ברצלונה 2019/20 - פעם שלישית גלידה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏13/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. avicii Member

מעבר לסטטיסטיקה,מדובר בשחקן שירק על המועדון ומבחינת הרבה אוהדים זה בלתי נסלח.אבל כנראה שזה מגיע להנהלה הנוכחית.

אה,ולא נשכח שניימאר מגיע בתופסת חבילת סירוס של אלבה.

2. WHITERM Member

בתקופה שלו בבארסה הוא היה השחקן ה3 הטוב בעולם,אבל מאז עברו הרבה מים בנהר.
    השאלה איזה ניימאר בארסה תקבל,ניימאר של לפני שנתיים או את הסגן של אמבפה[אני אהמר על משהו באמצע,אם הוא לא יפצע בחימום או משהו...]

3. Ohad_Glr Member

אני חושב שמסתכלים על העסקה הזאת בצורה לא נכונה. ניימאר הוא השחקן היחיד בעולם היום שמסוגל, איכשהו, להתקרב לדומיננטיות וליכולת של מסי (אולי גם אמבפה, אבל הוא לא ריאלי). העסקה הזאת טובה לבארסה בגלל המחשבה על היום שאחרי מסי. כולנו ראינו מה קרה לריאל ברגע שרונאלדו עזב.

4. סמואל אטו Member

אני בספק אם מישהו בברצלונה בונה על ניימאר ליום שאחרי מסי. כרגע מנסים בעיקר למקסם את השנים שנשארו לו בטופ.
    ניימאר, אגב, הוא שחקן שאי אפשר לבנות עליו כרגע ליותר משנתיים-שלוש. אף אחד לא יודע מה יעבור לו בראש בזמן הזה: אם הוא ירצה שוב לשנות מיקום בחיים או אם הוא יצליח לשמור על מקצוענות בגיל שבו מתחילה הדעיכה הפיזית.

5. RubberSoul Member

הנשיא מסיים את תפקידו בעוד שנתיים, כרגע ניימאר זו מכונת שיווק עצומה. תמיד טענתי שניימאר הוא קודם כל מותג של נייק, אחר כך כדורגלן. עצם זה שהוא חתם על חוזה עם נייק לפני שידעו מי הוא זה אומר הכל. הוא לעולם לא היה עובר לריאל או ליובנטוס מהסיבה שהוא היה צריך ללבוש אדידס.

מעבר לזה, מי שהביא אותו לברצלונה היה נשיא נייק ברזיל לשעבר, סנדרו רוסל, כנשיא המועדון (האיש שעמד מאחורי שיתופו הכפוי של רונאלדו בגמר מונדיאל 98). נייק ידועה בקידום מאסיבי של לקוחותיה. לראייה, כדור הזהב בשנים האחרונות.

הסיבה היחידה שניימאר יגיע היא שהוא יכניס הרבה כסף, כאן ועכשיו. לאף אחד לא אכפת מה יקרה מעבר ל-2021. וזה מה שמדאיג.

6. SaSa Member

ההתנהלות של ראשי המועדון כלפי ראקיטיץ' (ודמבלה) פשוט דוחה..שבוע לתום מועד חלון ההעברות מיידעים אותו שהוא לא בתוכניות.
    שחקן צנוע שעובד קשה והיה חלק חשוב מהצלחת הקבוצה בשנים האחרונות.
    לפעמים בא לי להקיא מהמועדון שאני כ" כ אוהב.

7. סמואל אטו Member

אמרו לו כבר מזמן שהוא הולך לרדת ברוטציה לעונה הקרובה ושעדיף לו למצוא קבוצה חדשה.

אין לי שום סיבה להגן על ההנהלה של בארסה, אבל דברים שאתה כותב הם פשוט לא נכונים.
    פרנקי דה יונג, ארתור, אלניה, ריקי פוץ', סמדו, דמבלה ופירפו - מה ממוצע הגילאים פה? 22?
    בלי להזכיר שחקנים בכירים יותר שלא רחוקים בגיל.

החוסר בנייה לעתיד זה משהו שהיה נכון לשנים קודמות. דווקא בשנה וקצת האחרונים יש שינוי לטובה בנושא הזה.

8. SaSa Member

מהקשר הבכיר שלנו לשחקן דלא מעונינים בו..
    לפחות אם היו מביאים לו מחליף שיכול לתת מה שהוא נתן..ולא סרג'י או קה יונג לא מסוגלים.

מכל רשימת הצעירים הזו יתכן שבעוד שבוע נישאר רק אם דה יונג וארתור.

9. סמואל אטו Member

לא הייתי אומר שהוא ה"קשר הבכיר" שלנו, הוא הרבה יותר נקלע לסיטואציה שבה הוא היה נחוץ מאשר שהגיע לשם בזכות.
    ההחתמה של פרנקי דה יונג(פלוס הרצון להעביר את רוברטו לקישור ולקדם את אלניה) פשוט טרפה את הקלפים עבורו, ולהשאיר אותו כשחקן ספסל זה לא ממש הגיוני כלכלית.
    קצת לא נעים אבל זה נחוץ לשני הצדדים.

10. Raulito Madridista

יכול לקבל כל ביקורת לגבי ברצלונה על הרצון להחזיר את ניימאר כי הוא עשה מהמועדון בדיחה וזה לא משהו שצריך לזלזל בו וב-AS אפילו כתבו שהוא רשם הישג מפוקפק נוסף - עבר את גארת' בייל בימים על מיטת הטיפולים מאז שניהם הצטרפו לספרד, אבל לצד זה אני משוכנע שהוא יחזור להיות שחקן גדול אם יגיע לברצלונה, ומעבר לכך, מצחיק אותי שאף אחד לא מעביר ביקורת על עוסמאן דמבלה שהוא גם לא מקצוען ומעבר לכך נפצע בלי סוף, והילד כולה בן 22.

לגבי הקיץ של ברצלונה, היה עדיף שיגיע חלוץ '9' אבל קשה לשכנע שחקנים לשבת על הספסל, מקסי גומס היה יכול להתאים, אבל הביקורת מוגזמת. מתייס דה ליכט העדיף את יובנטוס ברגע האחרון, הביאו מגן שמאלי, חילופי הדורות נמשכים, אולי השנה ישתלבו קצת יותר שחקנים מהקאנטרה. לגבי ראקיטיץ' - אם יש התקפה של מפלצות מקדימה אז התרומה של הקשרים מבחינת הגולים היא פחות חשובה, הוא לא היה טוב בעונה האחרונה, עשה את שלו ואפשר להיפרד. זה אולי חסר קלאסה אבל יש עוד קבוצות שעושות דברים כאלה, זה חלק מהמשחק. אגב זו תמימות לחשוב שסימנו לו את הדרך החוצה עכשיו, זה קרה מתחילת הקיץ. הביקורת מוגזמת.

11. SaSa Member

אין לי בעיה שמוכרים אותו, הבעיה שאין חלופה.
    הקישור לא מאוז בשיט..כולם עושים פחות או יותר אותו דבר..
    לא חיזקו את ההגנה (עקב האכילס שלנו) ובהתקפה יהיו 4/5 שחקנים שכל אחד שווה הרכב.

12. Raulito Madridista

מה שאתה אומר נכון אבל ברצלונה משחקת 55 משחקים בעונה והמטרה היא לתת לליאו מסי לנוח, לפחות לדעתי, גם לפני המחזור ה-30. לא בכל עונה האליפות תוכרע עוד בפברואר. כל עוד אומטיטי נשאר, לברצלונה יש שלושה בלמים ברמה גבוהה, ואם לא תהיה פציעה רצינית אפשר לתת הזדמנות לבלם הצעיר מהקאנטרה. ראקיטיץ' הוא גולר בפוטנצייה ואני זוכר את השער הגדול שלו בברנבאו אבל בשנתיים האחרונות יחד בלמעלה מ-100 משחקים הוא כבש תשעה שערים בסה"כ, תפוקה די נמוכה, הוא בירידה. אני גם שוב אומר, עם שלישיית טרולים כזו מקדימה המצב משתנה. צריך לחשוב על קישור יותר מאוזן. וככה אולי יהיה פתח לשילוב צעירים.

13. סמואל אטו Member

החלופה היא דה יונג.

14. SaSa Member

אם היו הולכים לפי היגיון יבש, בוסקטס היה זה שצריך ללכת.
    ערך כלכלי גבוה יותר+הבאנו שחקן בול לעמדה שלו+יש ירידה ביכולת שלו בשנתיים האחרונות.

נ.ב בוסקטס השחקן האהוב עלי.

15. zivmay Member

העניין הוא לא רק ניימאר. פסז עושה צחוק מבארסה- דמבלה, טודיבו וראקיטיץ בנוסף לכסף. דמבלה וטודיבו הם הדבר הבא בכדורגל הצרפתי, אם לא יהיו הפתעות וראקיטיץ הוא שחקן מוכח.

מצב נושא:
הנושא נעול.