ברצלונה 2013/14:: מסי וניימאר משתפים פעולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Blaugrana Blood Member

לא צריך להסיק מסקנות ממשחק אחד. אבל משחק הלחץ שראינו אתמול היה חזרה 3-4 שנים אחורה בזמן. לפני שפפ ניהיה שבע והתחיל להשתעמם עם 3-4-3 למיניהם. הקבוצה נראית רעבה! מסי אתמול עשה ב70 דקות יותר קילומטראז' ממה שהוא עשה בממוצע ב90 בשנתיים האחרונות.

מול לבאנטה בקאמפ נואו אפשר להסתדר גם עם סונג ובארטרה כבלמים, אבל בעונה של +60 משחקים הצורך בבלם חדש וטוב הוא דחוף.

2. Raulito Madridista

שני עניינים מרכזיים אתמול מהניצחון הפנטסטי של בארסה על לבאנטה:

* הקפטן צ'אבי השלים 15 שנה מאז הופעת הבכורה שלו בקבוצה, תחת המאמן לואי ואן-חאל. זה קרה במשחק הסופר-קופה הספרדי ב-18.8.98 נגד מאיורקה. באותו משחק הוא גם כבש שער לזכות בארסה(במשחק שהסתיים בהפסד 2:1), כמו אתמול. לצ'אבי 677 הופעות בבארסה ורשימת תארים שלא נגמרת. "לא האמנתי שאגיע למספרים האלה. זה תענוג לשחק עבור בארסה, תמיד. זו גאווה עצומה בשבילי", אמר.

* המאמן טאטה מארטינו לא היה יכול לחלום על הופעת בכורה חלומית יותר. בארסה שברה כמה שיאים ללא ספק. למי שזוכר, אגב - הופעת הבכורה של גוארדיולה על הקווים הייתה חלשה עד מאוד, עם הפסד מפתיע 1:0 בנומנסיה(אלכסנדר חלב עוד פתח בהרכב). חלק מהשיאים - הניצחון הכי גדול במחזור הפתיחה מאז 1955, הופעת הבכורה הכי מוצלחת למאמן חדש של בארסה מאז ה-8:2 על סוסיאדד ב-1950 וז'ואקים ריפה ב-1979, וגם שישייה ראשונה לבארסה במחצית מאז 2001(נגד טנריפה).

3. Civil Anti Madridista

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2013/08/27/en/football/barcelona/1377619660_extras_noticia_foton_7_1.Xxx

סרחיו בוסקטס האריך היום את החוזה שלו במדי הבלאוגרנה עד 2018

4. Civil Anti Madridista

המארקה מפרסם שברצלונה הגישה לצ'לסי הצעה נוספת בסך 25 מיליון יורו בעבור דויד לואיז. אם זה באמת נכון אז בעיניי זו הצעה מגוחכת מצידנו וחסרת סיכוי
    מתחת ל30 הם ידחו אותה על הסף, ומבחינה מקצועית אין למוריניו שום סיבה לוותר עליו בכלל. ומה גם שבמהלך הקיץ כבר נדחו ההצעות עליו
    בכל אופן האופציות הולכות ומצטמצמות לנו. לא טיאגו סילבה, לא דויד לואיז, לא מרקיניוס, לא דניאל אגר ועכשיו כנראה שגם לא אליקים מנגלה

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז חלון העברות נסגר ואני מבין שבלם ברמה גבוהה עדיין לא הגיע.
    יופי של התנהלות של המועדון.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינואר אני די בטוח שיבוא, רק שזה לא יהיה מאוחר מדי..

והבעיה שבינואר מגיעים השחקנים שמשחקים פחות עד ינואר ולא מרוצים ולא בכושר משחק.

איך כל כך הרבה דיבורים על סאקו של פירס ובסוף נותנים לו ללכת לליברפול.

7. Rosez Member

בלם זאת לא עמדה שמאלתרים בה ויוצאים "נקיים".

8. Civil Anti Madridista

בואו לא נשכח שבקיץ הבא גם אמור להגיע שוער חדש. ועם הסחבת הרשלנית בעניין הבלם כבר שנתיים לא מביאה תוצאות, אני חושש לדעת מה יגיע
    הפנטזיה של זוביזרטה היא תיבו קורטואה, ואם יצליחו לשחרר אותו מצ'לסי זו באמת תהיה החתמה ענקית. אבל מוריניו בטוח לא יוותר עליו

9. Civil Anti Madridista

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/64271000/Xxx/_64271681_garay.Xxx

קצת חדשות מהימים האחרונים
    אחרי קיץ מתיש בניסיונות רבים להחתים בלם, אסקיאל גאראי הופך למועמד מוביל להגיע בינואר אחרי שטיאגו סילבה ודויד לואיז ירדו מהפרק.
    אנדרס אינייסטה סירב להארכת החוזה שהוצעה לו, עושה הרושם שהבחור רוצה 17 מיליון יורו לעונה במקום 15
    אלכס סונג לא מרוצה ממעמדו. לאחר עונה דלה במשחקים שהיו על תקן סתימת חורים, הקמרוני מעוניין לעזוב והצעה של 10 מיליון תשחרר אותו כנראה

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/13
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בנפיקה תכננו למכור את גאראי בפגרה שרק הסתיימה ואפילו הצטיידו מראש במחליף. אבל לאחר שזה לא קרה, ליסאנדרו לופס (שהגיע להחליף את גאראי) הושאל לחטאפה עד לסיום העונה ככה שלדעתי קשה יהיה להוציא את גאראי מבנפיקה בחלון הקרוב.

11. Landon Donovan Member

מצד שני, אם אני לא טועה לגאראיי יש חוזה לעוד עונה אחת בסה"כ (עד קיץ 2015), כך שבנפיקה יכולה למכור אותו לברצלונה נואשת בינואר בסכום הרבה יותר גבוה ממה שהיא תקבל בקיץ, כשהיא תהיה חייבת למכור.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יכול להיות, אבל אני מאמין שיותר סביר שגאראי יסיים את העונה ויימכר בפגרה או יאריך חוזה מאשר שיחתום בברסלונה.לא נראה לי שהבדל של כמה מיליונים, אם בכלל, יוביל את ראשי בנפיקה לפרק את ההגנה שלהם באמצע העונה לאחר שהם כבר רכשו מחליף שיחזור בסיום העונה (לכן כנראה לא יחתימו אחד נוסף כזה בפגרה הקרובה).

13. Civil Anti Madridista

גאראי היה מועמד להצטרף ליונייטד בקיץ האחרון. בנפיקה לא תמכור אותו בפחות מ20-25 מיליון יורו, ואם אני לא טועה ריאל תקבל אחוזים מהמכירה שלו.
    קשה לי לגבש דעה לגביו בנוגע לאיכויות שלו כבלם, אני לא משוכנע שהוא האיש שישדרג את ההגנה הרעועה של טאטא מרטינו
    ואם עכשיו הוא נמצא מתאים, למה לא הביאו אותו בקיץ במקום להתעקש לשווא על טיאגו סילבה ודויד לואיז?

14. Landon Donovan Member

אני מניח שזה תלוי בכל מיני גורמים - מאבק האליפות בפורטוגל, מצבה של בנפיקה באירופה, וכמובן רצונו של השחקן (כמה הוא לחוץ לעזוב בכלל).

אם צריך בארסה יכולה להשאיל לבנפיקה את מארק בארטרה בתמורה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

dmms - בארסה לא החתימה אותו בקיץ כי היא מתנהלת בצורה חובבנית בתחום הרכש. מה חדש?

15. Civil Anti Madridista

http://up383.siz.co.il/up2/ldz4cmd2y1zd.Xxx

http://www.sport.es/es/noticias/barca/barc...es-mata-2680671
    ספורט הקטלוני מפרסם היום שבברצלונה כבר חושבים על חיזוק בינואר, ואם מישהו מצפה שיגיע בלם אז לטאטא מרטינו יש מחשבות אחרות.
    בשבוע שעבר פורסמו דיווחים לגביי אסקיאל גאראי מבנפיקה, והפעם אלה שלושת הספרדים של צ'לסי שלא בדיוק מוצאים את מקומם אצל ז'וזה מוריניו
    בארסה כבר ניסתה בקיץ לרכוש מצ'לסי את דויד לואיז ולא הצליחה, אולי עם טורס, מאטה ואספיליקווטה העניינים היו אחרת?

מצב נושא:
הנושא נעול.