ברצלונה 2012/13:: אליפות רביעית בחמש שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏10/7/12.

1. AS R Member

השוואה מעניינת בין מארקיניוס לתיאגו סילבה, המועמדים להגיע הקיץ לברצלונה:
    http://www.whoscored.com/Blog/j3qnsdzh9ukq...na-Look-To-Sign

בכלל, זה אתר שכדאי להכיר, יש שם הרבה סטטיסטיקות מעניינות, וציונים בלייב לשחקנים בכל משחק באחת מחמש הליגות הבכירות באירופה.

אם ברצלונה תביא את מארקיניוס, היא תביא בלם ברמה עולמית שיכול לשחק אצלה גם עשור. השאלה היא האם היא מוכנה להביא בלם בן 19 עם מעט ניסיון באירופה בכ-40 מיליון אירו. בתור אוהד רומא, אני חושב שהוא שווה כל יורו, וכמובן מעדיף שיישאר בג'ילארוסי. הוא מזכיר מאוד את תיאגו סילבה, רק הרבה יותר צעיר.

2. JR-Riquelme Member

פיקה לא 3 רמות מעל בלם בליגה הבלגית, אז בטח שלא מאגר.

איך לעזאזל הוא ירד ככה? פיקה זה מים, עוברים אותו כל כך בקלות, הוא לא מכסה טוב בהגנה... ירידה חדה ביכולת

3. Ohad_Glr Member

טיאגו סילבה ישפר את הגנת ברצלונה ב-3 רמות.
    אני מקווה שהוא לא יגיע...

4. Civil Anti Madridista

http://srv2.Xxx.co.il/7/51dadff6e5969.Xxx

נפרדים מאל גוואחה. זה היה באוויר אולי יותר משנה, והפעם זה בהחלט סגור ורשמי. וויה עוזב את הבלאוגרנה וחותם באתלטיקו מדריד
    אחד השחקנים היותר אהובים ע"י הקהל, ואולי גם מהמוערכים שיש מבחינת סקורר בטופ העולמי שדי דעך מאז הפציעה הקשה

שיהיה לו הרבה בהצלחה, מלך שערי נבחרת ספרד בכל זאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Raulito Madridista

הגיוני שויאה רצה להישאר בספרד ואין יותר מדי אופציות עבורו - אבל זה מחיר של מונופול, בארסה הייתה יכולה למכור אותו גם במחיר משולש. לבארסה אין את הלוקסוס למכור שחקנים שיש להם ביקוש במחירים כאלה - לא אחרתי ששפכו בוכטות על ניימאר(יהיה לו שכר כמעט זהה לזה של ויאה) וברור שבארסה חייבת גם עוד בלם, ולא אלתור. לגבי ויאה, כמו שכתבתי בדיון אחר - שחקן שרציתי לראות בריאל מדריד בפרוייקט הגלאקטיקוס 2. תמיד חיבבתי אותו בגלל הטכניקה והסיומת. הוא התאים לסגנון המשחק של בארסה לפני המעבר ל'9' מדומה וברור שהפציע הקשה הרסה. אני חושב שבעונה שעברה, בעיקר בחלק הראשון - הוא היה לא רע בכלל, והיה צורם לראות עגלה כמו סאנצ'יז משחק לפניו. בכל-מקרה יש לכם זכרונות מתוקים מויאה - הצמד והמשחק הענק במאניטה הארורה ההיא; הגול בגמר הצ'מפיונס; הבעיטה לחיבורים משום-מקום במשחק בסופר-קופה; וגם הגול נגד מילאן שהיה כל-כך קריטי(השלישי).

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז אילו חלוצי 9 יש לנו כרגע בקבוצה?

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כדורגל מודרני, לא צריך חלוצים ואפשר גם להסתדר בלי בלמים.

8. Civil Anti Madridista

נקודה נוספת היא שהבחור רוצה לשחק. ואם כל הכבוד לאלכסיס, פדרו וטייו שחקן במעמדו לא צריך להלחם איתם על דקות
    מצד שני אי אפשר גם להתכחש למציאות, וייה לא חזר אותם שחקן שהיה לפני הפציעה וככל הנראה גם לא יחזור להיות
    המחיר הזעום הוא בהחלט מציאה עבור אתלטיקו, אבל אין ספק שהוא שווה הרבה יותר מה5 מיליון שנתנו עליו
    הבא בתור צריך להיות אלכסיס, אני רק מקווה שיש בשוק פראיירים שרוצים אותו

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מטריד אותי זה

Henry: Bought: €24m - Sold: €1.5m

Zlatan: Bought: €65m - Sold: €22m

Villa: Bought: €40m - Sold: €5m

תמיד הינו מוכרים בזיל וזול, גם בוז'אן נכנס לרשימה הזו עם בדיחה שבארסהס תשלם לו את המשכורת בהשאלה.

10. JR-Riquelme Member

אף אחד לא יודע מה מתרחש מתחת לשולחן.
    ואם זה לא מפריע לברסה לרכוש שחקנים בסכומים גבוהים זה לא אמור לעניין

11. Civil Anti Madridista

גם לצ'יגרינסקי יש מקום ברשימה הזאת. הרכישה של זלאטן הייתה הבזבזנית מכולם והיא באה אך ורק בגלל ההחתמות המפוצצות של קאקה וכריסטיאנו במדריד
    אמרתי את זה עוד לפני ההחתמה של ניימאר ואני דבק בזה גם עכשיו, לשחרר את אלכסיס וסונג בזה הרגע אפילו, וההגנה חייבת לקבל חיזוק. ללכת בכל הכוח על טיאגו סילבה

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/13