ברצלונה אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/5/09.

1. zivmay Member

ככה זה שערים כל הלילהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לעשות שכל ילד/אישה/אחד שלא מבין בכדורגל "אוהד" את אחת משתי הקבוצות האלה...מעניין מאוד גם למה?

מי שהכי סובלים מזה תאמין לי זה אוהדי הקבוצות עצמם,שלא אוהדים אותה בגלל ניצחון כזה או אחר או שחקן כזה או אחר... אבל מה לעשות שזאת מדינה של אוהדי הצלחות שלא מבינים בכלום...שנה שעברה המדינה רצתה אברם,השנה גועל אחר בצבע אחר...מה זה משנה... העיקר שיהיה גמר טוב

3. guyholl Member

אני חושב שבחיים שלי לא הייתי פסימי בקשר למשחק כמו שאני היום. אני עדיין לא החלטתי מי פחות נוראי בתור בלם, קאסרס או טורה. מצד אחד, טורה די מאבד את עצמו בעמדה הזאת ואני ספרתי לפחות שלושה חורים במשחק מל צ'לסי שנגרמו באשמתו. מצד שני, טורה שחקן הרבה יותר אגרסיבי מקאסרס ויכול להיות שיתאים יותר לצורת המשחק שתשוחק הערב. אני באופן אישי הייתי בכלל רוצה לראות את טורה כקשר ולא כבלם. עם כל הכבוד לבוסקטס, טורה שחקן הרבה יותר חזק ממנו, הרבה יותר יעיל ממנו ופשוט, שחקן טוב יותר. כך או כך, אני לא רואה איך ההגנה הכל כך חסרה שלנו תצליח לעצור את מנצ'סטר יוניטד על פחות משני שערים.

בנוסף לכל הצורת ההגנתיות שלנו, 2 השחקנים הכי טובים שלנו בחודשיים האחרונים (אולי להוציא את צ'אבי) לא שיחקו כבר שלושה שבועות ואי אפשר לדעת איך הם יראו היום, אטו נראה כמו שחקן ליגה ז' כבר חודשיים, מסי לא כל כך מבריק בתקופה האחרונה ובנוסף לכל, מנצ'סטר יוניטד היא פשוט קבוצה טובה יותר.

אבל גם אם נפסיד (ורוב הסיכויים שנפסיד) לא יקרה שום אסון. העונה הזאת תיזכר כאחת הגדולות והבלתי נשכחות מבחינתי עם אליפות, גביע ו6-2 גדול על ריאל בברנבאו.

visca el barca!

4. Raulito Madridista

לא כל-כך מצאתי את המספרים, אבל אני משוכנע שלהנרי יש מאזן לא רע נגד מנצ'סטר יונייטד. אני זוכר שערים שלו נגד היונייטד מהעונה האחרונה בארסנל במשחק באימרויות, גם שנה לפניכן בהפסד בהייבורי, שערים מעונת 02\2001 ועוד. בשנה שעברה כאשר ברצלונה נראיתה חסרת אונים באולד-טראפורד(היא אומנם החזיקה בכדור הרבה זמן, אבל כמעט ולא איימה על השער), אני זוכר שרייקארד הכניס את הנרי למגרש מאוד מאוחר, בסביבות הדקה ה-70. לא מעט אוהדי ברצלונה תפסו את הראש. היום אני לא אתפלא אם הנרי יהיה זה שיסחוב את ברצלונה לניצחון, למרות שזה יהיה קשה מאוד. יש לו טראומה מהגמר לפני שלוש שנים, אז הוא לא הפסיק להחמיץ, אבל הוא היה אחד מהשחקנים היותר טובים על המגרש. הוא שיגע את פויול.

במארקה הספרדי הקדישו עמוד שלם למן כתבה קצרה על דימיטאר ברבאטוב. למי שלא זוכר: לפני שבע שנים, בהיותו שחקן באייר לברקוזן, ברבאטוב בן ה-20 שיחק שלא כמתונן בגמר ליגת האלופות נגד ריאל מדריד בגלאזגו ב2002. הוא נכנס כמחליף לאחר פציעה מצערת של באביץ בדקה ה-39. ברבאטוב החמיץ שני מצבים טובים מאוד, או אם תרצו - קסיאס עצר את הכדורים בצורה מדהימה. לברקוזן כמובן הפסידה בגמר וברבאטוב לא ייזכור לטובה את גמר ליגת האלופות הראשון שלו. למרות שהוא צפוי לפתוח על הספסל היום, הוא רוצה להרגיש משהו אחר בגמר השני שלו. התקשורת הספרדית דיברה עם ברבאטוב אתמול - "הזיכרון של המשחק הזה הוא כמו רוח רפאים בשבילי", אומר ברבאטוב. "הצגנו משחק מעולה ובסוף הפסדנו, זו הייתה אכזבה קשה. אני מקווה שהיום הגמר ייגמר בצורה הרבה יותר טוב מבחינתי".

* אגב, אני שמח לראות שפארק בהרכב. הייתה עליו כתבה במגזין 'שם המשחק' לא מזמן(כתבה קצרה אבל בכל-זאת). קראתי שם שפרגוסון אמר שההחלטה להשאיר את פארק מחוץ לסגל במוסקבה הייתה אחת הקשות בקריירה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/09
  5. xavi6 Member

למה פארק לא שיחק במוסקבה?

6. Becks Member

כי הארגריבס היה כשיר, ופרגי העדיף לשחק איתו על חשבון פארק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/5/09
  7. xavi6 Member

אבל הוא היה בסגל לא?

בכל אופן, אני לא מצליח לישון. לא ישנתי כבר מאתמול משעה 7 בבוקר. המגן בגאוגרפיה? אני מתפלל למועד ב'. לא הצלחתי לעשות שאלה אחת. כל הזמן חשבתי וחייכתי לעצמי ממלמל "יצאנו מהקבר. מהקבר..." הכי מצחיק שאני מתרגש ברמה של גמר בפריז 06, אבל הפעם אני רואה את זה כבונוס ולא כעיקר, ועדיין אני מרגיש פחד מטורף ואת ההרגשה הזאת שאי אפשר לתאר במילים. שיגיע כבר, שיגיע כבר.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הוא אפילו לא היה בסגל. אגב, הפעם הקודמת שפרגי אמר על החלטה כלשהי שהיא הייתה הכי קשה בחייו זה על השארתו של בריאן רובסון מחוץ לסגל בגמר הגביע ב-1994. גם בלעדיו ניצחנו 4-0 את צ'לסי. כך שפארק בחברה טובה.

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

איזה משחק מצפה לנו.
    2 הקבוצות הגדולות שיש כיום, נפגשות בגמר שיכלנו לצפות לו, אך לא הגמר שהיה אמור להיות [מ.גומלין: צ'לסי - בארסה, ראה ערך: שופט], אך למי אכפת עכשיו...

יהיה מעניין אם מנצ'סטר תתגונן ותצופךף את האמצע כמו צ'לסי, ותצא למתפרצות קטלניות עם רונלדו, או שתשחק פתוח ומשוחרר.
    לגביי בארסה, אין ספק שנראה כדורגל משוחרר, היא יכולה לקוות שההגנה שלה לא תהיה משוחררת מדי, אחרת הקטלונים ישלמו את המחיר.

יהיה מרתק, חם ומגניב.

כבר לא יכול לחכות...

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/09
  10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בפעם הראשונה והאחרונה העונה אנחנו מגיעים למשחק כשהיריבה צפויה ללחוץ עלינו רוב הזמן ולא להפך. לכן אנחנו צריכים לעלות עם הרכב חזק וקשוח. את האלגנטיות של ברבה נוכל לנצל מהספסל, לעלות איתו נראה לי הימור מסוכן. פארק להרכב, רוני לחוד, אני הייתי הולך על גיגס ולא על סקולס גם כי הוא טוב יותר בתקופה האחרונה וגם כי קור הרוח שלו מתאים יותר מהמזג החם של סקולסי. כל כך חבל שהארגריבס לא איתנו העונה, בעונה שעברה אלה בדיוק היו המשחקים בשבילו.

מישהו שצריך להיות היום במיטבו הוא האדון לואיס אנדרסון. אני עדיין זוכר לטובה את המשחקים שלו בעונה שעברה מול ג'רארד ופברגאס כשהוא היה מצוין, אנחנו צריכים אותו ביכולת הזאת גם מול צ'אבי או אינייסטה.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי הקבוצות הן המועדפות עליי, כל אחת בליגה שלה ולמרות זאת, נטיית הלב שלי הולכת עם מנצ'סטר יונייטד. אני חושב שזו קבוצה גדולה, שצריכה להיכנס לספרי ההסטוריה - ואם הם ינצחו ויצברו 2 גביעי אליפות רצופים לצד 3 אליפויות רצופות, הרי שבאמת יהיה ניתן להכריז על הקבוצה הזאת באחת הגדולות בהסטוריה. וחשוב לי לציין שוב, זכייה של ברצלונה לא תאכזב אותי יתר על המידה, מכיוון שגם היא קבוצה שאני מאוד מכבד.

12. Bensh Member

לא משנה מה תאמרו, בין אם תגידו שדאבל זה מרשים גם ככה או שגם ככה לא כיוונו לליגת האלופות ובטח שלא לטרבל העונה, בלי הצ'מפיונס העונה הזאת לא תהיה אגדית כמו שהיא נועדה להיות. למרות שלא תכננו את זה, למרות שהעונה הזאת קרתה בטעות, למרות שבקיץ קיווינו שנצליח להשתחל למקומות 3-4, איכשהו הקבוצה הזאת התפוצצה וסטינו מהמסלול. סטינו כל כך שהגענו למצב שמקבוצת אינטרטוטו הפכנו לגיבורים של הכדורגל המודרני. אני רוצה את הגביע הזה, יותר מהכל. כולנו. מהאוהדים פה בפורום, דרך ויקטור סנצ'ז, מסי ואטו ועד לאפורטה וקרויף. כרגע כבר לא מזיז לי שאנחנו עולים בהרכב מחורר, שאין לנו הגנה, ש90 אחוז מהקישור וההתקפה לא כשירים במאה אחוז. לא אכפת. תנו 250 אחוז ותסתמו את הפה לאי שלם

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/5/09
  13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער,כמה שעיוותתי את ההגנה של בארסה בכל מובן שהוא,לא רואה סרט שהיא תסתדר עם יונייטד.
    פיקה,סילביניו,קייטה החסר ביטחון,לא רואה אחד מהם מתמודד על קו של רוני ורונאלדו.

14. RealStretford Member

כמובן שלא אצפה בטועבה הערב אבל אתן התייחסות אחת ויחידה לזוועה.

אחרי שקצת התאוששתי מאי-הצדק בשוד שהתבצע בברידג', כמובן שאין מנוס מלקוות לנצחון ספרדי הערב.

כולי תקווה שברסה תנצח 1-0 בפנדל שנקבע אחרי נבדל ברור, ושבכלל לא היה פנדל ,בדקה ה-93 של המשחק המשעמם בהיסטוריה.

סבל נעים! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

15. tu-vieja Member

יוניטד תנצח.
    אחד השערים יכבוש וידיץ