ברצלונה 11\10: אלופת אירופה בפעם ה-4 בהיסטוריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י xavi6, ‏26/7/10.

1. Marrone Member

במקום יאיא...

2. xavi6 Member

לא צריך אותו במקום יא יא בשביל מה יש לנו ילדים? דוס סנטוס כבר בדלת, כנ"ל רומיאו שאמור להשאיר גם לבוסקטס וגם לדוס סנטוס אבק. מסצ'רנו הוא שחקן של ספסל?

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/10
  3. WellNeverDie Member

אוזיל בתקן מחליף? הוא שחקן ל-2 האגפים אגב, שיכול לשחק גם מתחת לחלוץ (עמדה שלא קיימת אצלכם). לדעתי להביא אותו בתקן מחליף יהיה הזוי.

4. xavi6 Member

גם במידה ופדרו\זלטאן\וייה ישב על הספסל זה הזוי. זאת ברסה, והגיע הזמן שיהיו לנו שחקנים נורמלים גם כמחליפים. לא רוצה להיתקע שוב עם קייטה על תקן קשר התקפי בסאן סירו ואז לשמוע כמה מוריניו גאון...

5. WellNeverDie Member

אוזיל כיכב במונדיאל, אז למה לו לא לנסות ללכת לקבוצה גדולה (שהיא לא ריאל או ברסה, כי שם באמת יהיה לו קשה) ולנסות לככב שם בהרכב? יש לכם אחלה מחליפים, ולראות שחקן כמו אוזיל על הספסל יהיה מעצבן. הוא יכול ללכת לקבוצה שתתן לו יותר במה, כמו יונייטד למשל, או ארסנל, ולהרוויח. אומנם הוא לא יהיה הרכב פותח כל משחק, כי אף שחקן לא כזה בקבוצות האלו. 
    אגב, פדרו וויה יהיו עדיפים עליו תמיד, אני מרגיש שפפ נותן תמיד גב לספרדים. ראיתי המון משחקי ברצלונה, כמעט את כולם, ואני עדיין לא מבין למה הוא העיף את יאיא ונתן גב לבוסקטס.
    ואני לא מהאלו שטוענים שז'וז'ה גאון. הוא פשוט עשה בונקר, יציאה למתפרצות וכיסאח לכם את הצורה. הוא לא הראשון, גם צ'לסי עשו את זה עד לבעיטה אחת של אנייסטה...

6. xavi6 Member

אני לא נמצא בראש של אוזיל, אולי הוא מאמין בעצמו מספיק בשביל לדעת שהוא ישחק. גם להיות חלק מהרוטציה בברסה זה לא בושה. ישנם שיעדיפו את זה מאשר להיות באנקר בקבוצה שרצה ל...כלום. כמו ארסנל.

בוסקטס קיבל את הגב כי פפ מאמין בו מהשנייה הראשונה שראה אותו בברסה ב', לא בגלל שהוא ספרדי. אלא בגלל שמבחינת פפ, הוא רואה בבוסקטס כיורש שלו, שחקן שהיה כמוהו. גבוה, חזק, טכני ורגוע.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מספקי שלגוארדיולה אין מספיק שחקני סגל למשחק הסופר קאפ בשבת מול סביליה , פינטו נטש את אימון אחה"צ ועדיין לא יודעים מה חומרת פציעתו ובנוסף על כך השוער השלישי אוייר לא התאמן אחה"צ בגלל שחש ברע .
    http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_447/foto_447397_CAS.Xxx

8. קרלס פויול5 Member

כל עוד זה מחליף למסי זה לא כזה הזוי, ויש לנו עמדה של קשר מאחורי החלוץ, פפ לפעמים משחק במערך שמסי משחק כקשר מטחורי חלוץ, גם כאן אוזיל יהיה המחליף שלו. ובקשר לידיעה על פינטו, אוי ברוך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx .

9. Marrone Member

שמעתי כבר מאנשים שרומיאו הולך לסגור את בעיית הקישור האחורי לעשור הקרוב אבל הוא רק בן 17 או 18 אם אני לא טועה..
    כמו שפפ הכניס את בוסקטס ופדרו לאט לאט לקבוצה, אני בטוח שבמידה ומסצ'רנו יגיע הוא יצליח להכניס את רומיאו לתוכניות.
    לגבי דוס סנטוס אני לא יודע, האהבה של פפ לקייטה עצומה

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/10
  10. Jose Mourinho Member

הוא דיבר על המשחק בסן-סירו, שם אינטר לא עשתה בונקר אלא עשתה בית-ספר לברצלונה. ככה זה ששתי הקבוצות היו ב11 שחקנים ולא כמו בקמפ-נואו שמרחיקים לאינטר שחקן בדקה ה-25 כי בוסקטס מתפתל מכאבים בגלל שנכנס לו לכלוך לעין.

צ'לסי עשתה בונקר עד השער של אינייסטה?! צ'לסי החמיצה כמו משוגעת במשחק הזה והשופט הציל לברצלונה את התחת אינספור פעמים. איזה זיכרון קצר יש לאנשים...

11. Marrone Member

אוי נו באמת
    לפי ONE ברצלונה מעוניינת בטרייד עם סיטי
    זלאטן במקום רוביניו... כל כך מקווה שלא יקרה

12. המבין Member

אתר ואן הוא אתר לא אמין בעליל, וחוץ מזה ברצלונה לא אמרו לפני כמה שבועות שהם לא מעונינים ברוביניו?

13. Marrone Member

http://sport.es/default.asp?idpublicacio_P...idseccio_PK=803
    אז אמרו...

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פינטו ייעדר בודואות מהמךפגש מול סביליה במוצ"ש אחרי שהובחן אצלו מתיחה בירך רגל ימין.
    אוייר מינו יהיה זה שיפתח כנראה בשער.

15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מסתמנת עיסקה של מסצ'ראנו מליברפול לבארסה תמורת חלב [שחזר מהשאלה משטוטגארט] ו15 מיליון נוספים.

הייתי שמח לשמוע מה דעתכם על טרייד אפשרי זה, ואיך חלב היה העונה בשטוטגארט, מי שעקב...