ברצלונה 2013/14:: מסי וניימאר משתפים פעולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Der Rotbart Member

סליחה על שינוי הנושא אבל אתם יכולים להגיד מי יהיה בסגל למשחק מחר מול באיירן? לא שזה משנה משהו, סתם מתוך סקרנות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Landon Donovan Member

להלן רשימה של שחקני בארסה בעידן פפ-טיטו, בערך לפי סדר חשיבות:
    לאו מסי
    צ'אבי
    אנדרס אינייסטה
    קרלס פויול
    סרג'יו בוסקטס
    דני אלבס
    ג'רארד פיקה
    ויקטור ואלדס
    אריק אבידאל
    פדרו
    חאבייר מסצ'רנו
    דוד וייה
    ססק פאברגס
    אלקסיס סאנצ'ז
    ג'ורדי אלבה

הרשימה כוללת שחקני שהיו עם בארסה תקופה משמעותית עד וכולל העונה האחרונה והטביעו חותם, או שעדיין בבארסה, ולא כוללת שחקנים מהנוער. שחקנים ששמם מודגש הם כאלה שבארסה חייבת עוד העונה למצוא להם מחליף, או כי הם מעבר לשיא או כי הם עוזבים (3 שחקנים). שחקנים ששמם נטוי הם כאלה שכבר לאורך תקופה נמצאים בכושר לא טוב ומקומם לא בטוח (4 שחקנים). שחקנים ששמם מודגש ונטוי כבר עזבו את הקבוצה (2 שחקנים). כלומר, נשארו חמישה שחקנים שכמעט בודאות יהיו רלוונטיים עבור בארסה לעונות הקרובות, ארבעה מהם כשחקני הרכב (מסצ'ראנו החמישי). בארסה צריכה להחליף בשתי העונות הקרובות יותר מחצי הרכב - זאת אומרת שמרטינו יצטרך לבנות מחדש את הקבוצה, ולכן סוף עידן.

3. Civil Anti Madridista

חילופיי משמרות הייתי אומר. כל קבוצה עוברת את זה בשלב כזה או אחר, אבל יש לעשות את התהליך הנדרש בהדרגה.
    אני לא רואה את ברצלונה הולכת לשנות את סגנון המשחק שלה מעכשיו, אבל מרטינו יצטרך לתת דגש על האין הגנה של הקבוצה שלו
    לא הייתי ממהר לחרוץ שהסתיים עידן בברצלונה, זה נכון שהמאמן הוא לא תוצרת של החממה הקטלונית אבל אין לדעת מה יקרה.
    יש הרבה סימני שאלה לא פתורים סביב הקבוצה השנה, ועם כל הבלאגן סביב מינוי מאמן חדש, צריך לזכור שגם ניימאר אמור להשתלב בפאזל

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה זה שהעלה את עניין הלחץ, לא אני, וסביבת העבודה ברוב הקבוצות הארגנטינאיות מלחיצה יותר לדעתי. אתה יכול גם לבדוק כמה מהר מפטרים מאמנים בארגנטינה מעבר לדברים שמסביב שאיתם לא יצטרך להתמודד בברסלונה.

מה שאומר כלום על כלום לדעתי (החלק הראשון), או רק קצת ולא יותר (החלק השני).

כדי להראות עד כמה הטיעון לא רלוונטי בעיני דרך הצגת טיעון דומה (קיצוני יותר) שאינו אומר דבר באותה מידה.

חולק עליך. וגם אם הייתי מקבל את זה הייתי מזכיר שגם שלושת המאמנים האחרונים, והמצליחים, של המועדון לא אימנו מועדון גדול לפני. אני חושב שגם לאודרופ (לדוג') לא, בוודאי שלא בסדר גודל של ברסה, אין לי כוח לבדוק. עדיף כנראה למצוא מאמן שאימן בתנאים דומים והצליח, כי אחד שנכשל זה לא נתון להחזיק לטובתו, אבל שאנחנו כבר בתוך ההכנות והאימונים לעונה הקרובה לך תמצא כזה.

אם טיטו היה מודיע על הפרישה בסוף העונה אז אולי ברסה יכלה לעשות בחירה שעל הנייר נראית עדיפה, במצב הנוכחי ומכל השמות ששמעתי כרלוונטיים (בעיקר לוצ'ו וטאטה), לי לפחות, אין ספק שמרטינו הוא בחירה מצוינת להתחשב בהכל ולא סתם הוא ישר קפץ כאופציה איך שנפלה הבשורה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/13
  5. Civil Anti Madridista

השחקנים ששיחקו בגביע הקונפדרציות (ספרד וברזיל) לא ישותפו במשחק הערב. מלבד מסי ומסצ'ראנו, בארסה תעלה ככל הנראה בהרכב טלאים

Pinto, Oier, Montoya, Bartra, Mascherano, Adriano, Song, Sergi Roberto, Dos Santos, Messi, Tello, Alexis, Sergi Gómez, Planas, Joan Román, Dani Nieto, Quintillà, Samper, Ilie, Patric, Dongou, Espinosa and Kiko Fenemía.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/13
  6. Civil Anti Madridista

http://media2.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/041/652/size_640x360/640x360_barcelona_bayern.v1360164140.Xxx

מחצית באליאנס ארנה, באיירן יורדת להפסקה ביתרון 1:0 משער של פיליפ לאם. יחסי הכוחות ברורים, באיירן שולטת ובארסה מנסה להוציא מתפרצות
    רואים בבירור את טביעת היד של פפ אצל הגרמנים, פשוט תענוג לראות אותם. אצלנו המצב רע בהרבה, המון איבודי כדור ופחד בלתי נשלט בהגנה
    במחצית הזאת ראינו אפילו את מסי יורד אחורה לגעת קצת בכדור, אלכסיס חושך כהרגלו ואילו טיאגו מתואם לגמרי עם חבריו החדשים
    אגב, פרנק ריברי נראה באטרף על המשחק הזה משומה.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ראיתי את המחצית הזאת ולא ראיתי משהו יוצא דופן מבאיירן.
    נראה כאילו כל כך רוצים לפאר את יכולות האימון של פפ שכאילו בעונה קודמת באיירן הייתה קבוצה שלא כיף לראות ורק עכשיו היא קבוצה מהנה לצפייה. אז היא משחקת כרגע עם יותר מסירות קצרות מבעבר, אבל כולה ראינו מחצית אחת ולפי השידור אפשר לחשוב שזאת באיירן אחרת לגמרי.

8. Raulito Madridista

http://www.cleansheetsallround.co.uk/wp-content/uploads/Walter-Samuel-Arsenal-Spurs-Chelsea-2012.Xxx

ורגיני וסמואל מועמדים לבארסה. חרראדו מרטינו, המאמן החדש של בארסה שלא הגיע אתמול למשחק הידידות נגד מינכן - מתחיל לעבוד. בשיחה ראשונה עם אנדוני זוביזארטה הוא הודיע - הסגל טוב מבחינתי והעמדה היחידה שזקוקה לחיזור היא ההגנה. בבארסה מחפשים שני בלמים ולאור הקושי להחתים את טיאגו סילבה ומרקינוס(בארסה הייתה מסתפקת באחד כמובן). עלה שמם של שני מועמדים אחרים - וולטר סמואל וסנטיאגו ורגיני. הבלם הארגנטינאי שיחק בריאל מדריד עונה אחת לפני קרוב לעשור ומאז הפך למעוז ההגנה של אינטר. אולם לאור גילו(35) הוא עשוי לשמש בעיקר כגיבוי מהספסל. בבארסה מאמינים שאפשר יהיה להחתימו בגרושים. ורגיני בן ה-24 מתנשא לגובה של 1.91 ושיחק מעולה בניו-אולד-בויז, קבוצתו הקודמת של 'טאטא'.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/13
  9. skyday20 Member

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ורג'יני שיחק שתי עונות בניואלס, הראשונה הייתה סתמית והאחרונה תחת מרטינו הייתה מצוינת. אבל מעבר שלו לאלופת ספרד יגרום להרבה צחוקים ברשת הארגנטינאית והרמת גבות המונית, כי גם בעונה המצוינת האחרונה הוא נראה יותר כמו שחקן נחמד שמציג יכולת שיא מאשר אחד עם פוטנציאל להגיע למעמד כמו שהוא עלול למצוא את עצמו בו.

אני מחבב אותו, תמיד נחמד לראות בלמים שיוצאים רגוע יחסית עם הכדור, אבל חושב שזה קצת גדול עליו.

11. פול סקולס Member

חחח לפי איך שהציטוט שלך מפוסק אפשר לחשוב שניימאר טוען שדיוויד בקהאם הומו.
    אם תשאל אותי, ידיעות בדבר הרגלי ההיגיינה של שחקנים- מקומן לא באייסוקר, לפחות לא בדיוני הקבוצות. אבל אולי זה רק אני.

12. Civil Anti Madridista

משחק הראווה של ברצלונה בארץ יתקיים ביום ראשון הבא (4.8) אבל באתרי האינטרנט מפרסמים שלא יוקצו כרטיסים למכירה
    מה זה השטויות האלה? מביאים אותם לארץ בשביל להוציא לכולם את העיניים?

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש אוהדי ורונה שכמעט התעלפו כשנתקלו בשמועות. זה אותו בלם שלא הצליח למצוא מקום קבוע בהרכב של ורונה בליגה השלישית (למרות שכשיש לך את לוקה צ'קארלי המדהים לפנייך בהיררכיה...) - וכל זה רק לפני 3 עונות (10/11).

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני הבנתי שהיו לו שם פציעות ובימים שהיה כשיר שיחק כמעט תמיד בהרכב, אבל נראה לי שעצם "הדיון" על ההופעות שלו בליגה האיטלקית השלישית (גם לפני כן בפאראגוואי לא היה שחקן באנקר בקבוצתו) מעיד על: 1. ההתקדמות המקצועית העצומה שעשה (ועם כל הצחוקים הוא עשה) בניואלס באופן כללי ותחת מרטינו בפרט ובמיוחד 2. כמה הזוי, חרף ההתקדמות שעשה, עצם הזכרת שמו כמועמד לברסה.

15. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/07/26/primera/1374828715_483196_1374828796_noticia_normal.Xxx

"Gracias Dani". אריק אבידאל היה נרגש לשמוע על המחווה של חברו לשעבר, דניאל אלבס. המגן הימני החליט לרשת את חולצה מס' 22 שפינה הצרפתי, ולוותר על הספרה 2 שתהיה שייכת מעתה ואילך למרטין מונטויה. הצרפתי הודה לחברו בטוויטר. לפי ה-AS נכתב שאלבס היה החבר הכי קרוב של אבידאל בחמש השנים בהן שיחקו יחד. עוד שינויים במספרי החולצות של בארסה - פדרו לוקח את המס' המחייב 7 אחרי עזיבתו של דויד ויאה. סונג עובר מ-25 ל-17. טאיו קיבל את חולצה מס' 20 של אפלאיי שלא יישאר(כרגע קיבל זמנית את חולצה מס' 19).

* 'בדיילי מיילי' האנגלי פורסם היום שססק סיפר לחבריו באנגלי שהוא רוצה לעבור למנצ'סטר יונייטד וצפוי להודיע על כך בקרוב למועדון הספרדי. ססק מתרשם מהחיזור הארוך של יונייטד שמוכנה לשלם עליו סכום גבוה ויישמח להתאחד שוב עם חברו מארסנל, רובין ואן-פרסי. יונייטד עשויה להגיש הצעה שלישית לבארסה של למעלה מ-35 מליון יורו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/13
מצב נושא:
הנושא נעול.