ברצלונה 18/19 - המשכיות זה שם המשחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SaSa Member

אין לי כח שוב לסאגה המעייפת הזו.
    כנראה עוד ניסיון לשפר את תנאי השכר שלו.
    אם הייתי אוהד אתלטיקו זה היה היה מכעיס אותי מאוד.

2. סמואל אטו Member

צריכים חלוץ ואין הרבה אופציות בשוק, בטח לא במחירים "סבירים". אם עסקה כזו תתבצע, אז מן הסתם זה בגלל שגריזמן כן ירצה לבוא.

3. Scouser Member

היהלום הזה התחיל רק באמצע 13/14 בערך. הוא היה אדיר עונה וחצי כחלוץ מרכזי ב4-3-3 כשלא מעט משחקים היו לידו נגרים או ילדים.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  4. Jefecito Member

אחרי כל מה שהוא ''עשה'' הוא לא צריך להיות בברצלונה. מה גם שהוא לא חלוץ קלאסי.

5. סמואל אטו Member

מה כבר הוא "עשה"?
    אני גם חושב שזה היה טימטום לעשות סרט על עצמו ועל ההחלטה להישאר או לעזוב, אבל זו לא סיבה לפסול אותו.

6. Jefecito Member

לפי דעתי וידאל קנה את מקומו בהרכב מול יונייטד. אתמול היה אחד המשחקים הכי טובים שלו בברצלונה אם לא הטוב ביותר.
    סוארס נפצע ויעדר כשבועיים ולא יצא לנבחרת, כרגע הוא בספק לדרבי נגד אספניול.
    חבל על הגול שספגנו אבל סה''כ ההגנה הייתה מאוד יציבה, הבאנו לבטיס להניע כדור והייתה לנו תשובה לכל התקפה שלהם, טוב כמעט לכל התקפה.

7. SaSa Member

פציעות זה אף פעם לא דבר טוב, אבל הן מגיעות בטיימינג מעולה (פגרת נבחרות) ואם מספיק זמן להתאושש עד המשחק במנצ'סטר.

8. Raulito Madridista

שחקן כמו גריזמן מביאים ובטח אם המחיר נכון וזה סביב ה-120 מליון יורו. הוא ומסי יכולים לשחק נפלא וגם אוהדיו של סוארס שבאמת נתן שנים אדירות - מעט דועך. בעיקר מסיים ברחבה וכבר לא אותו שחקן. מעניין אם בארסה תצטרך למכור את קוטיניו לשם כך. אגב, גריזמן מנייה בטוחה הרבה יותר מיוביץ ומשחקנים צעירים כאלה. חלוץ בברצלונה צריך לעשות הכל גם אם יש את השף הטוב בעולם.

9. סמואל אטו Member

היום מתפרסם שהיה זה גריזמן שהציע את עצמו לבארסה ולעוד כמה מועדונים.
    מצד שני, ב-ESPN טוענים שבארסה נפגעו מהתנהלות שלו בקיץ שעבר ולכן הוא לא על הפרק.

10. Raulito Madridista

קרלס פויול רצה לשחק כדורגל עד גיל 40 אך נאלץ לפרוש בגלל פציעות קשות. הוא לא חושב על אימון ונהנה כשגריר הייניקן. בספורט1 תירגמנו את הראיון המרתק שלו במארקה, הציטוט העיקרי היה :"פיקה טוב ממה שאני הייתי, הוא הבלם הטוב בעולם". הנה חלק מההילייטים: הוא מדבר על הקושי של ברצלונה בליגת האלופות - כי היא נקלעה לימים שחורים מדי, טוען שורן חאל היה המאמן הכי חשוב עבורו, שבארסה עדיין שומרת על הסגנון אך אסור להשוות בינה לבין הקבוצה של אינייסטה וצ'אבי, מחמיא לפפ ולמסי ואומר שניימאר כנראה טעה. על ספרד: הדור מתחלף אבל יש שחקנים טובים.

11. Raulito Madridista

ברצלונה החלה בשבוע האחרון בבחירת השער הגדול בהיסטוריה שלה. הבחירה התאפשרה דרך האתר הרישמי לכל אלה שרשומים, כשבטוויטר הציגו את רשימת המועמדים. השער הנבחר: השער של מסי נגד חטאפה בגביע המלך(2006/07), אה-לה-מראדונה, כשכידרר ממחצית המגרש ועבר את כל שחקני ההגנה. השער גרך 45% מהקולות, ונציין כי מסי אייש את כל שלושת המקומות הראשונים(השער נגד בילבאו וגם נגד ריאל מדריד בחצי גמר הצ'מפיונס ב-2011), ואחריו דורג השער של סרג'י רוברטו נגד פאריס סן ז'רמן ברמונטדת הענק ב-2016/17. למעלה מחצי מיליון הצביעו. עוד גולים שהיו בין האופציות: רונאלדיניו במספרת נגד ויאריאל, הסלאלום של רונאלדיניו בברנבאו, המספרת של ריבאלדו בשנייה האחרונה של עונת 2000/01, רונאלד קומאן וגביע האלופות הראשון...

12. Jefecito Member

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אותי האמת שדווקא יותר מעניין גרף הבישולים שלו בשנים האחרונות.
    כי ככל שהוא התבגר מרגיש שהוא מעט שינה את המיקום שלו במגרש, ולפעמים אפילו מתרחק מעט מהשער כדי לתת איזה כדור חכם או מסירה אלכסונית שתעמיד משהו מול השער. דברים שפחות היינו רואים ממנו בשנים הראשונות.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  14. סמואל אטו Member

הוא עושה את הדברים האלה כבר כמעט עשור שלם. עוד אצל גווארדיולה כששיחק כ-'9 מזויף' והרעיון היה שהוא ירד אחורה ו"שחקני הקו" יכנסו לחורים שהוא יוצר בקו ההגנה.
    מה שהשתנה זה שבשנים האחרונות לבארסה יש חלוץ '9' לא מזויף, מסי מתחיל מעמדת מוצא של קיצוני ימני והמאפיינים הפיזיים שלו שהשתנו וגורמים לו לחפש הרבה יותר את המסירות עומק מאשר להביס שחקנים בעזרת כדרור.

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/19
    אלעד ו-Gianzola אוהבים את זה.
  15. Jefecito Member

משחק ליגה שלישי ברצף שמסי כובש מבעיטה חופשית.

מצב נושא:
הנושא נעול.