ברצלונה אלופה בפעם השנייה ברציפות !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏1/5/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל לקראת הסוף אטו הלך מספר פעמים לבד כשיכל לתת מסירות ללארסון שיכבוש , אבל הקמרנוי שאמר שהוא לא חושב על הפיצ'צ'י הראה כמה הוא חושב עליו.

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_156251_CAS.Xxx
    ברחובות ברצלונה חוגגים

אחחח כמה שהייתי מוכן להיות עכשיו בדרך לקאמפ נואו יחד עם כולם.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/06
  2. Jose Mourinho Member

ברכות לבארסה על האליפות השנייה ברציפות.

אחח, כמה אני מקנא בהם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.marca.com/futbol/barcelona_campeon0506/celebracion/09.Xxx
    הזינוקים על לארסון

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בצל כל החגיגות של ברצלונה והכרעת האליפות , גם מצב היורדות ככל הנראה הוכרע ואלו יהיו קאדיז ומאלגה.ועל הכרטיס השלישי 'נלחמות' הרבה קב'.

ניצחון של סנטאנדר והיא מורידה את קאדיז הנחמדה ליגה.

12 מיורקה 40
    13 בילבאו 39
    14 סוסידאד39
    15 אספניול l 38
    16 בטיס 38
    17 סנטאנדר* 37
    18 אלבס 36
    19 קאדיז 33

5. Engel Del Madrid Member

אני חושב שעכשיו, כאשר אין שום חלוץ אחר חוץ מראול אנחנו אולי נתחיל לראות את התפוקה. תמיד ראול היה BACKUP לבפטיסטה, קסאנו או רונאלדו. עכשיו כלללל התפקיד של הבקעת שערים זה עליו, ותהיו בטוחים שהוא לא יתמוטט מהלחץ.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כ"כ חבל שקאדיז ירדו,הם חזרו כ"כ יפה מפיגור של 2-0 ל 2-2,משערים של אסטוינוף האורוגוואי (ששיך לוונלנסיה), ושוב לוקאס לובוס (בדקה ה-90' !)
    חבל שה כניראה ירדו..
    אני מחזיק להם אצבעות..

7. Ampelmann Member

וזה כל-כך חבל, בעיקר לבארסה. יש שינוי ענק אצל הקטאלונים (בולט בעיקר בתקופה האחרונה עם הזוועות של אט'ו) כשלארסון על המגרש. הנסיון, החכמה. לדעתי, הנריק לארסון, לאורך כל הקריירה שלו היה לאחד האנדר-רייטדים הגדולים ביותר והתבזבז שנים ארוכות מדי בסלטיק. לא פלא שגם בגיל 35 הוא מסיים עונה ברמות הגבוהות בעולם כשלזכותו למעלה מ-15 שערים (עשרה מהם בליגה).

8. EL Capitan Member

טוב, נתחיל כמובן עם חגיגת האליפות הרשמית של בארסה, numero 18 בהיסטוריה שלה. בארסה עשתה את האליפות לקלה יותר, פשוט קבוצה גדולה, שנבנית לנגד עינינו סביב שחקן נדיר כמו רונאלדיניו. בארסה צריכה להשלים את העונה הגדולה שלה ב17 במאי, בפריז נגד ארסנל. אנחנו מחכים.

אוסאסונה התקרבה לכרטיס לליגת האלופות. היא מוליכה כעת ב5 נק' על סלטה ו6 על סביליה. המשחקים שנותרו לה: ראסינג בסארדינרו, ו-ולנסיה בריינו דה נבארה. לסביליה נותרו 3 משחקים- משחק ההשלמה נגד בארסה, מלאגה בחוץ וריאל בבית. לסלטה 2 משחקים נותרו, וכנראה שהחלום הלך- משחק חוץ באנואטה וחטאפה בבלאידוס. במקרה של שיוויון נקודות, אוסאסונה תהיה מעל סביליה, אבל אם סלטה תהיה בשיוויון נקודות עם אוסאסונה- סלטה תעקוף אותה, בגלל שיוויון בתוצאות צמד המשחקים (2-0 ניצחה כל קבוצה בביתה) והפרש שערים עדיף לסלטה. משמע, אוסאסונה צריכה שתי נקודות, כדי להוריד מעלייה את סלטה מהראש, ואז תקווה שסביליה לא תנצח בכל שלושת משחקיה, והיא בצ'מפיונסליג.

בתחתית, בטיס הסתבכה עם ההפסד שלה, והיא רק שתי נקודות מעל אלאבס, שניצחה אותה אתמול. מאיורקה, אפשר להגיד, הבטיחה את ההשארות שלה. גם בילבאו קרובה מאד להנצל מירידה ראשונה בהיסטוריה, אבל עדיין גם היא, גם ריאל סוסיאדד, לה אותה מס' נקודות כמו יריבתם העירונית (39), גם אספניול וגם ראסינג עדיין לא הבטיחו את השארותן בליגה. קאדיז ככל הנראה ירדה, למרות שיש לה עדיין סיכוי קטן. המחזור הבא יקבע את גורלה, ואלאבס לקחה את 3 הנקודות שהיא כל כך הייתה צריכה.

המשחקים שנותרו לקבוצות התחתית: מאיורקה- בטיס בחוץ וסארגוסה בסון מוייש; בילבאו- דפור בלה קורוניה ובארסה בבית; ריאל סוסיאדד- סלטה בבית ואספניול במונז'ואיק; בטיס- מאיורקה בבית ואתלטי בויסנטה קלדרון; אספניול- בארסה בקאמפ נאו וסוסיאדד בבית; ראסינג- אוסאסונה בסארדינרו ו-ויאריאל במדריגל; אלאבס- סארגוסה ברומרדה ולה קורוניה בבית; קאדיז- חטאפה בקולוסיאום ומלאגה בבית.

9. ManUtd Fan Member

מזל טוב לבארסה, ואני מקווה מאוד שיעשו את העבודה ב-17 למאי!

חבל לי מאוד שולנסיה הפסידה, זאת קבוצה שאני מאוד מחבב ואני מאוד רוצה שהם יעברו את ריאל מדריד ותיקח את הכרטיס השני לשלב הבתים בליגת האלופות. מקווה מאוד שזה אכן ייקרה, כי זה מגיע להם מאוד. קבוצה מצוינת. היום אני כמובן מקווה שריאל תפסיד לסנטאנדר, גם בגלל שזה יהיה מצוין בשביל ולנסיה וגם בגלל שאני רוצה לראות את סנטאנדר מנצח (אני מניח שאתם יודעים בגלל מה).

10. M_T_A Member

רק תחשבו איזה מעאפן זה יראה אם בארסה לא תיקח את ליגת האלופות וכל מה שישאר מהעונה הגדולה הזאת זה אליפות..
    חייבים, פשוט חייבים לנצח את ארסנל

11. Raulito Madridista

טוב, אז אני מודה, אחד הימים העצובים ביותר שלי מאז שאני אוהב כדורגל, ואני מקווה מאוד שה17 במאי לא יהיה אותו דבר, אלא שאני אשמח בסיום. אני בתור אוהד ריאל מדריד לפני 3 שנים, לא יכולתי לתאר בחלומות הכי זדוניים, כזאת נפילה של ריאל מדריד ועתיד כה נפלא לברצלונה, שהאליפות שלה בכלל לא משקרת. ברצלונה הייתה מעולה לאורך כל העונה, השיגה הרבה נקודות, כבשה שערים, התמודדה עם מכת פציעות והייתה מעל לליגה, רונאלדיניו, אטו, מסי, דקו, פויול, צ'אבי, ואלדז, כולם בייחד יצרו אימפריה, אני בספק אם בעונה הבאה ריאל תעשה משהו. כל הכבוד לברצלונה על אליפות 18, במחצית כמעט בכיתי שראיתי אותם חוגגים. אני חייב להוסיף הערה קטנה ממני: הליגה הספרדית העונה הייתה חלשה, ברצלונה חגגה בהרבה מגרשים אולי הרבה מדי, חוץ מברצלונה כל הקבוצות באותה רמה, כלומר ההבדלים נמוכים מאוד, אין מתחרות על אליפות רציניות. סלטה ויגו לא תהיה בליגת האלופות וחבל, היא הייתה צריכה לנצל את זה שברצלונה לא התאמצה יותר מדיי, היא הייתה חייבת לנצח. 5 נקודות מאוססונה לא ייסגרו, שנותרו עוד שני משחקים, הלוואי והיא לא תנשור מאופ"א, קבוצה נהדרת, סלטה.

מאיורקה הבטיחה את הישארותה בליגה עם נצחונות גדולים על אתלטיקו ווולנסיה. אראנגו הוא השחקן מספר 1 שלה, נתן משחק מעולה אתמול, וולנסיה יכולה לשמוט עדיין את המקום השני אם ריאל תנצח. כולם עשו מוולנסיה יותר מדיי, לאליפות היא לא יכולה לרוץ.
    לריאל מדריד אסור לפשל נגד סנטנאדר! ראול חייב להיות במיטבו, אין לנו חלוצים אחרים!

אתלטיקו מדריד איכזבו אותי קצת, הם במרחק של 3 נקודות מהאינטרטוטו. 2 משחקים ביתיים אחרונים, אתלטיקו לא מבקיע ומפסידה פעמיים רצוף. אוססונה המגעילה הבטיחה מקום בליגת האלופות, חבל, הלוואי תנשור במוקדמות.

ויאריאל אומנם התקשתה, אבל הצליחה לנצח את מאלגה שירדה ליגה, הרבה כבוד אין לה, ויאריאל תשלים עונה בינונית בליגה הספרדית, במקום השמיני לדעתי.

סביליה במרחק של 6 נקודות מאוססונה, עם משחק חסר, למרות המשחק הנהדר נגד חטאפה, ולמרות שנשאר לה את מאלגה, אני לא מאמין שהיא תסגור את הפער. גם מהמקום החמישי היא לא תרד.

טריסטן כבש אתמול וגרם למהפך במשחק של דפור נגד אספניול, שתקווה היום למעידה של סנטנאדר. לה קורוניה צריכה לשמור על המקום השביעי ולשחק באינטרטוטו בעונה הבאה. דפור בעונה בינונית מאוד אפשר לומר גם חלשה, מנצחת בחוץ את אספניול, מה שריאל לא עשתה כבר שנתיים(2 הפסדים של 1-0).

אלאבס השיגה ניצחון מעולה 2-0 בבית על בטיס השוקעת, שאני מקווה מאוד שלא תרד ליגה, יש לה עוד 2 משחקים והיא בפער של 2 בלבד מהקו האדום, היא חייבת לנצח במחזור הבא. מקווה שריאל תעזור לבטיס היום, סנטנאדר חייבת נקודות גם היא. לבטיס יש את מאיורקה בבית ואתלטיקו בחוץ, משחקים מאוד מאוד קשים.

קאדיז ירדה ליגה עם תיקו ביתי נגד סוסיאדד, לדעתי. חבל, מקווה שהקבוצה הזו תשוב לפריימרה בעוד שנתיים, כדורגל חיובי וקהל נפלא. קבוצה שמוסיפה צבע.

סראגוסה הבלתי ספורטיבית, הפסידה לבילבאוף שבמרחק 3 מהקו האדום, ויש לה את לה קורוניה בריאזור וברצלונה בבית, היא חייבת נקודות. אני מאמין שהיא תישאר.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה עלובה ריאל מדריד , אוי כמה עלובה ריאל מדריד.
    לא משחק גדול , הנעת כדור סתמית בחלק האחורי , מה שכן מחצית ראשונה די טובה יחסית למה שרגילים מריאל בזמן האחרון.
    וכמה מסכן ראול , כמה הוא צריך להגיד תודה לסולדאדו שהיה שם כדי לדחוק את הכדור פנימה (כי הכדור שלו לא היה נכנס ! ).

אחח ואם אנטוניטו עושה בדק'ה ה72 את ה1-3 היה סיכוי למשחק של תיקו.
    ואיך לעזעזל הם הצליחו מ3-0 להגיע למצב של 3-2 בדקות הסיום ולהעביר זמן כמו קבוצת תחתית.

וכמה מזל שיש לכם את גוטי וסרחיו ראמוס,נכס עבור ריאל.

עונה איומה של ריאל , חבל שהיא נגמרת.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/06
  13. Engel Del Madrid Member

אטבואנו עשה את ה3-1 ואת ה3-2.
    גולאסווווווווווווווווווווווו של הנסיך
    וסולדאדו.. אחח.. צריך לקבל מקום במקום ראול.

14. EL Capitan Member

דור, זה שהפערים בין קבוצות התחתית לקבוצות האמצע (למעשה, אין כמעט אמצע- רק 3-4 קבוצות) וקבוצות הצמרת הם לא גבוהים, אז זה אומר שהליגה הספרדית הייתה חלשה העונה? להפך, זה אומר שהבטן של הליגה הספרדית התחזקה העונה. אתה כנראה תמשיך לטעון, שהעונה הייתה מאכזבת וחלשה, בגלל ריאל שלך.

15. פלג Member

על המשחק של ראסינג-ריאל:

בקצרה, הקלה גדולה. לא חשבתי שלריאל יהיו סיכוים טובים לסיים במקום השני לאור היכולת הטובה של ולנסיה, אך ההפסד של ולנסיה שלשום פשוט נתן דחיפה גדולה לשחקנים בלבן. כעת לאחר הניצחון על ראסינג ריאל תלוים בעצמם.

המשחק התחיל בקצת אי סדר אופיני אך בהמשך היכולת של הלבנים השתפרה והיה סדר, היו שערים והושגו שלוש הנקודות. חבל שלקראת הסיום ראסינג הצליחה לכבוש שני שערים. ריאל היו צריכים להיות יותר בפוקוס ולא להוביל 0-3 ולהיות שאננים, אבל זאת ריאל של השנים האחרונות, נקווה שיהיה שיפור מהבחינה הזאת. למרות כל הבאלגן בקבוצה ריאל כבר המון זמן ללא הפסד וזה יפה, נקווה שהמגמה תימשך בשני המחזורים הקרובים ונשיג את המקום השני המיוחל, נסיים עוד עונה .... ונתחיל להתכונן לעונה הבאה.