ברצלונה 18/19 - המשכיות זה שם המשחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ohad_Glr Member

אני חושב שהשימוש הכי טוב בגריזמן יהיה אם ברסה תחזור ל 4-3-3 "המקורי" (ההולנדי) . במערך כזה גריזמן יכול להתאים כ"חלוץ אגף" בצד שמאל. אני חושב שיש סיכוי טוב שזה מה שנראה במשחקים הגדולים (כאלה שבהם לא עושים רוטציה).
    במשחקים אחרים ישתמשו בו כדי לתת מנוחה ללואיס סוארס ואולי אפילו למסי מדי פעם.

2. Raulito Madridista

בברצלונה הוא יוכל לגעת בכדור הרבה יותר וגם לשחק קרוב יותר לרחבה, באתלטיקו מדריד הוא היה צריך לקבל כדור, לחלק פס עומק ולכבוש (והיו מספיק משחקים גדולים שהוא עשה 1 מ-1, קור הרוח שלו מדהים), אני חושב שהמטרה היא לצמצם משמעותית בדקות המשחק של לואיס סוארס, מה שיכול להחזיק מעמד לעונה אחת כמובן (לא חושב שימשיך עוד שנים רבות בקבוצה). יכול להתאים לברצלונה, רק שמישהו צריך ללכת, ובחלון ההעברות הזה שמתהפך כל רגע כבר קשה לעקוב. האם ברצלונה גם בבעייה די דומה לריאל מדריד ובייל? קבוצות נרתעות לשלם הון על קוטיניו או להמר על דמבלה שמתעסק בשטויות? לדעתי דה ליכט סגור.

3. סמואל אטו Member

סתם מסקרנות, איך זה שונה מהמערך שהשתמשו בו העונה ברוב המשחקים?

4. Ohad_Glr Member

התפקוד של מסי לעיתים יותר כפליימיקר והנסיונות למצוא מקום לקוטיניו גרמו לברסה השנה לעבור בין 4-4-2 , 4-5-1 ו 4-3-3.
    אני חושב שגריזמן בצד שמאל יסמן יותר "חזרה למקורות" של ה 4-3-3.
    יש כאלה שיגידו שכל המספרים האלה הם סתם סמנטיקה והכול נראה בסוף אותו דבר אבל בעייני יש הבדל.

5. סמואל אטו Member

רוב העונה בארסה שיחקה ב 4-3-3 "היברידי" עם מסי כ"קיצוני ימני", אבל בפועל שחקן חופשי.
    אפשר להגיד שהצבה של גריזמן באגף שמאל תשפר את הקבוצה מפאת האיכויות שלו, אבל זה לא באמת ישנה את המערך בצורה משמעותית.

4-3-3 "קלאסי" זה מערך שכבר לא נראה את מסי משתלב בו מאחר והוא מאייש משבצת שלא קיימת בו. מספר '10'/"חלוץ שני".

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/19
  6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק. ברצלונה לא תחזור למערך הטריו ההתקפי הקלאסי כל עוד מסי נמצא שם.

מערך כזה עם מסי ב"חוד" ודמבלה/גריזמן/קוטיניו באגפים יגרום תמיד לירידה של מסי להתחיל התקפות ממרכז המגרש והסטה של אותם קיצוניים לכיוון המרכז.

7. Jefecito Member

טרייד מתבשל בין סילסן לנטו של ולנסיה.

8. Raulito Madridista

השאלה הזו הייתה צריכה להגיע מתישהו: קאמבק של ניימאר - כן או לא?, מה דעתכם אוהדים? זה נראה ריאלי הרבה-הרבה-הרבה יותר מבעבר.

אני חושב שאין כאן תשובה נחרצת. משוכנע שניימאר יחזור להיות שחקן כדורגל על אמת, הוא לא יוכל למתוח את החבל כמו בפריז, הוא רעב לשחק אחרי שנתיים בהן נכשל (וזה בטח עוזר לאוהדים שהתאכזבו ממנו), יהיה לו קל יותר ליד ליאו מסי ואולי הקשיים שחווים פיליפה קוטיניו ועוסמאן דמבלה יחד וגם ההדחות האחרונות מליגת האלופות - גרמו לגעגועים ל-M-S-N. אם המחיר סביר, וברור שיהיו מעורבים שחקנים - זו אופציה לא כזו רעה, אני חושב שיש גם הרבה אוהדים שלא מתלהבים מצירופו של אנטואן גריזמן. הילד הסורר רק בן 27. חייב להגיד אגב שלואיס סוארס מדבר תמיד כמו גבר - "ברור שברצלונה חייבת להביא חלוץ, אני כבר בן 32 עוד מעט".

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניימאר טוב > כל הקיץ של ריאל.

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/19
  10. Jefecito Member

אין ספק שאם ניימאר חוזר לברצלונה, זה חתיכת סיפור. אבל יש גם דברים מהצד, כמו מי ילך ואל תשכחו מי המאמן.

11. SaSa Member

המכשול הכי גדול זה התביעה של אבא שלו נגד המועדון.. לא רואה את ההעברה הזו יוצאת לפועל.

12. Raulito Madridista

גם הבונקריסט הגדול בהיסטוריה לא יכול לסרס את ה-M-S-N, מה זה משנה מי המאמן? זה כלל לא משנה. ובעיסקאות בסדר הגודל הזה לא אחת מדלגים על המאמנים. אף אחד לא מחכה לאישור של המאמן אלא יותר ל"כן" שהגיע מחדר ההלבשה (ראו שער 'ספורט' הקטלוני), או לפנייה של מסי לנשיא כפי שהיה באל-מונדו דפורטיבו. אם ניימאר רוצה וברצלונה רוצה - הוא יגיע, ואף אחד לא יעז לספסל אותו. מי יעזוב? אף אחד לא יזיל דמעה אם קוטיניו יילך ודמבלה לעולם לא יהיה ניימאר, אני חושב שכאן נפתרה הבעיה. אני לא מוחק את השערוריות סביב ניימאר אבל משוכנע שבברצלונה הוא יתרכז בכדורגל. אגב, אולי לואיס סוארס לאט לאט ייאבד ממעמדו ונראה מערך אחר, עם שני קוסמים ובלעדיו, לא יודע.

כדי שניימאר יגיע צריכים להתקיים שני דברים, שניהם קשורים לכסף: משיכת התביעה נגד המועדון כמובן - לגיטימי, וגם קיצוץ בשכר בהשוואה לפ.ס.ז'. מי היה מאמין שאלה יהיו המכשולים.

13. SaSa Member

אם יש דבר שהאבא אוהב יותר מאת הבן שלו זה כסף.
    קשה לי לראות שהוא מתפשר בענין הזה, אבל הלוואי שאני טועה.

14. סמואל אטו Member

התביעה הזו זה בדיוק מסוג הדברים שמבטלים תוך שניה כשיש רצון. אבא שלו יבטל, הקבוצה תתן תשלום סמלי(או לא בכלל) ושלום על ישראל. ממש לא מה שיתקע את ההעברה הזאת.
    אם כבר, הדבר היחיד שלדעתי שימנע את ההעברה הזו זה העובדה שגריזמן כבר סגור במועדון.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סגור במועדון כמו שדה ליכט סגור במועדון?

מצב נושא:
הנושא נעול.