ברצלונה 2016/17 - המסע להגנה על התואר:: מסי מפרק את פפ, סוארס זוכה בנעל הזהב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Civil, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ever Banega Member

ברצלונה לא יכולה לשפץ את שאר העמדות גם בלי למכור את ניימאר (מבחינה כלכלית אני מדבר)?

2. Raulito Madridista

היא השקיעה הרבה כסף בקיץ שעבר בזמן שלא הייתה תנועה הפוכה קרי שחקנים לא עזבו ובארסה לעתים מוכרת שחקנים בגרושים. אני חושב שגם לה יש גבול מסוים לעומק בכיס בטח עם שיפוץ החוזה החדש של מסי והעובדה שאין ביקוש לשחקנים שלה ושנרכש כבר שחקן ב-30 מליון יורו. אולי היא כן יכולה לרכוש את וראטי ב-100 מליון אבל זהו. אני חושב שבלי קשר ההצעה על ניימאר היא פסיכית וכל החלטה שתתקבל היא לגיטימית כי הוא באמת שחקן חשוב.
    הנקודה היא אחרת, למצוא שחקנים טובים באמת במעט כסף ובזה ריאל מדריד הצליחה. נכון שיש כל מיני חאמס ובייל וגם קרוס לא היה זול, אבל שים לב לואראן, קרבחאל, אסנסיו וכאלה. בשנים עברו אני זוכר שבארסה רכשה למשל את רפא מארקס בגרושים.

3. Civil Anti Madridista

צריכה? היא חייבת. ארדה טוראן נראה היום כמו כדורגלן ששכח להודיע על פרישה וזה אומר שבקלות אפשר לקבל עליו הצעה יפה מהליגה הסינית.
    גם גומש וראפיניה רחוקים מהרמה הנדרשת אבל כמו שזה נראה כרגע לא צפויים שינויים משמעותיים בקישור וזה חבל מאוד. אפשר לומר אפילו על גבול הרשלנות להפקיר ככה את בוסקטס ולהסתמך על אדי הדלק האחרונים של אינייסטה עונה נוספת.

*מאוד מקווה שלא נפלנו עם נלסון סמדו וששוב תהיה אפקטיביות מהאגף הימני. האלתור עם סרג'י רוברטו לא רק שהחליש אותנו הגנתית בעונה החולפת, זה גם הפך את משחק ההתקפה לכמעט שבלוני שכל ניסיון לייצר משהו התקפי נגד צפיפות עבר אוטומטית דרך האגף השמאלי של ג'ורדי אלבה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/17
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

oFiRzZz, Civil, muller ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. Ever Banega Member

עכשיו שטוטי פרש, אולי באמת המוסר הטוב בעולם.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. Civil Anti Madridista

תקראו לזה "לרצות את ניימאר" או בעקבות הבאז העצום של עסקת אמבפה - בשעות האחרונות גוברים הדיווחים על מעבר של קוטיניו לברצלונה.

אם נצליח להשחיל את ארדה טוראן לעסקה הזאת הרווחנו פעמיים. יאללה ברתומאו, תעשה קסמים לשם שינוי.

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/17
  7. Ohad_Glr Member

אני מאמין (ומקווה בשביל ליברפול) שקלופ לא מספיק טיפש והם לא יקחו את ארדה.

בכל מקרה, קוטיניו גאון כדורגל ומתאים לכם כמו כפפה. אחד משחקני הקישור הבודדים בעולם שבאמת ישדרג אתכם.

עד עכשיו היה קיץ רגוע בגזרה הספרדית אבל כרגע נראה שמתחיל מרוץ חימוש לעונה הבאה.

8. Raulito Madridista

אתלטיקו מדריד השקיעה סכום לא מבוטל בויטולו והיא תנחית את דייגו קוסטה עד סוף החלון לדעתי, ריאל מדריד קבוצה שיש לה מעט מאוד מה לשפר ורק ברצלונה עקרונית רדומה ונשארת מאחור. את קוטיניו אני שם בצד כרגע.

בארסה קיימה מסיבת עיתונאים שגרתית לפני משחק הכנה| פאריס קיימה מסיבת עיתונאים שגרתית לפני משחק הכנה - > בתקשורת הישראלית החליטו "מסיבת עיתונאים בגלל ניימאר", כאילו יש מה להודיע. זה הלך ככה: ברצלונה: רוצים שניימאר יישאר, הוא חשוב; פאריס: רוצים שהוא יגיע, נקבל אותו בזרועות פתוחות, הוא שחקן גדול.

אני אתייחס ברשותכם לדברים של פיקה. ראיון גלוי עם מלא ביצים וכנות, אני האמת הופתעתי, יש דברים שחד וחלק לא הייתי אומר. ברור שניימאר בסה"כ ילד בן 25 וכל זה מכניס אותו לבלבלה ויש לו ספקות, זו המילה שאמרו בספרד - Dudas. מצד שני, לעולם לא הייתי אומר בתור שחקן בקבוצה 'טבעי שהוא רוצה להוביל ובבארסה יש את מסי אז זה לא יקרה', זו אמירה חסרת טאקט, אמירה של אידיוט, כמו גם התמונה ברשתות החברתיות שקבעה 'הוא נשאר'. פיקה לאו דווקא אמר שזה רישמי אבל מיליוני אוהדים ברחבי העולם חשבו שזה כך.

9. סיונרה Member

מעניין איך סיביל יגדיר את הדברים של פיקה...

10. Civil Anti Madridista

השתמשת בחסר טאקט ואידיוט רק כי מדובר בפיקה ואתה לא סובל אותו.

אני לא מסכים עם הנימוק של הובלת הקבוצה וכבר הרחבתי מה דעתי בעמודים הקודמים.
    http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2012/12/hGCzJ.Xxx

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. סיונרה Member

לא שלא נחמד לראות את הגיפים האלו, אבל קשה לי להבין איך עובד ההגיון שלך או מה הם מנסים להגיד.
    פיקה אומר את מה שאני אמרתי, מחכה שתצטט אותו ותגיד שזה ערימה של שטויות.

muller אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

גם חלק מהציטוטים של ראמוס לא אהבתי, ואתה יודע שראמוס חצי אלוהים מבחינתי. אני חושב שכנות היא אחלה תכונה וכמובן שכל ראיון איתו הוא פילפל. אני לא מתייחס כרגע להגדרות של ניימאר מוביל או לא. פשוט ציטוט כזה שכביכול נותן אליבי לניימאר לעזוב - לא צריך להיאמר ע"י שחקן כמו פיקה שהוא לא איזה ילד, יש לו ניסיון. גם ההכרזה בתמונה המשותפת היא אקט לא חכם.

על אותו משקל אני יכול להגיד: אתה מתעלם מהבעייתיות בציטוט של פיקה כי מבחינתי הוא קדוש מעונה ואתה לא מסוגל לבקר אותו.

13. Civil Anti Madridista

גם אם הציטוט של פיקה לא מתכתב אם הרצונות שניימאר ימשיך זה עדיין רחוק שנות אור מ"אידיוט חסר טאקט". פלטת את זה כי יש לך בטן מלאה עליו.

התמונה באינסטגרם זה אקט לגיטימי בימינו להעביר מסר (עבור מי שלוקח את השטויות האלה ברצינות), אחד לאחד כמו "תמונת ההתלבטות" של ניימאר כמה ימים קודם לכן וזו שגם הטריפה את הרשת בספקולציות מצוצות מהאצבע.

פיקה קדוש מעונה אצלי? אין לי את הכוחות להתייחס לזה ברצינות אז בוא פשוט נתקדם.

14. סיונרה Member

אז או שפיקה וסיונרה מדברים בהיגיון, או שפיקה וסיונרה מדברים שטויות.
    אתה צריך להחליט ידידי.
    http://cdn.stripersonline.com/0/07/1000x1000px-LL-0704d20f_tU6n8e7.Xxx

15. Civil Anti Madridista

זה שתציג את עצמך בגוף שלישי ו"תמתג את עצמך" יחד עם קו המחשבה של פיקה לא רק שלא ישנה כלום, זה דווקא יוציא אותך עוד יותר מגוחך בניסיונות הפתטיים האלה לסחוט ממני עוד התייחסות לנושא המאוס הזה.

אני לא מסכים עם הנימוק של הובלת הקבוצה וכבר הרחבתי מה דעתי בעמודים הקודמים
    .

מצב נושא:
הנושא נעול.