ברצלונה אלופה בפעם השנייה ברציפות !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏1/5/06.

1. פלג Member

ריאל-סנטאנדר:

באפטיסטה לא זומן למשחק, סולדאדו זומן במקומו.לופז במקום קסיאס, קובנו כגיבוי בספסל. שינוים דיי רבים ברשימת המוזמנים של ריאל למשחק מחר מול ראסינג כאשר ישנם תשעה נעדרים שלא יהיו נוכחים במשחק בשל פציעות או הרחקות בהתאם.

המוזמנים::
    לופז, קובנו.
    סאלגדו, פאבון, סיסיניו, ראמוס, מחייה, קרלוס, בראבו.
    גוטי, גארסיה, בקהאם, זידאן, רוביניו, דה לה רד וחוראדו.
    ראול, סולדאדו.

תשעת השחקנים שלא זומנו למשחק:
    הלגרה, דיוגו, קסיאס, גראבסן, קסאנו, באפטיסטה, מינאברס, וודגיט ורונאלדו.

http://www.realmadrid.com/addon/img/2e91e6288estiramientosp.Xxx
    האימון המסכם לקראת המשחק.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בעונה שעברה ויאריאל הייתה הקבוצה הכי אטרקטיבית בספרד. העונה זה כבר לא ככה, אבל המשחק אחרון שלה באירופה השאיר בי טעם של עוד. לעומת זאת על כל משחק של סביליה אני אומר לא עוד ועד מתי!
    אם השופט יהיה דאודן איבאנייס אז אין אפילו טעם לבוא לולנסיה.
    מול אוססונה דווקא יש טעם לשחק. אגירה מועמד להחליף את פפה מורסיה במדריד והשחקנים רוצים שאל כליפה יישאר. או שהם רק אומרים ככה. נראה.
    6 שחקנים מהדאבל של אטלטי מלפני 10 שנים עדיין פעילים. אחד מהם זהו ריקארדו, השוער של אוססונה.

3. EL Capitan Member

סרגיי, אמרתי לך כבר שאתה לא צריך להביע דעה על קבוצה, שאתה לא יודע עלייה ממש את הכל. ויאריאל היא לא קבוצה, שמביאה עונה חד פעמית ואז צונחת חזרה למקומה הטבעי, כמו מה שיקרה, כצפוי, לאוסאסונה, אם תשיג את הכרטיס לליגת האלופות. אמנם ויאריאל היא קבוצה בלי מסורת מאחוריה, שבמקרה של נפילה, היא יכולה להתרסק. אבל זה לא מה שהולך לקרות, תאמין למה שאני אומר לך. ויאריאל התרכזה העונה במסע ההיסטורי שלה בליגת האלופות והזניחה את הליגה, והתוצאות בהתאם.

בעונה הבאה, זה לא יהיה ככה. ויאריאל כבר התחילה בתיכנונים לעונה הבאה, ורוצה לחזור להשיג לפחות את הכרטיס לגביע אופ"א ולחזור להיות קבוצת צמרת גבוהה ראויה, כפי שהייתה בעונה שעברה, שאז, כמו שדני אמר, היא הציגה בחצי השני של העונה את הכדורגל הכי אטרקטיבי באירופה (כן, בחצי השני גם יותר מבארסה). ניהאט כבר חתום על חוזה, ועוד הרבה שחקנים נמצאים ברשימת המועמדים של הקבוצה לעונה הבאה. פרננדו רוייג בונה בויאריאל את הקבוצה הטובה ביותר בהיסטוריה של המועדון הקטן והצנוע הזה, שקיבל רעב בעקבות השנתיים האחרונות.

ובקשר לכדורגל השונה (נקרא לזה ככה), שהציגה ויאריאל העונה בניגוד לכדורגל שאפיין אותה בעונה שעברה, פשוט ככה יצא. יש לזה כל מיני סיבות קטנות, שגרמו לויאריאל לא להציג את הכדורגל שכל כך אהבנו לראות אותה מציגה בעונה שעברה. תחשוב גם, שאף אחד לא היה מפתח סימפטיה לקבוצה הזאת, אם היא הייתה כמו אוסאסונה.

4. Raulito Madridista

אני רק רוצה להגיד כמה דברים בקצרה:

*גם המחליף של איקר קסיאס, דייגו לופז, שייפתח בשער בגלל האדום שספג איקר, הוא שוער מעולה, הוא שיחק משחק אחד בגביע ונתן כמה הצלות, וגם במסע המשחקים ב2006, הוא אחד השוערים המחליפים הטובים בספרד ובכלל לדעתי, צעיר עם פוטנציאל ענק.

הפציעה של אנטוניו קאסנו מעצבנת, אי אפשר כל פעם עם מכת הפציעות הזאת, בלעדיה היינו מבטיחים את המקום השני בכלל. חבל שאנחנו מאבדים את השחקן הכי טוב שלנו בחודש האחרון: בפטיסטה. הרוטציה שלנו בהתקפה מצטמצמת, כלומר הספסל יהיה דל מאוד, אני מקווה מאוד שזיזו סוף סוף ייתן משחק טוב זה לא קרה כבר כמה זמן, מראול אני לא מצפה מכלום, מקווה שסולדאדו שיחליף אותו בסביבות הדקה ה-70, יעשה משהו.

זה יהיה ממש מבזה אם ראסינג תנצח אותנו ותסגור 2 נצחונות עלינו בעונה הנוכחית.

כל פעם אני קורא באינטרנט שבאימון עבדו על שליטה בכדור, בעיטות לשער וכל זה, ולא משנה מה, בכל משחק, אין את החזקת הכדור, והבעיטות לשער גרועות.

אני חושב שזה בעיקר בגלל הירידה בכושר של פורלהאן, עם כמות המצבים שהוא קיבל העונה הוא היה צריך להבקיע כמו בעונה שעברה, הוא מזכיר את פורלהאן של מנצ'סטר.
    תגיד קים, האם ויאריאל שיחררה איזה בורג מההתקפה בעונה שעברה? כי לי לא זכור.

5. SeRgInHo Member

חבל מאד שתמיד אתם מתעלמים מהשנה וממשיכים לטעון שבשנה שעברה ויאריאל הייתה הקבוצה האטרקטיבית באירופה. אין לי שום טענות לזה שהיא שיחקה השנה בונקר. היא אפילו נתנה כמה משחקים נהדרים(מול אינטר, ארסנל)אבל למה שקבוצה כמו ויאריאל לא שיחקה כך מול בנפיקה/ליל/רנג'רס, קבוצות שבעצם ויאריאל טובה מהם בכמה דרגות. חבל שהיא בחרה להסתגר כי כשהיא יוזמת כמו במשחקים מול אינטר וארסנל היא משחקת יפה ומשוחרר.

נ.ב
    הודעה ה-2000 שלי בפורום. עוד ציון דרך בשבילי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. EL Capitan Member

סרגיי, כבר הסברתי לך פעם אחת בדיון ליגת האלופות מהן הסיבות לכך, שויאריאל לא משחקת כמו בעונה שעברה, והאמת? אין לי כח לחזור על זה עכשיו, או לחפש את התגובה.

דור, בהתקפה של ויאריאל השתנו כמה דברים: אחד, גוואירה, שנתן עונה נפלאה בעונה שעברה ונרגע לקראת סיומה (מעל 10 שערים בליגה), רצה לעזוב וחצי קבוצות מהפרימרה רצו אותו. בסופו של דבר, הוא נשאר בויאריאל ולאור מה שקרה, בקושי קיבל הזדמנויות ולא עשה כלום העונה (יעזוב בקיץ). לוצ'ו פיגרואה ירד ביכולת שלו מזאת בעונה שעברה, ורצה לעזוב, כי הוא הרגיש שהוא מאבד את מקומו בנבחרת ארגנטינה לקראת המונדיאל הקרוב. לכן, ויאריאל איפשרה לו לחזור לריבר פלייט בינואר. במקומו, הגיע גיז'רמו פרנקו, שרק חודש לאחר שהגיע התחיל לשחק, מסיבות שעדיין לא ידועות. ובקשר לפורלאן, אתה צודק בהחלט. מתחילת העונה, פורלאן רחוק מלקרוע רשתות, כפי שעשה בעונה שעברה. אבל אסור לשכוח גם, שהוא עבר כמה פציעות העונה (אחת מהן של חודש וחצי).

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה מתמודדת עם המכה הזו כבר שנתיים .

אם זה לא היה בכדורגל כבר היינו לוקחים את אליפות אירופה בשנה שעברה ולא רק השנה מגיעים למעמד הגמר

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי 9 דקות אראנגו העלה את מאיורקה ל1-0
    http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/mayo/3/6.Xxx

וכעבור 7 דקות בישל וייאה לאנגולו (בבעיטה הראשונה של ולנסיה לשער)
    http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/mayo/3/11.Xxx

עוד תוצאות בולטות
    1-0 לאוסאסונה בויסנטה קלדרון (סלטה תעלה מחה למשחק מול בארסה)

קאדיז החביבה בפיגור 1-0 ביתי מול סוסידאד

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/06
  9. Quique_Flores Member

47 שניות במחצית השנייה לקח למאיורקה לכבוש ,2-1 למאיורקה
    כבר דקה 50 ומשהו

http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/mayo/3/27.Xxx

האליפות של בארסה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/5/06
  10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נגמר , מאיורקה מנצחת כצפוי . ברצלונה אלופה כצפוי.

מעניין עכשיו איזה מחצית שנייה תיהיה לנו , מה שבטוח שברצלונה תשחק רגוע ומשוחרר ולא תלחם (לא שהיא נלחמה במחצית הראשונה) אבל לפחות שרייקארד ישאיר את רונאלדיניו לעוד איזה כמה דק' שיתן לנו להנות ממנו

11. פלג Member

מה שמעניין יותר זהו שריאל עכשיו במאבק עיקש יותר על המקום השני!! אני עדיין דיי המום מההפסד של ולנסיה. ההיתי בטוח שולנסיה לא תאבד נקודות במחזורים האלו. ניצחון של ריאל מחר, והצלחת מתהפכת.. יהיו סיכוים טובים מאוד לסיום במקום השני.

12. נדב מיכאלי Member

כצפוי הקבוצה הטובה בספרד שוב אלופה -שלא יגמר לעולם !
    די הופתעתי מההפסד של ולנסיה (אבל מאחל לכם אוהדי ולנסיה שתסיימו במקום השני לפני ריאל מדריד).
    עכשיו בארסה להתרכז בגמר ליגת האלופות בעוד שבועיים !
    דקה 54 גול גדול של אטו ,בארסה מובילה 1-0 .
    חג קטלוני שמח לכל אוהדי בארסה !

13. Ampelmann Member

אט'ו כובש! שער ראשון אחרי בצורת ארוכה מדי וכואבת מדי. הקמרוני, חלוץ של תקופות, אולי מרגיש כרגע כמו סופרמן, אבל אם תשאלו אותי, יש מקום להסיט אותו מעמדתו עבור חלוץ עם קצת יותר פוקוס. חצי מהמצבים שאט'ו החמיץ בחודש האחרון היו בגדר פיקשושים טוטאליים!

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

התמונה שאני לוקח מהמשחק הזה (ואני רוצה לחפש אותה) היא את מוטה ורונאלדיניו מזנקים על לארסון .
    ולא סתם זה קרה , האליפות האחרונה של לארסון מחוץ לשבדיה ואולי האליפות האחרונה בקרירה של השחקן הזה.

15. לא מצאתי כינוי Member

אטו נראה היום משוחר לחלוטין ובכלל לא אותו אטו ששיחק חסר ביטחון לחלוטין נגד קאדיז.
    אני חושב שברצלונה הרוויחה את אטו לקראת הגמר במשחק הזה,וזה לא בגלל הגול - אלא בגלל הביטחון שחזר.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/06