8. Ever Banega Member

תחושה שלי שאם מגיע מאמן רציני כמו קונטה, הסגל כבר לא יראה כל כך מסכן. הסטנדרט בספרד כבר לא מטורף כמו לפני כמה שנים.

9. Raulito Madridista

@סמואל אטו, תקרא יותר טוב, תשתדל: גם אני לא מעביר ביקורת על עיתונאים או לפחות לא מזלזל ככה. זו בכל זאת ספרד ואני משוכנע שלא עקבת אחרי כל ידיעה שלו, זה לא כמו הכתבים בארץ שהם מוטי פכשצקי ונדב צנציפר או אשר גולדברג שאנחנו יותר מכירים. זו גם לא ידיעה של מי שאמרתם, כתוב "מערכת ספורט". לא חושב שהעיתון כבר לא שופר אבל זה משהו אחר. זהו, נשיא התחלף אז הם כבר לא יודעים כלום? וגם זלזלו בזה שבמארקה המזוהה עם ריאל מדריד כביכול - כתבו ראשונים על אדיוס מסי.
    להפוך את הקבוצה הנוכחית למועמדת לאליפות זו משימה קשה מדי אפילו בשביל קונטה, לאינטר הוא הגיע כשקיבל הבטחה לצרף שחקנים כמו לוקאקו וחכימי. אין לו עם מה לעבוד בקבוצה הזו על אף שדמבלה ופאטי יחזרו. קונטה מאמן מאוד יקר, הוא לא יגיע לחצי שנה וזהו וזה סיכון בפן הכלכלי, מדובר במאמן מאוד יקר. מעבר לזה שהכדורגל שלו נוגד את ה-DNA של ברצלונה. אולי טן האח. בכל מקרה נראה שהמשחק נגד קאדיס יהיה האחרון של קומאן.

10. RubberSoul Member

רוברטו מרטינס מקורב מאוד לג'ורדי קרויף, ככה שיש סיבה שהוא מועמד בכיר.

11. סמואל אטו Member

אם משהו היה נשמע טוב/מוזר מדי כדי שיקרה, בדר"כ השם של רומרו היה חתום על אותה ידיעה. לא הפתיע אותי שהוא זה שזרק את השמות של פירלו ולב.
    קונטה זה שם שיזכירו מפאת המעמד, אבל בחיים לא יוחתם במועדון כמו בארסה.

ראוליטו, אולי אתה הבאת את הידיעה מ-'ספורט', אבל רומרו הוא זה שהפיץ את הרשימה הזו קודם והם כנראה החליטו להתייחס לכל השמות.

נ.ב.
    בינתיים קומאן ממשיך בשלו עם ההתנהגות הפרובוקטיבית. עושה רושם שהוא מחפש את הפיטורים בכוח כבר.

אני לא רואה מועמד אחד משמעותי מלבד צ'אבי בשוק הנוכחי. רוברטו מרטינז זה עוד מאותו דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/21
  12. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז למה צריך בכלל מישהו אחר?
    אם בארסה במצב שהיא לא יכולה לשאוף ליותר ממקום 3 ולא בונה על כלום בליגת האלופות - קומאן יביא אותה לשם כנראה אם יתנו לו שקט תעשייתי. הוא אכן עושה פרובוקציות אבל צריך להודות שההתנהגות של לאפורטה כלפיו לא הוגנת. הבן אדם הפך את קומאן לdead man walking אחרי 2 משחקים גרועים (אחד מול באיירן), כאילו ברצלונה מועמדת העונה לטרבל עם סגל מהטובים בהיסטוריה. אם מראש לאפורטה לא האמין בו, היה צריך לחתוך את קומאן בקיץ כשהייתה הזדמנות נוחה. התירוץ אז היה שהמצב הכלכלי לא מאפשר - לא רואה שמשהו השתנה עכשיו.
    אם קומאן איבד את חדר ההלבשה לגמרי והקבוצה צריכה מישהו אחר כדי לעמוד במטרות הצנועות של העונה - אז גם מינוי זמני של מאמן לא משהו יכול לייצב את השורות ולעמוד במטרות. אבל אפשר להסתפק במישהו ממחלקת הנוער או מקורב להנהלה (סטייל הג׳סטות שחוס הידינק עשה בשביל אברמוביץ׳ בצ׳לסי בעונות גרועות), לא מבין איך הרשימה היקרה הזאת קשורה למשהו.

13. סמואל אטו Member

מה שהשתנה זה שהקבוצה לא משחקת טוב, אבל בעיקר שקומאן לא מפסיק לשפוך דלק למדורה. כרגע זה נראה כמו מלחמה בין הצדדים על הפיצוי הכספי.
    20 מיליון יורו(לפי הדיווחים האחרונים) זה סכום בלתי נתפס בשביל לפטר מאמן עם חוזה לעונה אחת.

האישיו פה זה לאו דווקא איזה תוצאות יביא מאמן אחר, אלא איזה סגנון משחק.
    קומאן הוא פרגמטיסט. הוא יבנה קבוצה מהכלים שיש לו ואם צריך ישים 3 עמודי חשמל ברחבה כדי לנגוח.
    בארסה רוצים מישהו שיבוא עם ה-"Juego de posicion" וימות עם זה אם צריך.
    האמת? אם לא היה נשרף כבר אז קיקה סטיין היה יכול להיות אופציה טובה למועדון במצבו כיום.

14. Raulito Madridista

לא אוהב את זה שהוא מתבכיין בתקשורת (הסכומים אגב הם קצת נמוכים יותר) ועדיין אפשר טיפ-טיפה להבין אותו. אני גם לא חושב שצריך 'למות' עם סגנון המשחק הזה. אין לברצלונה את הכלים לכך, ואין לה הגנה. תראו את סרג'יניו דסט נראה. כל מה שקורה הוא מביך אבל אם הקבוצה תשחק אותו הדבר כשקוטיניו אולי יוריד קצת חלודה ופאטי ודמבלה יהיו כשירים אז יהיה מקום לנגח אותו עוד יותר. זה מה שהקבוצה הזו שווה היום - להיות שטיח גם בקאמפ נואו נגד באיירן מינכן. עצוב שהשחקנים היחידים שהם מנהיגים נמצאים בשפל מקצועי - ג'רארד פיקה למשל וסרחיו בוסקטס. קיקה סטיין 'נשרף' בצדק.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/21
  15. riquelme1 Member

דור, גורדי אלבה ממש ממש לא מנהיג

מצב נושא:
הנושא נעול.