ברמן מנצחת ושולחת את בית המוות לפוטו פיניש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏21/11/06.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק של ריאל מדריד מול ליון היה מדהים. הקצב היה מצוין וראו ששתי הקבוצות רוצות לנצח. חבל שליון פתאום הורידה את הרגל מהדוושה, כי היא הייתה יכולה לנצח את המשחק הזה די בקלות, לאחר שהובילה כבר 2:0. ריאל מדריד לא ויתרה והוכיחה שהשנה יהיה לה מה למכור גם בליגת האלופות.
    סרחיו ראמוס היה צריך להיות מורחק. הוא דחף את פלוראן מאלודה שלא לצורך. וגם אם זה לא שווה אדום ורק צהוב, הרי שכמה שניות אחרי זה הוא קיבל את הצהוב. חבל שהשופט אפשר לכמה שחקנים (היה גם שחקן אחד של ליון) ליישם את כל החישובים שלהם.

המבורג נתנה משחק לא רע באצטדיון האמירויות, אבל ארסנל גדולה עליה. חוץ מהמהלך הנהדר של רפאל ואן דר וארט, המבורג לא עשה שום דבר יוצא דופן במשחק וככה קשה לשמור על יתרון. ארסנל מצידה גם לא הייתה ממש מבריקה ורוב הזמן היא הייתה נורא לא מרוכזת. למזלה היא קבוצה כל כך כשרונית שעם זיהוי חולשת היריבה, היא הצליחה בקלות להפוך את התוצאה.

הנצחון של פורטו נורא הפתיעה אותי. ציפיתי מצסק"א מוסקבה להגיע למשחק הזה בעודף מרץ אחרי שתי התוצאות המצויינות שהיא השיגה מול ארסנל ולאחר הזכייה שלה באליפות רוסיה, אבל במשחק היא לא הראתה מזה כלום. פורטו, מצידה, לקחה את ההזדמנות הזאת בשתי ידיים וכל הכבוד לה על זה.

ההפסד של מנצ'סטר יונייטד לסלטיק הוא סתם הפסד מרגיז וזה מחזיר את השדים האדומים בדיוק לאותה הנקודה שהיא הייתה בה לפני שנה. כל הכבוד לסלטיק על הנצחון, אני לא ממש האמנתי שהיא יכולה לנצח, אבל היא הפתיעה אותי. דרך אגב, שכחו לציין שהשער הנפלא שהובקע על ידי נקאמורה היה בדיוק מאותה הנקודה שבה הוא הבקיע במפגש הראשון בין שתי הקבוצות, אולי רק מעט יותר רחוק.

בינתיים הובקעו 22 שערים, מה שאומר שבינתיים המחזור הזה רץ לכיוון של 44 שערים. אם זה יקרה, אני חושב שהשנה ישבר שיא. הלוואי.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ברמן הפסיקו לנסות לחפש שער מהרגע בו הם מצאו אחד מהראש של מטאסקר. צ'לסי היו קרובים בערך 3 פעמיים להבקעה ודאית, אך ויזה הציל ת'יום. בסך הכל אני מאוד שבע רצון מהמשחק, וברמן לא תמיד יכולים להציג כדורגל יפה, ובמיוחד כאשר מדובר בקבוצה קשה כמו צ'לסי. לפחות הם לא היו נאיבים לאכול את הכובע כמו במקרה ברצלונה עם השער של מסי...

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/06
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הודעת מנהלים

כל הדיונים של משחקי יום רביעי עוברים חד פעמית לדיונים של הטופיק הזה.

תוצאות משחקי יום רביעי:
    ברמן - צ'לסי 0-1
    לבסקי סופיה - ברצלונה 2-0
    ספרטק מוסקבה - באיירן מיכן 2-2
    אינטר - ספורטינג ליסבון 0-1
    בורדו - גלאטסריי 1-3
    ליברפול - פ.ס.וו איינדהובן 0-2
    ולנסיה - אולימפייאקוס 0-2
    שחטיור דונייצק - רומא 0-1

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/06
  4. SeRgInHo Member

אחרי קיפוח של אתמול, סוף סוף מגיע ניצחון אוקראיני בליגת האלופות. משחק כמעט מושלם של שחטיור, ניטרלה לחלוטין את רומא, בעטה 25 פעמים לשער וניצחה 1-0 משער של מאריקה.
    חבל חבל על איבוד הנקודות הביתי הכ"כ מיותר מול אולימפיאקוס ו-ולנסיה.
    לפחות מקום בגביע אופ"א כמעט מובטח בכיס.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ורדר ברמן עשתה את שלה, התוצאה משקרת כי לורדר לא הגיע ניצחון אבל מה זה משנה. 1-0 זה הפסד שצ'לסי הייתה יכולה לספוג וניצחון על לבסקי יתן לה את המקום הראשון. לעלות צ'לסי עלתה באופן סופי ומוחלט.

עוד שבועיים.... אוי אוי אוי מה הולך להיות עוד שבועיים בקאמפ נואו... מלחמת עולם. הגמר הראשון של העונה.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אז מי אמר שברמן לא יכולה לשחק מכוער ולנצח??
    דווקא שהיא בתקופה רעה הצליחה הקבוצה הטובה בגרמניה לנצח את האימפריה של צ'לסי. מלחמה אדירה ופיזיות שלא ראיתי המון זמן מברמן אולי מלמד משהו על תבנית המשחק.
    מגיע או לא מגיע, בכדורגל אין מגיע. עוד שבועיים בבירת קטלוניה משחק של להיות או לחדול מבחינתה של שלופת אירופה. אומנם היא חייבת לנצח אבל בסה"כ הרבה תלוי בבארסה. (תקנו גרעינים ותתמקדו במסך).

לגבי שאר המשחקים כמו שסרגיי אמר תוצאה מכובדת מאד לדונייצק שהצליחה להעלים את שחקני רומא מהמגרש (או שמא הקור עשה את זה).

אינטר מצליחה לשמור על סיכוייה לזכות במקום הראשון בבית, בקרב ענק שמצפה לנו במינכן היא גם תוכל לעשות את זה.
    מחזור סיום כמו שרשום בספר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל בין הנצחון היום של ברמן לתיקו במשחק היום הוא המשמעות שהיא צריכה תיקו בקאמפ נואו כדי לעלות .
    השאלה עכשיו האם היא מסוגלת לשחק בקאמפ נואו בונקר , כי אם כן ברצלונה מאוד תתקשה בהעדר שחקנים שיודעים לכבוש ולהכריע משחקים וזה לא טוב ובארסה תלחץ יותר ככל שהדק' יעברו .

8. INVISIBLE Member

יש מצב שורדר ברמן ישחקו בונקר נגד ברצלונה .. מה אכפת להם , העיקר לעלות..
    בכל מיקרה אם ברצלונה לא תכבוש היא לא תעלה וזה יהיה חבל.. יהיה להם ממש קשה כי ברמן לא יוותרו על צאנס כזה לעלות..

9. Mehmet Member

היה ממש משעמם במשחק של ברמן-צ'לסי. בונקר כזה לא ראיתי המון זמן...
    כולי עם ברצלונה במשחק בקמפ נואו, למרות שבלי חלוץ נורמלי הולך להיות ממש קשה.

רומא הסתבכה לאללה אחרי ההפסד לשחטיור.

10. matanhh Member

עוד שבועיים מלחמת עולם בקאמפ נו לדעתי ברמן יעלו קבוצה בכושר יותר טוב מברצלונה וראינות את זה היום למרות משחק גרוע של ברמן היא מנצחת את צלסבסי מה שלא עשתה ברצלונה ולכן מגיע לברמן לעלות ולא לברצלונה!

11. INVISIBLE Member

באמת מגיע לברמן.. אבל בלי ברצלונה בשלב הבא זה יהיה משעמם !
    אני בעד שברצלונה תעלה..

ויאללה שיחזירו את לארסון למשחק הבא.. גודינסון עגלה !

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך להמציא חוק חדש עכשיו שמבית 1 עולות 3 קבוצות ומבית 8 תעלה רק מילאן , במלא הרמה בבית 8 כל כך גרועה

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם על מילאן הייתי מוותר.

ורומא באמת הסתבכה.... שבוע הבא היא נגד ולנסיה באולימפיקו... והפסד שלה וניצחון של שחטיור באולימפיאקוס ורומא בחוץ.
    אבל שאני חושב על זה עכשיו קשה לי לראות את ולנסיה מתאמצת יתר על המידה ברומא וגם קשה לי לראות את האוקראינים מנצחים ביוון.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות המצבים, אני חושב שכולם יסכימו שהמשחק של ברמן וצ'לסי היה בהליכה כמעט. צ'לסי חיפשה את השער וכמעט מצאה אותו, אבל בוא נאמר שאם זה היה משחק מכריע הם היו מחפשים קצת יותר לעומק. ברסה יכולים לטעון שמשהו שם לא היה כשר, לדעתי בסך הכל מדובר במשחק קלאסי של קבוצה שצריכה ניצחון נואשות מול קבוצה אדישה יחסית.

15. INVISIBLE Member

כל הקטע שמי שתסיים מקום שלישי תיהיה בגביע אופא..
    כלומר או ברצלונה או ברמן..
    אז כבר אפשר לומר מי תקח את גביע אופא..
    כי מכל הקבוצות שבגביע אופא בתאחלס אין אחת שעולה על ברמן וברסה..

כמובן שתמיד ישהפתעות בכדורגל.. אבל זה יהיה דיי ברור

אולי סביליה,אייקס ופלרמו יכולים להפריע בדרך אבל כל השאר ממש לא.
    וגם שום קבוצה אחרת שתגיע לאופא משלב הבתים של האלופות.