ברצלונה 11\10: אלופת אירופה בפעם ה-4 בהיסטוריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י xavi6, ‏26/7/10.

1. ArsenalFan Member

כבר הספקתי להבין שאיתך יותר מדי אין על מה לדון ברצינות, כי כל הטיעונים שלך הם ברמת בית ספר יסודי, דוגמת "אין לך מושג". לכן זו גם תהיה התגובה האחרונה שלי כאן. אני רק אענה לך שהוא אמנם "נשיא גדול" מבחינת תארים, ויש הרבה תחומים כלכליים שהוא הביא קבלות מרשימות מאי פעם והוכתר כהצלחה מסחררת, הרי מדובר היום במכונת כסף אדירה שלא מתקרבת למה שהיה בברצלונה לפניו. אבל יש כנראה גם צדדים אחרים שלא ממש לקחו בחשבון את היום שאחרי. מי שמבשל דו"חות פיננסיים ומסתיר הפסדים וחובות עתק, הוא חסר אחריות. אבל מה הפלא כשמדובר בפוליטיקאי מגלומן, שמבחינתו זו קודם כל מקפצה פוליטית... אחריו המבול. מכל ההשתפכות המופרכת על לאפורטה, כדאי לזכור מה הוא השאיר אחריו לא רק בארון הגביעים. התוצאות נחשפות עכשיו.

נכון לעכשיו, הרווחים האלה לא קיימים, לפי הדו"ח שברצלונה הוציאה רק היום. מדברים על הפסד של 77 מיליון יורו, וזה עבור קבוצה שבשנתיים האחרונות הייתה הכי מצליחה בעולם והצליחה להוציא חוזי זכויות שידור אסטרונומיים (בעיקר באוויר, כרגע). ובאילו תנאים ההלוואה הנוכחית, אתה יודע? מדברים על כך שההלוואה ניתנה בריבית דו ספרתית. זה יותר קרוב לריבית של השוק האפור. תתעוררו קצת, תסתכלו באיזו מציאות כלכלית חיה ברצלונה, היא לא יכולה לחיות בבועה נפרדת מהכלכלה הספרדית לאורך זמן.

גם רוסל מבין את זה, אבל הוא עדיין מדבר על רכש ראוותני. וזו כבר שפלות מוסרית, אבל מה יש להתפלא על מי שעושק את שאר הקבוצות בספרד...

2. קטלוני Member

לעומת החובות בתקופות של נונייז וגספארט,לאפורטה הצליח להביא את ברצלונה למצב של איזשהי שפיות כלכלית.

3. אלי מתחן Member

כמו עם ריאל, המארקה יפרסם שהם בחובות ענקיים, האס יגיד שלברצלונה יש את המצב הכלכלי הכי טוב בעולם וההיפך.
    חוץ מלאפורטה, רוסל ומנהל הבנק של ברצלונה אף אחד באמת לא יודע מה המצב של ברצלונה.

4. קרלס פויול5 Member

כנראה שהמועדון בחוב מסויים אחרת הוא לא היה לוקח הלוואה אבל אתה צודק שאי אפשר לדעת כמה.

5. Ohad_Glr Member

קראתי בפתיחה של ירדן (שעליה עברתי ברפרוף) על כך שהסוכן של חלב אמר שהוא עומד להישאר השנה בברצלונה.
    קודם כול, זאת הפתעה בשבילי- הייתי בטוח שהסוכן כבר התחיל לחפש לו קבוצה (או שאולי זאת סתם הצהרה?)
    דבר שני- תמיד אהבתי את השחקן הזה (עד שעבר לברסה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ) . בארסנל הוא הראה דברים מדהימים. זה נכון שהעונה האחרונה שלו לא הייתה טובה, אבל אני מאמין שהוא יכול לחזור מזה.
    לדעתי, ברסה יכולה להשתמש בו ולהנות ממנו. איך? אני חושב שהוא המחליף המושלם לאינייסטה (באמצע, לא באגף), אסור לשכוח שאינייסטה נוהג להחמיץ מספר גדול של משחקים בעונה בגלל פציעות.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/10
  6. xavi6 Member

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/10
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

צר לי להגיד לך, אם לא יחול שינוי רציני הסוס הזה גמור, גמור.

עונה אחרונה היה קטסטרופה בקבוצה שהוא היה אמור להיות הכוכב שלה.

8. xavi6 Member

אני תמיד אמרתי, שבכל מקום נגרים יכולים להצליח, אבל בברסה-אם אתה לא יודע לשחק, רואים. לא ראיתי נגרים שבברסה פרחו. לא משנה כמה קייטה יכבוש-הוא אפס מאופס ואין לו מושג בכדורגל התקפי, אין לו. אין אוהד ברסה אחד שאוהב אותו וחושב שמגיע לו לשחק בקבוצה, והוא באמת על הנייר שחקן מעולה. זה מה שיפה בקאמפ נואו, זה מה שלדעתי יפה בברסה-אתה מגיע למועדון שמשחק כדורגל. אם אתה נגד ברסה ויש לך כדורגל-אתה תכבוש, אתה תפתיע. לברסה אתה לא מגיע להיות נגר בשביל לסגור משחקים ולחנוק אותם כמו בקבוצות של מוריניו לדוגמא. נגרים אצלינו לא הצליחו לרוב. אין לי ספק שחלב הוא רחוק מלהיות נגר, ולכן יש בי שמץ של תקווה שאם הוא יחזור אלינו-הוא יפרח מחדש, כי בסביבה של שחקנים כמו צ'אבי ואיניסטה, אם אתה יודע לשחק כדורגל, וחלב יודע לשחק כדורגל, אתה יכול לחזור מהמתים. רק שיתנו לו לשחק באמצע ולא בצד, זה הכל.

לדעתי זה טמטום לרוץ אחרי ססק, או בכלל לרוץ אחרי קשר אמצע יצירתי, כאשר יש לך שחקן כמו חלב. חבל שפפ החליט שהוא יהיה אחד מאותם אלה שהוא מתעקש עליהם שישחקו בתפקיד שאינו מתאים לו.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/10
  9. riquelme1 Member

אתה באמת משווה בין ססק לחלב?

קודם כל חלב לא קשר אמצע טיבעי, אין לו ראיית משחק טובה, אין לו מסירות מדהימות, אין לו אורטציה של קשר, בטח ובטח שלא בברצלונה.
    הוא הרבה יותר שחקן אגף מאשר אמצע, הוא היה כשלון טוטאלי בשטוגארט העונה, הוא היה כשלון חרוץ בברצלונה, הוא לא התאקלם לעיר, לשפה, למדינה, ולא הפסיק להגיד כמה לא טוב לו שם.

להעדיף אותו ססק פברגאס באמת צריך להיות משהו מיוחד.

10. xavi6 Member

איפה ראית שאמרתי שאני מעדיף אותו על פני ססק? איפה ראית השוואה? איפה ראית שכתבתי "חלב יותר טוב מססק ב.." איפה? אני אומר שלא צריך לקנות ב-45 מליון את ססק, שהוא לא שחקן של ספסל בברסה, כאשר יש לך שחקן פחות טוב אבל מספיק טוב כמו חלב בחינם שלא יתבייש לשבת על הספסל ומתאים לספסל של ברצלונה. זה הכל. חלב יותר מתאים בנסיבות האלה, לא אמרתי שהוא יותר טוב.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחר משחק האימון הראשון של ברצלונה אבל ללא המונדיאליסטים.

הסגל שעומד לרשותו של גוארדיולה:
    פינטו,בוז'אן,זלאטן,אדריאנו,ויקטור סאנצ'ז,מיליטו מאקסוול וקייטה אליה מצטרפים שחקני הקאנטרה:
    מיניו, ארמאנדו, בנחה, דלמאו, אוריול, איליי סאנצ'ז, סוריאנו, ג'ונתן דוס סאנטוס, ריברולה, נוליטו, סרג'י גומז, כריסטיאן טלו, סרג'י רוברטו ומארק מונייסה.

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/07/28/futbol/equipos/barcelona/1280314644_0.Xxx
    חלב. אפילו למשחק אימון הוא לא בתוכניות של ברצלונה

השעה 10:00 בבוקר תמריא ברצלונה לאוסלו ובשעה 20:00 תשחק מול הקבוצה הנורווגית ולרנגה.

ב1.8 תטוס הקבוצה למסע בדרום קוריאה.

12. xavi6 Member

אאוץ', זה כואב. זה כבר באמת גועל נפש מצידו של פפ. יש גבול. אני מבין את ההבהרה הזאת שהוא לא בתוכניות, אבל זה משחק אימון...

13. xavi6 Member

משחק ראשון נגד וולרנגה, הרכב עמוס צעירים ששווה לעקוב אחריהם בעתיד, ומי שמעלה אותנו ליתרון הוא לא אחר מאשר ויקטור סאנצ'ז-הילד שהושאל לחרז. דווקא היה שם לא רע בכלל. דאבל פס גדול עם בויאן שמבשל לו עם העקב.

נ.ב
    בויאן קפטן! כפרה עליו, רק אתה בויאן, רק אתה!

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/10
  14. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2010/07/29/futbol/equipos/barcelona/1280415254_extras_portada_0.Xxx

"אני שחקן של ברצלונה ואמשיך להיות כזה". זלאטן התראיין היום לתקשורת וממש לא הביע חשש לגבי עתידו. "יש לי חוזה לארבע שנים ואני מאוד נהנה כאן. זה טוב שקבוצות אחרות לוטשות עיניים לגביי, זה מחמיא לי ומצביע על עבודה טובה שאני עושה, אך אני לא חושב על עזיבה. כחלק מהיותך שחקן ברמה הגבוהה ביותר, צריך לדעת להסתדר עם התקשורת". זלאטן הגדיר העונה את אותה מטרה מהעונה שעברה - לזכות בליגת האלופות - "זו הסיבה המרכזית לה הגעתי לברצלונה, אך כמובן שניתן את המיטב בכל המסגרות". איברהימוביץ הגדיר את עונת הבכורה שלו בברצלונה כטובה והוסיף - "טיבעי שאחרי מעבר לקבוצה יקח זמן להתאקלם. בכל קבוצה בקריירה שלי, העונה השנייה שלי הייתה טובה יותר וזה מה שיהיה גם הפעם". זלאטן משוכנע שברצלונה תזכה בכל התארים בעונה הבאה, למרות שהוא מכבד ומעריך את מוריניו - "ריאל בהחלט מאיימת והצירוף של מוריניו היה נכון, הוא יעשה אותם יותר חזקים, אבל יש לנו את הקבוצה הכי טובה בעולם בכל-מקרה". לסיום התייחס השחקן לדברים שאמר סוכנו על גוארדיולה("אם שחקן כמו זלאטן לא משחק אז כנראה שהמאמן צריך ללכת לבית משוגעים") - "הוא אחראי לדברים שהוא אומר, אין לי שליטה עליהם. הוא לא אבא שלי והוא לא יכול לדבר בשמי בצורה כזאת, למרות שיש בינינו מערכת יחסים טובה".

15. קרלס פויול5 Member

נגמר 4-2. השערים של ברסה: ויקטור סאנצז, מקסוול,בנז'ה(שחקן מילואים בינוני) וקייטה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx .

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/10