בפעם ה-32: אייאקס אמסטרדם אלופת הולנד!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/8/12.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סופרקאפ 2013/14 - האלופה מנצחת 3-2 את מחזיקת הגביע

אז זהו, לפי הסטטיסטיקה מאז 2001 תהיה לנו בעונה הקרבה אלופה חדשה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    פרנק דה בור ושחקניו יצטרכו להיות מוכנים ל'קללה' שרובצת על מחזיקת הסופרקאפ ההולנדי...

במשחק דרמתי ניצחה אייאקס קבוצה שידעה בדיוק מה היא רוצה לעשות. ורבייק הכין שוב את הקבוצה שלו בצורה הכי טובה שיש. עד השיוויון אייאקס יזמה ויזמה, הגיעה להזדמנויות, אבל שילמה מחיר על ההפקרות בהגנה.

בסופו של דבר אני חושב שהקבוצה שרצתה לשחק ניצחה בצדק, אבל אני לא אובייקטיבי. אייאקס היתה צריכה מאמץ אמיתי בשביל לנצח בהארכה. ורבייק אולי כעס על השער האחרון שנכבשה לטענתו אחרי עבירה על אופרטום, אבל מאמן AZ גם צריך להודות שהשער הראשון של AZ גם יכול היה להפסל. חבל שורבייק לא עשה את זה. מבחינתי שני השערים כשרים ויותר מזה. מהרגע של ה'עבירה' ועד לכיבוש השער עבר מספיק זמן כדי למנוע את השער!

את האמת שציפיתי לקצת יותר מהקבוצה שלי. בוזאן עדיין לא נראה בכושר וברגע שדה בור מעלה להרכב את שיונה במקום פאולסן הדבר בהחלט גורם לבעיות בהגנה. למרות שאנחנו לא צריכים להפוך את המשחק הזה ליותר מדי רציני לשתי הקבוצות יש מספיק נקודות למחשבה. חיובי ושלילי.

אני שמח על הקאמבק ועל הזכייה בגביע. עכשיו ביום שישי משחק פתיחת עונה מול רודה בבית. במחזור השני AZ כבר מחכה לנו באלקמאר ואחרי זה נראה את פיינורד בארינה. בקיצור, אין פתיחת עונה קלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/13
  2. רוני שטנאי Member

AZ נראו ממש כמו קבוצת תחתית בחלק גדול מהמשחק. לנו אין קישור אחורי וזו הולכת להיות בעיה במשחקים נגד קבוצות חזקות. החלק הקדמי עדיין חלוד בעיקר בויאן, אבל גם פישר וסיגי לא היו מי יודע כמה. במידה והסגל הזה נשאר אנחנו פייבוריטיים לתואר, אלא מה? כמעט שאין לי ספק שלקראת סוף מועד ההעברות יעזבו אותנו שניים שלושה שחקנים(אריקסן, טובי אולי עוד).. פתיחת העונה יכולה לקבוע את הטון והחלק הקדמי יצטרך לשפר את החדות כי לא מעט קבוצות יתגוננו ככה במשחקי הליגה ולא יכול להיות שעוד עונה נהיה בפיגור של לא מעט נקודות במחצית הראשונה של העונה ונעשה סיום מהסרטים.

3. OriRR Member

שמועה שג'י סונג פארק חוזר לפ.ס.וו, שי קראת על זה משהו בהולנד?

4. Ajacied Member

אמור היום לעבור בדיקות רפואיות ולהיות מושאל לעונה אחת.

5. Echte Liebe Member

אם פארק חוזר לפ.ס.וו אני יהיה המאושר באדם. למרות שהוא כבר בן 32 והוא לא יחזור לכושר שהוא היה בו פעם, רק לראות אותו שוב באיינדהובן זה יהיה ענק.

על פי הVoetbalzone הוא צפוי כמו שאמרו מעליי, לעבור בדיקות רפואיות בקרוב ולחזור להולנד.

6. c_web Member

רוני אנחנו קבוצת תחתית שלא תחשוב אחרת... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mellow.Xxx

תוכנית המשחק של ורביק עבדה אתמול, אין לנו הרבה מה להציע מול אייאקס וההתגוננות בתוספת יציאה למתפרצת זו תוכנית שעבדה נהדר בחצי גמר הגביע בעונה שעברה וגם אתמול. הבעיה שאתמול המזל לא היה איתנו (שער עצמי בגול הראשון וחצי עצמי עם הטעות של אסטבאן בגול השני). אייאקס בכמה רמות מעלינו, אני מקווה שהמשחק הזה יתן לשחקנים בטחון להמשך.
    זה קורה יותר מידי שאנחנו מגיעים לארנה, מובילים ולא מצליחים לנצח (להוציא את חצי גמר הגביע זה קרה פעמיים בליגה בשנתיים האחרונות אחרי יתרונות של 0-2 ו 1-2). חבל כי השחקנים רצו מאוד ונהניתי לראות את הלחימה.

הקישור מאוד מוגבל, חודלייה הוא לא מהאר ואתמול לא הורגש כמעט. אלם נורא כבד ואיטי במרכז וחוץ מגובה אין לו יתרון בולט. אני גם לא אוהב לראות את וירחיבר באגף שמאל ולא כבלם באמצע (בוז'אן התעלל בו אמש). דווקא מיוהנסון מאוד התרשמתי, זה לא ג'וזי כמובן אבל הוא יודע לשמור על הכדור, הוא מהיר, הוא מוסר טוב ובועט לא רע.

רכשתי לפני המשחק להפסיד את התואר הזה ולנצח אתכם בליגה בעוד שבועיים, מקווה שזה אכן יתממש.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים...
    * ללא ספק ש-AZ הנוכחית פחות טובה מאשר אותה קבוצה עם מאהר ואלטידור. הם הוציאו את המקסימום אתמול. חשוב לי לציין שלאור העובדה שויטסה וטוונטה נחלשו שבהולנד מדברים על זה ש-AZ עוד יכולה למצוא את עצמם בעונה הבאה שוב באירופה. את האמת? נגד אייאקס מול קל להתגונן, אבל נגד רב הליגה AZ תצטרך ללכת קדימה ואז נראה אם גודלייה מתקרב איכשהו ברמה למאהר.

* אם לא יקרה משהו דרמטי אז יי סונג פארק ישחק בשנתיים הקרובות בפ.ס.וו (עבר את מבחני הכושר בהצלחה). סגנית אלופת הולנד מנסה לסגור את העסקה עד מחר כדי לצרף את הדרום קוריאני לסגל של ליגת האלופות. ביום שלישי תשחק פ.ס.וו נגד זולטה וארחם.

* רוני דיבר על עזיבת שחקנים. האם בוריחטר עובר לסלטיק? לפי הדיווחים העדכניים הסקוטים ישלמו 3.5 מיליון אירו בשביל הקיצוני שיש לו עוד חוזה לעונה אחת.

* פיינורד מנצחת במשחק ההכנה האחרון שלה העונה 2-1 בדה קויפ את חטאפה.

משהו אחר לגמרי. עידו דיבר איתי בפרטי ושאל אותי לגבי זכויות השידור של Fox Sport שהחל מיום שישי ישדרו את הליגה ההולנדית.

את האמת שהכל בשבילי עדיין די מעורפל. יום לפני זה יורידו מהאוויר באירופה את ESPN America, ערוץ שאני מאד אחסר. משום מה אני לא חושב שזה קשור לכדורגל ההולנדי, אבל מדובר כן בשתי חברות מתחרות. ממה שהבנתי מנסה Fox Sport יותר ויותר להכנס לבתים באירופה.

מבחינת הלינקים הישירים של הליגה ההולנדית בחו"ל. אני מחובר לליגה דרך ממיר כך שבאמת אין לי מושג אם אתם תסבלו מהשינוי. מעריך שבסופו של דבר כבר תוכלו לראות שידורים ישירים דרך האינטרנט

8. Piet van Reenen Member

מזל טוב לקבוצתי האהובה אייאקס לרגל זכייתה בפעם ה-8 בתולדותיה בסופר קאפ ההולנדי, לאחר ניצחון יפה על מחזיקת הגביע אלקמאר.
    דרך אגב,זהו התואר הרשמי ה-70 של המועדון מאמסטרדם, הישג יפה לכל הדעות.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/13
  9. Echte Liebe Member

http://www.psv.nl/upload/df316804-3787-498c-9bbe-3e8a7584797b_Training290713-4682.Xxx

פ.ס.וו 29/07

- היום ערכו שחקני הקבוצה את האימון המסכם לקראת המשחק הראשון נגד וורחם. האימון נערך לראשונה באצטדיון הגדול.

- למי שרכש כבר את ערוץ FOX Sports Eredivise, ייהנה בכל ערב מ-18 דקות של סיכום יומי של פ.ס.וו. גם אוהדי אייאקס צפויים לקבל 20 דקות של שידור בקרוב.

- אוהדי פ.ס.וו ציפו לקבל הבוקר את החתמתו של פארק, אך הקשר חזר אחה"צ ללונדון עם הסכם עקרוני בלבד. הקוריאני בן ה-32 כבר עבר את הבדיקות הרפואיות ובתאוריה יכול אפילו לשחק מחר נגד וורחם, אך פ.ס.וו מוכנה לשלם עד מיליון יורו לעונה לקשר שלא מקבל את התנאים הללו.

אגב. שי, יש אפשרות לראות את Eredivise Live במחשב בצורה יפה או לראות אותו אפילו בממיר של הוט?

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות פ.ס.וו
    * עדיין אין חדשות על פארק...
    * סנטיאגו אריאס עזב את הולנד, אבל יהיה ביום שלישי שוב בחזרה. קשור לעניינים פורמלים שהמגן עוד היה צריך לארגן בפורטוגל.
    * יהרון זוט יהיה ככל הנראה השוער הפותח מחר מול זולטה. קוקו עדיין מחזיק את הקלפים צמוד לחזהו. הרכב וקפטן חדש נדע רק מחר.
    * פיליפ קוקו אמר היום שאם טויבונן עדיין נמצא בספטמבר באיינדהובן הצדדים יישבו מסביב לשולחן בשביל הארכת חוזה. לקשר/חלוץ יש עוד חוזה לעונה אחת. רק צריך להדגיש שהשבדי כבר אמר לא פעם שהוא לא הולך להאריך את חוזהו.

חדשות אייאקס
    * אייאקס תקבל רק 2 מיליון אירו בשביל בוריחטר.
    * אלדרוויירלד אומר היום שאם יישאר עוד עונה באייאקס הוא יאריך את חוזהו.
    * במשחק הסופרקאפ ישב בארינה סקאוט ביציע של רומא. השחקן שאחריו הוא עקב היה ויקטור פישר...

חדשות אחרות
    * אדוארד דופלן, קשר אוטרכט שבר עצם בכף רגלו. ייעדר כשלושה חודשים.
    * נאפולי מנסה לרכוש את בלם ליברפול, סטקרטל. אם זה לא יצליח ינסו האיטלקים את מזלם עם ברונו מרטינס אינדי.
    * AZ מוותרת על החלוץ מייק ואן דוינן. הקבוצה מאלקמאר תנסה עכשיו להנחית את חלוץ וורדר ברמן דני אבדיץ' שלפני שנה הושאל לפק זוולה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/13
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רועי, Eredivisie Live הופך בעוד יומיים ל-Fox Sports. אני מעריך שאפשר יהיה למצוא לינקים בארץ, אבל ממש אין לי מושג אם אפשר לקבל את הערוץ דרך הוט.

12. Ajacied Member

חבל על הסקאוט שטס לחינם לאמסטרדם. אין סיכוי שבעולם שפישר יעבור לרומא העונה. ואם הוא באמת יתפתח למה שמצופה ממנו, אז רומא לא תהווה רמה בשבילו.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/13
  13. c_web Member

ניצחון נאה ל PSV על הבלגים 0-2 שאמור להספיק בגומלין. בדקות הסיום האורחים הפקירו את ההגנה וחבל ש PSV לא ניצלה זאת לכבוש עוד שער או שניים.
    מאוד קשה היה לי לראות את מהאר שם, ואפילו את שחארס. איזה אנשים גדולים...

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון נאה ביותר של פ.ס.וו, רבים חששו מהמשחק הרשמי הראשון בעונה.
    בוא נגיד ככה, ברור שאחרי משחק כמו אתמול אי אפשר להגיד הרבה דברים רעים על הקבוצה של קוקו, אבל כמו שלא צריך לשפוט יותר מדי את אייאקס מול AZ כך צריך להזהר עם המשחק הזה.

למה אני אומר את זה? פשוט מאד, לפ.ס.וו יש קבוצה מאד צעירה. צעירים תמיד מתלהבים וזה טוב. יש עכשיו בקבוצה הרבה יכולת אישית, אבל מאד מעניין אותי לראות אם היכולת הזאת יכולה לחזור ברצף ומה יקרה אם היריבה לא תתן לפ.ס.וו כל כך הרבה חופש?

אני לא הולך להגיד שנהנתי אתמול, אבל אני כרגע צריך לחשוב על הראש במקום הלב...אני מקווה שפ.ס.וו יגיעו לשלב הבתים. זה מאד חשוב לכדורגל ההולנדי. עם כשלונות כמו של אוטרכט אנחנו צריכים גם קצת הצלחה.

בסופו של דבר ערב מוצלח לקבוצה של רועי. פ.ס.וו ניצחה ותחזיר בצורה הזאת הרבה אוהדים שירדו בשנים האחרונות על הקבוצה מאיינדהובן. ללא ספק שיהיה מעניין לראות מה כבר יקרה בשבת כשפ.ס.וו תצא למשחק חוץ בדן האח. עד אז ברור שבתקשורת ימשיכו להתלהב מבקאלי והחברים הצעירים שלו.

15. Echte Liebe Member

אכן ניצחון מרשים לPSV.

קוקו הימר ביהירות על הגנה צעירה וזה יכל לעלות לו ביוקר. הוא עלה עם הגנה לא מנוסה שהגיל הממוצע שלה הוא 19. לדעתי היה אפשרי לתת לברומה לפתוח כבלם ולידו לשים את זאנקה או את מרסלו.

למרות זאת, ההימור של קוקו הצליח וההגנה הייתה יציבה ונהדרת אתמול. בעיקר רקיק בן ה-17 הרשים אותי מאוד. יש בצעירים האלה קסם. לוקדיה החליף את מטאבז והיה קסם פשוט, היה מעולה. בקאלי? שחקן גדול, אבל הוא עדיין יהלום לא מלוטש. לדעתי אם ייתנו לו את הצ'אנס העונה, הוא יהיה נפלא והוא יוכל להגיע לרמה כמו של פישר בתוך עונה או שתיים.

הגול של לוקדיה. ברנט רץ כמו טילון וגבר על המגן של זולטה, נתן הרמה גדולה ולוקדיה עם סיומת נהדרת. החבורה הצעירה של אתמול הוכיחה כמו פוטנציאל יש לה ואם הם יתפתחו הם יהיו בקרוב הכוכבים של הולנד.

נכון שPSV לא הייתה אתמול טיקי-טקה ומשחק נהדר, אבל אל תשכחו ששיחקו שחקנים מאוד צעירים. אני כבר מחכה שוב לראות את טויבונן. אם הוא יחתום על חוזה חדש, זה יהיה מאושר.

האוהדים של פ.ס.וו מצפים שכבר היום או מחר תצא הודעה רשמית על צירופו של פארק. ע"פ ויקיפדיה ההולנדית והאנגלית, הוא כבר נחשב שחקן PSV.