ברצלונה 2011/12: תם הפרק?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Bensh, ‏16/7/11.

1. Civil Anti Madridista

בשעה טובה, שיהיה לו בהצלחה הוא יהיה סימן שאלה גדול מאוד לקראת העונה הזאת. אחרי הכישלונות בהחתמות הענק של זלאטן וצ'יגרינסקי, אני מאוד מקווה שגם אלכסיס לא יצטרף לרשימה הלא מחמיאה הזאת.

עכשיו נראה מה יהיה עם ההגנה, מיליטו עוזב ואולי מקסוול יחבור אליו למטוס בעזרת השם

2. Raulito Madridista

אני לא יכול להתחייב על שום דבר בנוגע לסאנצ'ז וכמובן שאני אישית לא רוצה לראות אותו מצליח בברצלונה. אבל קח שני דברים בחשבון: קודם כל, ויאה שיחק מעט מאוד במדי ברצלונה כחלוץ, הוא הוסב לכנף השמאלית בידיוק כמו הנרי בזמנו ומסי היה האיש במרכז ההתקפה. דבר שני - בוז'אן גם ככה מיעט לקבל דקות בעידן גוארדיולה שלא ספר אותו.

פפ לא מאמין ברוטציות וזו הסיבה שהשחקנים גומרים את העונה בחוסר נשימה אך באותה נשימה(אהבתם את משחק המילים?) ברצלונה הולכת על כל התארים למשל היא לא ויתרה מעולם על גביע המלך עוד לפני שהעונה התחילה בניגוד לריאל מדריד. זו גם הסיבה לתיאום הנפלא. אסור לשכוח שהסגל של ברצלונה היה קצר בשנים עברו ולא הייתה לו באמת אפשרות לתמרן. אפלאיי בשנה שעברה בישל את השער הראשון למסי בברנבאו ולמעט המהלך הזה או עוד שער-שניים במשחקי גביע המלך באמת לא תרם כלום. אני מאמין שהעונה הוא ישחק יותר. לדעתי הוא יכול להשתלב היטב גם בשלישיית הקישור המרכזית וזה מה שמאפיין את שחקני ברצלונה - כל אחד יכול לשחק בכמה עמדות. אינייסטה יכול להשתלב גם בכנף, מסי יכול לשחק בכל עמדה...

בנוגע להגנה - יש את מסצ'ראנו ששיחק טוב כבלם, אבידאל יכול לשחק בעמדה הזאת ואדריאנו ייכנס למשבצת המגן השמאלי. לא עושה הגנה ברמה הכי גבוהה אבל מספיק מול 90% מהקבוצות באירופה, מה גם שהיריבות של בארסה לא עוברות את החצי. מיליטו שחקן גמור עם כל הצער שבדבר, להוציא הופעה אחת גדולה בברנבאו(2-0) הוא לא הצליח לחזור מהפציעה הקשה ההיא.

3. Civil Anti Madridista

אי אפשר להסתמך על האילתורים האלה, ראינו שההגנה לא הכי מתואמת כשפויול איננו. אני לא אומרים שמסצ'ראנו רע, אבל אני מעדיף אותו בעמדה האמיתית שלו. ברצלונה במעמדה חייבת חיזוק בהגנה, בכל מחיר.

4. Raulito Madridista

http://s4.as.com/prom/201107/pro_photo1311337946.Xxx

"הדברים ביני ובין פפה לא היו תמיד ברורים". הוא בברצלונה מגיל 9 ועונת הבכורה שלו בקבוצה הבוגרת הייתה נהדרת. עד שהגיע פפ ולא האמין בו. בוז'אן קרקיץ' הודיע היום רישמית בדמעות שהוא עוזב את הקבוצה בה גדל לטובתה של רומא האיטלקית. רומא תשלם עבורו 12 מיליון יורו. "אני רק רוצה לחזור להיות מאושר בגלל הכדורגל". בוז'אן זכה בהרבה תארים בברצלונה אך נפרד בתחושה עגומה - "אחד הרגעים הקשים עבורי הוא שלא שיחקתי אפילו לדקה בגמר בוומבלי. זכיתי פעמיים בליגת האלופות אבל זו הייתה אליה וקוץ בה".
    דיברת עם גוארדיולה וניסית לבדוק למה אתה לא משחק?
    "כן, הסברתי לו שלדעתי אני מציג יכולת גבוהה באימונים ואני צריך לשחק גם אם לא בהרכב. אבל הוא לא התייחס אליי ולא הייתה לי הזדמנות להוכיח. מאז הגמר לא דיברנו וזו הייתה ההחלטה שלי. ואני עדיין חושב שגוארדיולה מאמן מצויין עבור ברצלונה".
    מה יחסר לך?
    "הרבה מאוד דברים - החברים באימון, העיר, האוהדים, האפשרות 'להגן' על החולצה היקרה ביותר מבחינתי, זו של ברצלונה. אבל אני בטוח שהאושר יחזור לי במדי רומא".
    מסר לסיום?
    "הייתי המאושר באדם לשחק 12 שנים במועדון האדיר הזה. אני עצוב לעזוב ותמיד הקבוצה תיהיה בליבי. אני מודה לרומא שמביעה בי אמון ועבדה קשה כדי לצרף אותי. Visca el Barça y Visca la Roma".

-----------------------------
    עם התמונה שהבאתי - ירדן בטח לא יודע מה לעשות עם עצמו...
    הרבה מילים חמות על ברצלונה וגם פירגון לגוארדיולה למרות הכל - כל הכבוד לבוז'אן. הוא לא היה יכול להשתלב בקבוצה מפלצתית שכזאת אבל בהחלט פפ לא היה הוגן איתו. מדובר בפוטנציאל גדול ואני מאחל לו בהצלחה ברומא.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הוא עשה טעות בזה שהוא עבר לרומא, ובכלל לדעתי הוא לא יצליח בכדורגל האיטלקי.. אתלטיקו,סביליה,ולנסיה,ויאריאל כולם צריכות חלוץ אבל עדיין לא הציעו לו ולא בדקו את האופציה שלו, זה מעניין למה..

6. Civil Anti Madridista

צר לי שהוא הולך, אבל אין מה לעשות כשהקבוצה משחקת ככה מאוד קשה להתברג להרכב

הוא מושאל לרומא עם אופציה לחזור? אם כן, מהלך נכון ל2 הצדדים. הליגה האיטלקית לא תהיה קלה עבורו, אבל אני מקווה שיצליח ויחזור לבלאוגרנה בגדול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Prometheus Member

סאנצז יכול להפתיע בגדול, הוא סוג שחקן שמאוד דומה לפדרו, ואני מתכוון למהירות האדירה שלו ומשחק הלחץ שהוא מפעיל שמתאים בדיוק לברצלונה.
    עם ההצבה של וייה כ AML, אני לא אופתע אם סאנצז יתפוס את מקומו בהרכב.

העסקה עם בוזאן - מעין השאלה לשנתיים לרומא - יכול להיות מעניין בשביל לחשל אותו, ואז הוא יחזור לברצלונה (ואולי לא) כשחקן בוגר יותר עם מקום בהרכב (במקום וייה המתבגר?)

אם פברגאס יגיע, כנראה שקייטה ישוחרר, ועל הדרך ברצלונה צריכים להיפטר גם ממיליטו ומקסוול. העניין הוא שבכל מקרה, הם צריכים להביא בלם חדש ועוד מגן שיכול לשחק בצד שמאל. אילתורים כאלה ואחרים עם מסצראנו ובוסקטס כבלמים או הסטה של אבידל לעמדה הזאת זה נחמד אבל עדיף בשבילם להביא מישהו נורמלי (או לתת את המפתחות לאחד הילדים מהנוער).

8. Blaugrana Blood Member

הקשר האחורי הצעיר אוריול רומאו קרוב לסיכום בצ'לסי.
    אומנם אני לא רואה את בוסקטס זז מההרכב ב6-7 שנים הקרובות אבל זו בהחלט אבדה לעתיד.
    המקרים הדומים של פיקה ופברגאס עלו/יעלו המון כסף למועדון אז אני מקווה שיכניסו פה איזה סעיף קנייה חזרה כמו עם בויאן. מצד שני קשה לי לראות את צ'לסי יוצאים "פרייארים".

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/11
  9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סכום העברה של בוז'אן עדיין לא ברור לאף אחד.
    רשום שרומא קנתה אותו ב12 מיליון יורו אבל יש סעיף בחוזה שבארסה מחוייבת לקנות אותו ב13 מיליון יורו, ז"א שבוז'אן עובר ללא תמורת ואחרי שנתיים ברצלונה תשלם לרומא מיליון יורו כדי להחזיר אותו אליה.
    יש גם עוד שמועות בנושא שאם באארסה לא תעשה את זה היא תקבל עוד 16 מיליון יורו כעבור 3 שנים.. משהו לא ברור בכלל בהעברה הזו.

*אלכסיס סאנצ'ז יגיע ביום ראשון ויעבור בדיקות רפואיות ויוצג עם החולצה החדשה ב13:30

http://www.sport.es/resources/Xxx/9/4/1311014152049.Xxx

היום בארסה תפתח את משחקי ההכנה שלה בספליט מול היידוק ספליט הקרואטית.
    לא צריך לחפש כוכבים ושמות בקבוצה שתשחק הערב (21:30) בקרואטיה אפשר להגיד שזו ברצלונה ב' מחוזקת בשחקני ברצלונה הבכירה.

הסגל המלא:
    ואלדז,פינטו
    דאלמאו,באליאו,ארמאנדו,רוסל,פואנטס,אבידאל,סרחיו,מאקסוול,
    ג.דוס סאנטוס,טיאגו,אינייסטה,גוסטאבו,ריבאולה,קארמונה,קייטה,סואנסה
    ז'פרן,אפלאיי,סוריאנו,ויאה,לובאטו,סאול

10. Blaugrana Blood Member

אני לא חושב שאנחנו מחוייבים לקנות אותו אלא אם נרצה נוכל לעשות את זה ב13 מיליון. במידה ורומא תתעקש להשאירו אצלה בניגוד לרצוננו הם יצטרכו להוסיף 15 מיליון נוספים. באמת לא ברור מה סוכם שם.

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/11
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרטי העסקה כתובים אצלכם באתר הרשמי בצורה הברורה ביותר.

רומא תשלם 12 מיליון יורו (בקיץ הבא או בזה שאחריו). לבארסה יש אופציה לרכוש אותו בחזרה בסוף העונה הנוכחית תמורת 17 מיליון יורו או בסוף עונת 12\13 תמורת 13 מיליון יורו. אם רומא תרצה למנוע את חזרתו, תאלץ להיפרד מ28 מיליון יורו נוספים שישולמו בשלושה תשלומים שנתיים.

ההיגיון מאחורי זה :
    מצד רומא - קיבלה שחקן מוכשר שסוגר עמדה חסרה בסגל ללא מגע עם תקציב העברות. במקרה שיממש את הפוטנציאל ויתן שתי עונות חלומיות, השקעה נוספת של 28 מיליון יורו תהיה שווה את זה.

מצד בארסה - באפשרותה להחזיר את בויאן וגם אם לא יהיה הצלחה מסחררת, יחזור מכושל ומנוסה יותר. אם כן יצליח לממש את הפוטנציאל שלו ורומא תפעיל את האופציה שלה, בארסה תעשה עליו קופה שלבדה סוגרת את ההעברה של סאנצ'ז.

לא יודע איך הסיפור הזה יגמר בעוד שנתיים, אבל נראה שברצלונה מאוד מעריכה את הכישרון שלו עם תג המחיר שהציבה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/7/11
  12. Ian Wright Member

החולצה של אלכסיס סאנצ'ז תהיה עם הספרה 9, כאשר השם מאחורה יהיה "Alexis".

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport.es/resources/Xxx/3/0/1311598503003.Xxx

"באתי ללמוד מן הטובים ביותר" אמר אלכסיס סאנצ'ז כשהוא מוצג עם חולצת הבית של המועדון והספרה מספר 9

"לא שמעתי על קללת מספר 9(כאשר מאז שאטו עזב אף אחד לא מצליח עם מס' 9 על הגב בברצלונה להזכירכם זלאטן עזב אחרי עונה ללא הצלחה ובוז'אן עזב אחרי עונה שלבש את החולצה הזו) " אומר אלכסיס, "דווקא להפך זה מספר שמביא מזל"

"כאשר פפ התקשר אליי ורצה שאאבוא לברצלונה, זה החמיא לי וחשוב שהמאמן מאמין בך, היום אשב איתו ונקבע יחד מתי אתאמן עם הקבוצה"

"אישתי, אחי ואבא שלי ז"ל רצו מאוד שאשחק בברצלונה, ההחלטה להגיע לפה הגיעה כאשר אחי גילה לי שלפני שאבי נפטר הוא תמיד רצה וחלם שאשחק במועדון הזה"

לגבי מחיר העברה שלו אמר סגן נשיא הקבוצה ברתומאו :
    "שילמנו לאודינזה 26 מליון יורו עם 11 מיליון משתננים כאשר המשתנים הם כמות הדקות שיצבור השחקן,הגעה שלנו לליגת האלופות,ומשחק ידידות עם אודינזה"

14. Civil Anti Madridista

משחקי ידידות

היידוק ספליט 0:0
    אינטרנסיונל 2:2 (טיאגו וג'ונתן כבשו)

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי צמד משחקים כזה של טיאגו בגביע אוודי איפה יהיה לו מקום אם מתעקשים להביא את ססק, בוא נחכה עוד שנה לססק ושצאבי יתבגר לו בעוד שנהץ

חבל לעצור את ההתקדמות של הילד המוכשר הזה,ממש תענוג היה לצפות בו מוביל ןמנווט את בארסה בטורניר הזה

מה שמדאיג אותי אבל זה פדרו, שבמה שהספיק לשחק לא הראה שום דבר ונעלם לגמרי אני מקווה שהוא לא בדאון מהחתמת סאנצז