ברצלונה 2016/17 - המסע להגנה על התואר:: מסי מפרק את פפ, סוארס זוכה בנעל הזהב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Civil, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

שחקן ענק אבל גם ליצן לא קטן. מרקיזיו עשה עליו עבירה, הוא מתפתל כאילו ירו בו,ואז כשמרקי מעיר לו על זה הוא פתאום באורח פלא מזנק מהדשא בשביל להתעמת איתו.....

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/07/23/15007906163868.Xxx

לפי המארקה, הדבר היחיד שמונע מעסקת ניימאר להיסגר - בפאריס בודקים איך אפשר לעמוד בחוקי הפייר-פליי הפיננסי.
    ניימאר אמור להרוויח 30 מיליון יורו לעונה, בדיוק כמו השכר של מסי אחרי החוזה החדש, ולקבל מענק חתימה שמן בגובה 40 מליון יורו.
    בתקשורת מזכירים שברותמאו אמר בהתחלה 'ניימאר נשאר בקאמפ-נואו ב-200%' ואז שינה את גירסתו ל-'פאריס מנסה לעשות מהלך לא חוקי'.
    מה שבטוח הוא שמדובר במהלך מאוד מסוכן וקשה.
    בינתיים ארנסטו ואלוורדה אמר לאחר המשחק:"ברצלונה לא רואה את עצמה בלי ניימאר. אנחנו רוצים אותו איתנו כמובן, הוא חשוב".

4. Ohad_Glr Member

זה כביכול "רומנטי" שניימאר ידחה את ההצעה בפאריז ושישאר בברצלונה ובכל מיני אתרים מדברים על "אהבת המשחק" ו"ספורטיביות" אבל האמת היא שאם אלה הסכומים המדוברים אני לגמרי מבין אותו.

זה כמעט בלתי אפשרי להגיד לא לסכומים כאלה.

5. Raulito Madridista

גם מילאן לדעתי קבוצה עם בעיות מבחינת ה-'פייר-פליי', אני מנסה לעקוב אחרי מה שקורה שם והתשובה של הרבה היא 'נו, זה חארטה, גם את זה פאריס תקנה'. אי-אפשר לסרב להצעה שניימאר קיבל, מי שיש לו כסף תמיד רוצה עוד, וזה לא שהוא חוזר לברזיל. פאריס כן קבוצה שמנסה להיכנס לזירה של הטובות ביותר ואולי היא כן תגנוב איזה צ'מפיונס אחד מתישהו.
    הטיעון הכספי תופס, בקיצור, אבל כל אלה של 'נושא כליו של מסי'\'לא רוצה להיות השחקן השלישי בחשיבותו' - זה די מצוץ מהאצבע לדעתי, לא מציאותי ולא משכנע. ניימאר לא חבר של מסי כמו ראול ומוריינטס לדעתי אבל יש אידיליה על המגרש. וקל להם לשחק אחד עם השני.

אני נהנה לראות את אוהדי בארסה לא רגועים ומתפתלים, זה אולי מזכיר להם איכשהו את מקרה פיגו :) אבל ברצינות, העברה כזו תפגע בכדורגל לדעתי כך שאין לי עמדה ברורה.

6. zivmay Member

היה מעניין ומהנה לראות את סאמפר ואלנייה.
    בעיקר סאמפר, אני מקווה מאוד שישאר בסגל- המחליף האולטימטיבי של בוסקטס.

7. Civil Anti Madridista

יאללה איך מסי מפריע לו.

8. סיונרה Member

"אין דרך טובה ממהלך אחד של 7 שניות מלהסיק מסקנות על כל העולם" (אלברט איינשטיין)

9. Civil Anti Madridista

ברור, מדובר בהברקה.

10. סיונרה Member

אתה חושב שזה מוכיח משהו שאמרת? ניימאר אחד השחקנים הטובים בעולם עם מסי או בלעדיו.
    חבל שאתה מוריד את רמת הדיון בשביל הפנטזיות שלך על שלישיית המחץ שגם חברים מחוץ למגרש ועשו קעקועים אחד של השני.
    ואם כבר סטטיסטיקה לילדים מפגרים שלא מבינים בסטטיסטיקה, סוארז לא על המגרש וזה עושה את ניימאר מס' 2, מה שמחזק את הטיעון שלי ולא מחליש אותו.

11. Civil Anti Madridista

אתה באמת מטיף לי על ירידה ברמת הדיון? תתרכז בעצמך תעשה לי טובה זה כבר נהיה מביך.

אני ממש לא הייתי צריך את ההצגה שלו מאתמול בשביל לשים חותמת על משהו שאמרתי. ניימאר עושה את הפעולות האלה מתי שהוא רוצה, וזה לא משנה אם רק מסי לידו או גם סוארס. אתה מקטלג אותו שלישי בהיררכיה - על הכיפאק, לי אין שום עניין לנסות ולהוציא אותך מהאטימות הזאת. בפועל, המציאות מדברת על הדשא וזה מה שחשוב.

zivmay אוהב/ת את זה.
  12. yonmu Member

אני באמת לא מבין על מה הדיון פה.
    ניימאר משני למסי. האם הוא משני גם לסוארז? לא משנה. הוא כוכב בברצלונה, אבל לא הכוכב.
    בפריז הוא יהיה הכוכב, וזה משהו שעשוי מאוד למשוך אותו.
    מצד שני, בפריז הוא ישחק עם שחקנים פחות מוכשרים ממסי וסוארז. זה מינוס קטן.
    בחזרה לצד הראשון - מבחינה כלכלית (ותמידיתית-ספונסרית) הוא יזנק לטופ. ההעברה היקרה בהיסטוריה (בפער עצום), המשכורת הגבוהה בעולם . אלה לא דברים שאפשר לזלזל בהם, בטח מנקודת מבט של אדם כמו ניימאר.

לדעתי ההעברה הזאת תתרחש. אם ניימאר יקח אותה הוא ישים את עצמו בסטטוס אחר (וזה לא משנה כמה טוב הוא היום) ואם הוא יצליח לממש אותו ולהביא את הצ'מפיונז לפריז (או אפילו להדיח יריבות בכירות בדרך) - הוא ישים את עצמו באותה שורה עם מסי, ולא כצוות המסייע שלו.

ובחזרה לבארסה עצמה - עם 200מ' יורו, גם אם כל קבוצה תחלוב אותה, היא יכולה להתחזק בהרבה. אני לא חושב שיש הרבה שחקנים ברמה של ניימאר, אבל סאנצ'ז\דיבאלה\אמבפה ימלאו את רוב החור שהוא ישאיר, ולא יעלו את רוב הכסף שתקבלו עליו. בכסף הזה אפשר להביא את סאנצ'ז, ביירין וקוקה ולהישאר עם עודף.

13. סיונרה Member

מוכיח את הציטוט השני שהבאת.
    כן כי אני טוען שמסי אומר לו לא לעבור 4 שחקנים כי לא בא לו.
    הדיון הוא על משתמש שלא מסוגל לדבר בכבוד למשתמש אחר רק כי סיונרה לא מאמין באיזו אידיליה מומצאת על שלישייה שמצאה אחד את השני ולא יכולה להפרד. השאר זה סתם.

14. Raulito Madridista

- אם אני בארסה - אני מוכר - הצעה כלכלית שאי-אפשר לסרב לה
    - אם אני ניימאר - אני עוזב - הצעה כלכלית שאי-אפשר לסרב לה.
    מה זה 'ידיח יריבות רציניות'. פאריס יכולה לעבור את בארסה או באיירן גם בעונה הבאה בלעדיו. אף-אחד לא יעשה ממנו אלוהים אם זה יקרה.
    - לא מבין את הרדיפה הזו לומר 'בלבל של מסי'. גם בפאריס הוא לא יהיה מסי כי יש מסי אחד.

מה כדאי לבארסה לעשות עם הכסף? כוכב אחד להתקפה ולשפץ עוד עמדות, ללא ספק.

15. oFiRzZz Member

עכשיו פיקה מעלה תמונה עם ניימאר לפייסבוק עם הכיתוב "הוא נשאר". מקדים את כל כלי התקשורת אם זה נכון.
    בתקשורת אומרים שפיקה לקח חלק מאוד משמעותי ממסע השכנועים להשארות הברזילאי.
    נראה אם זה נכון.

מצב נושא:
הנושא נעול.