ברצלונה אלופת אירופה!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏13/5/06.

1. W.Rooney Member

מסכים אתכם.

אהדה של קבוצה זה לא דבר מובן מאליו. לקבוצה שאתה אוהד יש הסטוריה, שחקנים בלתי נשכחים, משחקים הסטוריים ועוד הרבה דברים שגורמים לקבוצה שאתה אוהד להיות מיוחדת בעינייך. קשה לי לתאר אדם שאוהד שתי קבוצות בו זמנית. אם ככה אתה מרגיש נוח - שיהיה לך לבריאות. בעיניי - לא מתאים.

2. Robin Member

אני די בטוח שאשלי ישחק בגמר וזאת ההחלטה הנכונה למרות שהוא בוגד מסריח. אני מאוד מאוד מקווה שסנדרוס כשיר מספיק בשביל לשחק ויועדף על פני קמפבל, אני משקשק רק מהמחשבה על קמפבל עם האיטיות שלו במרכז ההגנה. אני מקווה שנפתח בהרכב הזה:

להמאן
    קול-סנדרוס-טורה-אבואה
    רייס-ליונגברג-ג'ילברטו-פברגאס-חלב
    הנרי

כשאולי פירס יחליף את רייס או ליונגברג.

אני לא רואה את מסי לוקח חלק בגמר הזה כי שחקן שלא שיחק איזה חודשיים וזה עוד בעונה הראשונה שלו ברמות הגבוהות כשהוא אף פעם לא היה צריך לחזור מפציעה ארוכה כזאת לא יכול לחזור לכושר אחרי אימון אחד או שניים בשביל לשחק בגמר ליגת האלופות.

קים, ואלדז לא שוער גדול ולהמן בהרבה יותר טוב ממנו. מלבד הטעויות האלה שרשמת, הוא גם השמיט כדור מול ולנסיה במשחק בקאמפ נואו. אתה אומר סה"כ 3 טעויות בעונה וזה הרבה לשוער ברמות הגבוהות.

בכל מקרה, נמאס כבר לשמוע את האוהדים של בארסה מדברים כאילו יש להם איזה זכות אלוהית לגביע ואני מקווה שהיום בערב נוכל להשתיק אותם.

COME ON YOU GUNNERS!
    ?Vámanos cañoneros!
    s

3. נדב מיכאלי Member

יש מערכון היום באולפן ליגת האלופות?

4. EL Capitan Member

נדב, כנראה יהיה, כמו כל גמר.

(מועתק מהספרדי)

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20060517a/60_archivo55_graphic_10_1_2_20060517_Y17PORTB.Xxx.Xxx

זה השער של המונדו דפורטיבו היום. בארסה רוצה ו"יכולה להמשיך לעשות היסטוריה", כך אומר חואן לאפורטה. "בארסה וארסנל זה הגמר, שכל אירופה חלמה עליו", אומר ונגר. לואיס אנריקה: "עכשיו רק חסר, שהכדורגל יעשה צדק". רייקארד: "זהו יום גורלי להיסטוריה של המועדון". ונגר גם מוכיח את כל הניתוחים הטקטים שלי: "המטרה הטקטית הכי גדולה שלי היא לקבוע את קצב המשחק".

לפי מה שהבנתי מהמונדו דפורטיבו, גם מסי וגם צ'אבי צפויים לפתוח על הספסל, אבל רייקארד עשוי "להפתיע" ולהרכיב את שתיהם ב11 שלו. ההרכב המשוער: ואלדס; אולגר, פויול, מרקס, ג'יו; אדמילסון, צ'אבי\אינייסטה, דקו; ג'יולי\מסי, רונאלדיניו ואטו. אצל ארסנל, ההרכב המשוער הוא: להמן; אבואה, טורה, סנדרוס\קמפבל, אשלי קול; ג'ילברטו, ססק; חלב, רייס, ליונגברג; והנרי.

5. Gooner Member

הסאן מפרסם היום שפירס יועדף על פני רייס בהרכב הפותח...עם זה אין לי בעיה,אבל הסאן כותב שפירס יהיה חלק מאמצע המגרש של ארסנל ביחד עם פברגאס וג'ילברטו,ליונברג בימין וחלב בשמאל,זה נראה מאוד לא אמין בגלל שנוצר שיתוף פעולה נהדר בין חלב לאבואה בצד ימין.

וגם סול צפוי לפתוח..http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx,סול לא נמצא בכושר טוב ובדרך כלל שהוא עושה טעויות ארסנל משלמת על זה,לסנדרוס יש איכשהו את המזל לצאת במזל מהטעויות שלו.

6. Luca_Toni Member

אין הימורים?

2-0 או 3-0 לברצלונה

7. נדב מיכאלי Member

ממש לא.
    ארסנל לא תספוג היום 3 שערים.

8. M_T_A Member

אני לא מהמר מחשש לנאחס אבל אני באמת לא רואה מצב שבארסה לא לוקחת היום.

FORCA BARCA http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

ולכל אלה שמדברים על משחק של הגנות ו1-0, תזכרו שבעונה שעברה התמודדו בגמר 2 קבוצות הגנה מובהקות ותזכרו איך זה נגמר...

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/06
  9. SeRgInHo Member

יהיה 0-0. אולי אני ישים במאץ' מאה שקל על זה.

10. city Member

כן. במערכון הם מחפשים דרכים לראות את המונדיאל בחינם או משהו כזה.

11. נדב מיכאלי Member

אני מחכה לראות.
    כי שנה שעברה ולפני שנתיים הם תמיד הראו גם מאחורי הקלעים של המערכון והפעם לא .
    וגם הפעם לא ממש הזכירו שיש מערכון .בגלל זה שאלתי.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזכירו בחדשות הספורט אתמול שיהיה מערכון.

אחח איזו התרגשות, לא נשארו יותר ימיםם למשחק , רק השעות ! ! !

קים אני לא מאמין שמסי יפתח אבל בטוח שהוא יהיה הקלף מהספסל

13. Luca_Toni Member

לפי המערכונים שזכורים לי מס' אחד היה כמובן המערכון.. על רוי קין
    ממש יפה הם עשו את זה , לא רק הדיאלוגים בין בר און למלר גם ויץ ושגיא כהן היה מאוד יפה שרמי ויץ כזה אומר "וזה שער עצמי , שער עצמי של רוי קין!!" ושגיא כזה תופס את הפנים..ממש אהבתייי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/5/06
  14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לפי דעתי הטוב ביותר היה 24 לפני יובה-מילאן, רעיון הזוי לפיו אבי מלר מנסה להחליף את יובה ומילאן ביונייטד וריאל, הבריטים חושבים ששגיא כהן הוא זידאן, ואורנה בנאי בתפקיד אורח.

15. נדב מיכאלי Member

זה היה אחד המערכונים הגדולים,גם המערכון בסגנון 24 וחסמב"ה היה יפה ,וגם המערכון של השנה שעברה .