ברסלונה עונת 2014/15:: צ'אבי נפרד עם טרבל ענק!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם עיקרי דבריך, אבל מה פלורנטינו עשה (בשנים האחרונות, עזוב את הקדנציה הראשונה שלו שבה הוא באמת הץנהג כמו אינפנטיל) שאתה משווה אותו לברתומאו? אני ממש לא חוסך ביקורת על פרס, אבל הוא לא עשה שום דבר שקרוב לרפש שברתומאו ורוסל עושים בברצלונה. הזלזול באישים כמו קרויף, פפ ואבידל (אני אפילו לא מדבר על לאפורטה), עסקת ניימאר, ההשמדה העצמית שמתבצעת בלה מאסיה ושערוריות רבות שמוזילות מערך של מועדון כזה. פרס לעומת זאת מתמהמה עם הארכת החוזה לראמוס ולא תמך במוריניו כשכל החברים של קסיאס בתקשורת הספרדית התנפלו עליו, אני לא חושב שיש מקום להשוואה בין השניים.

ארדה כנראה יחליף את אינייסטה, שכבר מראה סימני ירידה ביכולת. ברור שאין לו את החכמה של אינייסטה אבל הוא ישפיע על ההתקפה יותר וכמובן שיעזור להגנה כשצריך. אינייסטה שחקן היסטורי, אבל היו יותר מדי משחקים בשנים האחרונות שהוא לא היה יעיל באף אספקט של המשחק. ממה שראיתי מסאמפר, הוא סוג של בוסקטס וקצת צ'אבי - חוטף הרבה כדורים אבל יודע להכתיב קצב משחק ולשלוח כדורי עומק חכמים. הוא לא אמור לדאוג מהרכישה של ארדה (מי שכן אמור לדאוג זה חלילוביץ', למרות שעד שהוא יחשל את עצמו ויגיע לרמה של הרכב בבוגרים, הטורקי לא יהיה באותה ביכולת כמו שהוא היום).

חתיכת נחש הברתומאו הזה, הוא סעיף רכישה בחזרה של אתלטיקו כדי "להראות כבוד" למתמודדים האחרים, בפועל אני לא רואה אף נשיא מאפשר לאתלטיקו לרכוש אותו בחזרה ולבזבז 4M יורו על שבועיים שאפילו אין בהם משחקים. אגב, כיף לראות שאחרי שבארסה קנתה שלושה שחקנים שאני מאוד מעריך (בראבו, סוארז וראקיטיץ'), היא השתדלה לקחת לשורותיה את השחקן שאני הכי שונא מבין כל מי ששיחק באתלטיקו בשנים האחרונות.

2. JohnTerry26 Member

ברתומאו פועל לרכישת פוגבה כבר חודשים, הוא פשוט נכשל.

לגבי טוראן בברצלונה, הוא אופציה יקרה מהספסל אבל לדעתי די טובה לעמדה של אינייסטה. מאמין שהם ינסו להביא שחקן נוסף בקיץ הבא (פוגבה ככל הנראה).

3. Bon Argumentum Ad Hóminem

שים-לב שנתתי את פלרונטינו כדוגמה לאיש שיווק, לא השוותי ביניהם מבחינת השחיתות שלהם. ופרז איש שיווק, לא איש כדורגל, בדיוק כפי שברתומאו איש שיווק ולא איש כדורגל. שם נגמרה ההשוואה.

4. Civil Anti Madridista

https://pbs.twimg.com/media/CJQM5rNWIAAv6Fa.Xxx
    ארדה טוראן חתם ל5 שנים במדי הבלאוגרנה.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

המחיר כנראה לא רלוונטי שזה מגיע לקבוצות כאלו, השחקן עצמו טוב מאוד ויתרום הרבה... אבל מה הקטע עם החולצה?

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם מאשימים את ברתומאו. אולי הצוות המקצועי באמת רצה את טוראן ולא מאמין בחומר המקומי?

כך או כך, אני כן חושב שזו החתמה טובה ונוטה להאמין שזו באמת הייתה בקשה של אנריקה.

7. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם זו שאלה רטורית, אבל פסים לאורך זו מסורת של 115 שנה בברצלונה. לא חושב שיש להם משמעות נרחבת יותר, אך לשנות אותה זה משהו שלא עושים. מזכיר קצת את קארדיף ששינתה את צבע המדים שלה מכחול לאדום. בסופו של דבר האוהדים יתרגלו, אבל זה רק מגביר את השנאה שלהם כלפיו ואני באמת לא רואה אותו נשאר במועדון עוד שבועיים.

Franco אוהב/ת את זה.
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני התכוונתי ברמה הכי פשוטה שלטעמי מדובר בחולצה מכוערת. אבל תודה על המידע לגבי הפסים, לא חשבתי על זה כשראיתי את החולצה אבל טוב לדעת :)

9. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

מצב נושא:
הנושא נעול.