ברצלונה 11\10: אלופת אירופה בפעם ה-4 בהיסטוריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י xavi6, ‏26/7/10.

1. xavi6 Member

בנחה אומנם לא נחשב הבטחה גדולה בברסה ב', אבל מה שהוא עשה להם...

2. קרלס פויול5 Member

וזה רק מראה את הרמה של הליגה הנורבגית.

3. xavi6 Member

וגם מראה על הרמה של ברסה ב' וכמה פוטנציאל יש שם.

טעות שלי, זה לא בויאן שבישל בצורה מרשימה לסנצ'ס, אם אינני טועה זה הילד ריברולה.

4. yakov_y YNWA

אחרי עזיבת רפאל מארקס ודימיטרי צ'יגרינסקי, האם ברצלונה ממשיכה עם מרטין קאסרס או מעוניינת בבלם אחר ?

האם יגיע קשר אחורי במקום יא יא טורה ?

5. RubberSoul Member

כנראה שקאסרס יעזוב, אבל גם אם כן וגם אם לא, פונטאס ישמש כמחליף מהנוער.

קש"א במקום טורה מחפשים, כנראה יביאו מישהו מבוגר שישמש מחליף של בוסקטס עד שאורי רומאו מהנוער יהיה בשל לעלות לבוגרים.

6. xavi6 Member

אני לא מאמין, רפא...

ירדתי למחתרת.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשזובי זארטה הוצג אתמול הוא אמר שלא מתכוונים להביא שחקני חיזוק לחלק ההגנתי כי יש שחקני קאנטה מצוןיינים שיכולים לאייש את העמדות האלה .
    באותו הקשר גם אמר שאם ססק לא יבוא יש לו מחליפים מהקאנטרה.

אני מאוד אוהב את השיטה הזו של לשלב שחקני קאנטרה ולתת להם במה אבל לא במצב כל כך קריטי (אני מדבר על חוליית ההגנה) כאשר יש רק שלושה בלמים בסגל.. פציעה+הרחקה לשניים מהם ואז נוצרת בעיה ענקית.
    ואם כל הכבוד לשחקני הקאנטה הם צריכים להשתפשף ולא להזרק למים העמוקים.

8. RubberSoul Member

אני מקווה שזה כבר לא מאוחר לקנות חולצה של מארקס.
    אחד השחקנים שבאמת הכי אהבתי בכל השנים שאהדתי את ברצלונה.
    שחקן נשמה,שגם השחקנים וגם האוהדים אהבו, ואת זה אפשר לראות בחגיגות האליפות של 2009.

הדבר שהכי אני אזכור ממנו זה את התיקול המושלם להיגואין.ענק.

9. קרלס פויול5 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cry.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/crybaby2.Xxx

10. Bensh Member

אני מרגיש היום כמו שהרגשתי בקיץ שעבר בעזיבה של אטו

11. קרלס פויול5 Member

אני מרגיש יותר נורא מעל אטו, אני לא חושב שהרגשתי ככה מאז העזיבה של לארסון. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cry.Xxx

12. StevieG Member

תגידו, מה הקטע של שחקני ברצלונה לדבר על שחקנים תחת חוזה מקבוצות אחרות ועל קבוצות אחרות שהן לא בארסה, ואפילו לא באותה ליגה כל יום. כל י-ו-ם. כ"כ משעמם להם שם בנורווגיה? חסר להם אתגר? הם סתם נהנים להיות חסרי כבוד בסיסי? זו פשוט התנהגות בריונית ומגעילה. פשוט גועל נפש. מה, בגלל שהם בארסה מותר להם הכל? לדבר על שחקנים תחת חוזה ולמתוח ביקורת על קבוצות שלא משחררות שחקנים לקבוצה שלהם? זה נשמע לכם נורמאלי? הם שחקנים, שישחקו. שיסתמו את הפה שלהם וישחקו, בשביל זה משלמים להם, לא בשביל לעשות את העבודה של ההנהלה. לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי, ואני לא חושב שיש תקדים להתנהגות כזאת בכדורגל העולמי. רבותיי, חשבתי שמה שריאל עשו למנצ'סטר יונייטד בעניין רונאלדו היה מגעיל. ברצלונה שלכם שברה גם את השיא הזה של הגועל נפש. ברכות על ההישג. זה לא היה פשוט. איכס, בא לי להקיא.

אחרי כל זה, שברצלונה לפחות לא תטרח למסחר את עצמה כקבוצה הכי טהורה בעולם. הצביעות שלה תשבור שיאים.

13. xavi6 Member

http://up203.siz.co.il/up3/xozjymhfhwyy.Xxx

גם במידה וזה באמת נכון, ועזוב את זה ששוב, בפעם המליונים-מפנים אותם לנושא הזה, הם לא בוחרים מרצון לדבר על זה, אתם שוכחים דבר אחד קטן ומאוד עקרוני-ססק נגנב ראשון. הם פנו אליו בצורה מלוכלכת ראשונה, וגנבו אותו בחינם. הם יצחקו כל הדרך אל הבנק.

הילד הזה עוד יוציא מאיתנו 45 מליון. 45. בן אובד בתחת שלי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/10
  14. StevieG Member

האמת היא שלאו דווקא המקרה של ססק עצבן אותי. האמת היא שדויד וייה, שמעולם לא שמעתי אותו מתבטא כך על אף שחקן, מעולם, רומז שטורס צריך לעזוב את ליברפול לטובת צ'לסי. מה הקשר שלו למה שקורה בליברפול. אתה מבין, אתם כ"כ הרחקתם לכת בעניין הזה שאתם סתם מתחילים לדבר בתקשורת על שחקנים בלי שיהיה לזה שום קשר אליכם אפילו. זה כבר תיאטרון אבסורד. זה פשוט מרתיח אותי בצורה אדירה. נראה אותך מוצא תירוץ לזה. נמאס לי ששחקנים מדברים על שחקנים אחרים תחת חוזים. זה לא הגיוני, לא מוסרי, מאוד בספק אם זה חוקי והגיע הזמן להגיד די. חלאס. קצת כבוד למשחק, לאוהדים, לקבוצות, לבעלים ששמים את הכסף, לחברים לקבוצה. זאת לא התנהגות.

15. xavi6 Member

אתה מסרב לקרוא מה שכותבים לך? כי אני אולי ימות מחר ואני לא רוצה למות בידיעה שבזבזתי זמן על אוהד ליברפול מתוסכל שלא קורא. ננסה שוב.

שואלים את השחקנים שלנו שאלות. מפנים אותם לנושא. הם לא בוחרים לדבר על זה-מפנים אותם לזה. קאפיש? לכן, אין פה משהו מלוכלך. מפנים אותם לנושא ססק, בידיוק כמו שהפנו אותם לנושא וייה, ובמידה ויפנו אותם לשחקן אחר-הם יגידו את אותם קלישאות. "אני בטוח שהוא יגיע" או "זה יהיה חלום לשחק איתו" וכו' וכו'. אז באמת, שתוק כבר. אין פה חוסר כבוד ולא נעליים. סה"כ ברסה שמה 45 מליון, זה הכל. שאר הדברים אלה שטויות של העיתונאים, וראיונות שבהם מפנים את השחקנים שלנו לנושא והם מתייחסים בצורה הכי קלישאתית שיש.

אני לא יודע מה וייה אמר או לא, אבל סליחה-מי שואל אותכם מה לענות או לא? מה מלוכלך בלהגיד את דעתך לגבי שחקן מסוים? לוייה, לצ'אבי, למסי ואפילו לאוליגר יש דעה משלהם, והם מדברים על חברים שלהם. אם אתה חושב שטורס יעזוב בגלל שוייה אמר, אז כנראה שמשהו דפוק אצלכם. צא מהסרט, ססק וטורס לא יעזבו ת קבוצותיהם בגלל שחבריהם מתראיינים ואומרים את דעתם.

לי נמאס שונגר מרחרחר סביב הכשרונות שלי וגונב אותם בגיל צעיר כשהוא לא צריך לשלם עליהם שקל. זה מסריח. אז מה? מותר לו, זה חוקי. זה יותר נורא מזה שוייה אומר שלדעתו טורס צריך ללכת לצ'לסי. אפשר לחשוב הוא הסוכן של טורס והוא קובע לאן הוא הולך, או שצ'אבי באימרה אחת בראיון יגרום לססק לעזוב לברסה...

בקיצור, כמו שאמרתי, תתקדם.