ברצלונה 2011/12: תם הפרק?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Bensh, ‏16/7/11.

1. REAL MADRID Member

החלק העיקרי מאותו מענק הולך על מענקי זכייה שנמצאים בחוזים של חלק ניכר מהשחקנים.

2. Bensh Member

אני די בטוח שהוא ניסה להצחיק... אבל מה שבאמת מצחיק בכל הסיפור זה שלקבוצה שלו אין זכות קיום בלי בעלים רוסי ומאמן פורטוגזי

3. xavi6 Member

תפסיקו להתייחס לשמועות המפגרות האלה. תודה.

4. BayernFan Member

קצת לא קשור אבל מישהו יודע מה יהיה ההרכב של הקבוצה לגביע אאודי בשבוע הבא? כי קראתי שמסי לא אמור לחזור לקבוצה עד אמצע אוגוסט.

5. Blaugrana Blood Member

בדקות אלו ממש יושב זוביזאטרה עם נציגיו של אלכסיס סאנצ'ז על פרטי החוזה האחרונים, הודעה על החתימה אמורה לצאת בקרוב. העיסקה מול אודינזה סגורה על 27 מיליון יורו ועשויה לגדול בעתיד לסביבות 40 מיליון בהתאם להצלחת השחקן והמועדון בשנים הקרובות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/11
  6. -sAndmAn- Member

סאנצ'ז צפוי להכנס על חשבון פדרו להרכב או להיות שחקן רוטציה?

7. Blaugrana Blood Member

רוטציות עם פדרו ודויד וייה, כשאפלאיי קצת מאחוריהם בהיררכיה ומסי היחיד שבאנקר בחלק הקדמי.
    הערכה אישית שלי בכל אופן, איך סאנצ'ז ישתלב ומה פפ מתכנן נדע רק במהלך העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/11
  8. Civil Anti Madridista

קראתי לפני כמה ימים שכריסטיאן אנסלדי מועמד לחזק את ההגנה שלנו

9. Bensh Member

השחקן שככל הנראה סנצ'ז יאלץ להילחם מולו ראש בראש זה פדרו, ואני משער שעקב כך הוא יתחיל מלמטה, כשחקן רוטציה

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

יתחיל נמוך אבל יפרוץ מהר מאוד להרכב לדעתי. הוא מתאים בול לברצלונה של פפ וחוץ מבעיות התאקלמות אני לא צופה לו יותר מדי קשיים.

11. Ian Wright Member

12. Raulito Madridista

ברצלונה הופכת להיות קבוצה מפחידה עוד יותר. עם סגל דל מאוד בלי מחליפים ראויים ברצלונה השיגה הצלחה מטורפת כמו הטרבל(6/6 באופן כללי) וגם זכייה באליפות ספרד ובליגת האלופות(למרות שצריך להגיד את האמת שבאופן נדיר אף שחקן מפתח של ברצלונה לא נפצע לתקופה ארוכה באותה תקופה להוציא את פויול בסיום העונה הנוכחית) - אז עכשיו עם רכישתו של סאנצ'ז שהוא קיצוני סופה ועם ההנחה ההגיונית שאפלאיי שהוא שחקן מוכשר ישולב יותר בעונה הבאה - ברצלונה מאותת בגדול על המשך השליטה שלה בכדורגל האירופי. ביחס לסכומים המטורפים שנזרקים לאוויר בכל אירופה - בארסה עשתה לא עיסקה טובה אלא עיסקה מצויינת. מעניין אם ססק פברגאס יסגור את הקיץ...

13. M_T_A Member

אלכסיס סנצ'ס הוא בדיוק מה שהיה חסר ברוטציה של ההתקפה של ברצלונה. הוא יחד עם אפלאיי יאפשרו הרבה מנוחה ל-MVP וגם יספקו אלטרנטיבה מצוינת למקרה של פציעות.
    סנצ'ס בעצם מגיע על המשבצת שאליה רצו להביא את ריברי בקיץ 2009 אם אתם זוכרים. באותה תקופה היו כל הזמן שמועות על מעבר אפשרי של ריברי לבארסה. זה כמובן היה לפני שפדרו עשה את הפריצה המטורפת שלו ואף אחד לו לקח אותו בחשבון אפילו כחלק מהרוטציה. אז היום כשיש גם את פדרו, וגם סנצ'ס שמגיע עכשיו ומצטרף לאפלאיי, זה נותן מושג עד כמה החלק הקדמי של בארסה יהיה עמוק השנה.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אילו תחליפים לוייה יהיו לנו לפציעה / השעיה / כושר לא טוב?
    עד כמה סנצ'ס יכול לתפקד בעמדה הזו? כי הרי אחרי עזיבת בוז'אן האופציות בעמדת החלוץ די קטנו.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/11
  15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם רק שוכחים שפפ לא ממש נותן דקות להרבה שחקנים ולא עושה הרבה רוטציות...לי אישית זה לא ממש משנה אבל עדיין זה טיפה מפריע לראות איך פפ עולה עם אותו הרכב ולא משנה אם הולך או לא, אפילו אם מובילים 3-0 הוא לא יעשה חילופים מוקדמים/בזמן אלא מאוד מאוד מאוד מאוחר... אני מקווה לראות את אפלאי מקבל יותר דקות ובאמת משותף העונה, כי למרות שבעונה שעברה הוא הראה יכולת סבירה ומעלה לשחקן חדש שהגיע אבל עדיין לא קיבל בכלל מספיק דקות