ברצלונה 2013/14:: מסי וניימאר משתפים פעולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתוך ה25 מליון שבאיירן תשלם לבארסה, 4 מיליון מתוכם "ישלם" תיאגו לבאיירן.
    כמו במקרה ססק "ששילם" לבארסה 5 מיליון בתמורה לשחרור שלו מארסנל.

2. Ricky van Wolfswinkel Member

בינתיים הסוכן של מתיה ולבאונה טוען שבארסה רוצה את השחקן שלו.
    מצד אחד הוא יכול להשתלב מצויין בשיטה אבל מצד שני הוא לא יותר טוב משחקנים שנכשלו בבארסה.

3. Lazarobbie Member

נשמע כמו ג'יולי 2, שחקן צרפתי מוכשר שיגיע בשיא הקריירה עבור סכום לא גבוה במיוחד. הוא גם משחק על אותה עמדה (קשר ימני/מרכז) כך שזה ממש מקביל. אני זוכר שהקריירה של ג'יולי הייתה לא רעה בשנים שלו בבלאגרונה, אם זה יחזור על עצמו- בארסה תקבל שחקן סגל מעולה, כפי שג'יולי היה.

4. Bensh Member

לודו :aaa8:

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

"כשעשו לי את הניתוח היתי צריך את פפ והוא לא בא לבקר אותי"

http://img01.mundodeportivo.com/2013/07/15/Tito-Vilanova-llega-a-la-ciuda_54377537444_54115221155_600_244.Xxx

טיטו וליאנובה דיבר היום קצת לתקשורת ושפך כמה פנינים שעשו כותרות בעולם.

"פפ ביקר אותי יומיים בניו-יורק. הוא חבר שלי והייתי צריך אותו כשעשו לי את הניתוח. אח"כ התחילו הטיפולים ובמשך חודשיים הוא לא ביקר אותי. כחבר, ציפיתי ליותר ממנו".

בהמהלך המסיבת העיתונאים הבין טיטו כנראה שגרם ליצירת רעש שכבר עברה לתקשורת העולמית וכשסיים את מסיבת העיתונאים אמר " דיברתי עם פפ בימים אלה. הוא יודע מה אני חושב. אנחנו מכירים כבר 28 שנים, חברים טובים, הוא עדיין חבר שלי ''

על המשך חלון העברות אמר טיטו "לא יגיע חיזוק לחלק ההתקפי. יגיע בלם אני מבטיח לכם, ושדוס סנטוס, אפלאיי, וקוואנקה יושאלו כדי לקבל דקות משחק"

על שמועות של ססק ליונייטד - "לססק יש כמה וכמה הצעות לא רק מהיונייטד, דיברנו והוא אמר שהוא נשאר"

על עזיבת תיאגו - "היתי רוצה שהוא ימשיך, דיברתי איתו וביקשתי ממנו שישאר אמרתי לו שתיהיה תחרות קשה והוא בחר לעזוב, מאחל לו המון בהצלחה"

6. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/07/16/primera/1373971794_667346_1373972165_noticia_normal.Xxx

בוסקטס עד 2018. אנדוני זוביזרטה הודיע היום במסיבת העיתונאים שבארסה האריכה את חוזהו של הקשר עד לסיום עונת 17-18 עם אופצייה נוסף. סעיף השחרור שלו קפץ ל-150 מליון יורו. הקשר כאמור עשה את צעדיו הראשונים בקבוצה הבוגרת עם גוארדיולה בעונת 08-09 ובהמשך דחק החוצה מההרכב את יא-יא טורה שנמכר למנצ'סטר סיטי. הקשר בן ה-25 קרוב מאוד לחצות את רף ה-250 הופעות בקבוצה הראשונה של בארסה ובנבחרת ספרד יש לו 59 הופעות. וארון התארים - מפוצץ. 4 אליפויות ספרד, 3 זכיות בליגת האלפוות ועוד.

מאוד מעניין נושא טיטו-גוארדיולה. אחד מהצדדים משקר, מעניין מי. זה יותר מעניין ממה שקורה בבארסה מבחינת כדורגל אגב. הצעות על סאנצ'יז אגב - אין בכלל, לא באף צהובון, אפילו לא באיטליה. לגבי ססק - קשה לי להאמין שיימכרו אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/13
  7. BvB Member

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/64122_10151870095249305_1265758890_n.Xxx

מזל טוב לסרג'י,הפך כבר לסמל,רק שימשיך ביכולת הזאת עוד הרבה שנים.

8. Civil Anti Madridista

מה שאומר שהשנה אנחנו בכלל בלי חלוץ מרכזי אמיתי. ואם הכוונה להשאיר את אלכסיס גם לעונה הבאה זאת החלטה גרועה של וילאנובה והצוות שלו
    בנוגע להגנה אין צורך להרחיב אני חושב, להביא בכל מחיר את טיאגו סילבה ואם אפשר לדחוף לתוך העסקה את סונג ואלכסיס? אז אדרבה

9. Landon Donovan Member

לדחוף את סונג וסאנצ'ז לעסקה על תיאגו סילבה? באיזה סרט אתה חי?

10. Guardiola Member

dmms,

אם להשאיר את אלכסיס תהיה החלטה גרועה, מה נגיד על פדרו?

בנוגע לסילבה, העסקה הזאת לא תתקדם לשום מקום בלי לחץ של סילבה על פ.ס.ז. אני לא חושב גם שזה עניין של כמה כסף נציע להם, פריז כמו שזה נראה לא מוכנה לשמוע. טרם התחילה העונה ובארסה בלי בלם נורמלי, לטעמי היא צריכה לוותר על סילבה וללכת על אופציה יותר ריאלית כרגע. יש לא מעט אפשרויות אחת מהן היא סובוטיץ' שמאוד הייתי רוצה לראות אותו אצלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/13
  11. Raulito Madridista

מה נגיד על פדרו? - שזה סיפור אחר לגמריי. שחקן שגדל במשתלה והיה מצויין עד השנתיים האחרונות - מאז חלה נסיגה בכושרו. הוא היה קילר מצויין גם במשחקים הגדולים - קלאסיקו בליגה(2010), גמר גביע המלך, סופר-קאפ אירופי וכן-הלאה. הוא כבש כמעט בכל גמר אפשרי ב-2009 או ב-6 מסגרות שונות, לא זוכר בידיוק. שונה לחלוטין מאלכסיס שנתן עונת בכורה פושרת ואשתקד היה נראה שהכדורגל פשוט זר לו. שכיר חרב ותו לא. בטח שויאה תפס את הראש שהוא רואה שחקן חלש כמו סאנצ'ז משחק במקומו. מה שכן - אם פדרו תיאורטית היה עומד למכירה היו עליו הרבה יותר קופצות.

הסיכוי שבארסה תחתים את טיאגו סילבה כמעט אפסי. אולי דויד לואיז, אולי. השייח' של הצרפתים התראיין ואמר - "יש לו חוזה אצלינו ל-4 שנים והוא לא עובר לברצלונה. הוא ישחק איתנו בסופר-קאפ הצרפתי נגד בורדו ב-3 באוגוסט". אגב, ולמי שרוצה לצחוק קצת: אייניסטה, צ'אבי ומסי נמצאים על הכוונת נו באמת. אתר ONE בשיאו יחד עם התקשורת הספרדית.

12. Civil Anti Madridista

קשה לי להתפשר בכל הקשור להגנה. זה לא סוד שזאת נקודת התורפה שלנו, משנה לשנה אנחנו סובלים ממנה יותר ובעונה האחרונה הכל התפרץ ושילמנו על זה.
    החתמה של סובוטיץ, הולמס או אגר לא תשפר ותשדרג את ההגנה שלנו לרמה שנוכל להיות שקטים כי יש על מי לסמוך.

אם לא P$G, אז לפחות את מונאקו. אנחנו נמצאים בנקודת זמן שחקן "בעל שם\רזומה" שווה את ה15-20 מיליון יורו בשקט. ואם יש מי שמשלם אז למה לא?

13. Landon Donovan Member

למה שקבוצות עם קאדר התקפי כמו שיש לפ.ס.ז' או מונאקו יקנו גרוטאה כמו סאנצ'ז?
    ומה הקשר בכלל למונאקו? אתה הרי רצית לדחוף אותם לעסקת סילבה...

14. yonmu Member

לדעתי הסיכוי שלכם להיפטר מסונג וסאנצ'ז זה רק בחזרה לליגות שלהם (אנגליה ואיטליה, בהתאמה), פשוט לקבוצות דרג ב'. השאלה היא האם הם יהיו מוכנים לוותר על המשכורות השמנות בשביל הדקות, ואם הם לא יסכימו, האם בארסה תסכים לפצות אותם על חלק מהפער במשכורות.

15. Civil Anti Madridista

כסף הוא לא בעל ערך ל2 הקבוצות האלה, רק שמות משחקים אצלם פקטור ככה שאולי בצורה הזאת (יחד עם כסף כמובן) יהיה אפשר להוציא משם את טיאגו סילבה
    בכל מקרה, אני מניח שאם וילאנובה ירצה להיפטר מהם הוא יעשה את זה. אלכסיס יכול למצוא קבוצה באיטליה, אבל נצטרך לקחת בחשבון שהוא יימכר במחיר הפסד

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/13
מצב נושא:
הנושא נעול.