בפעם ה-32: אייאקס אמסטרדם אלופת הולנד!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/8/12.

1. c_web Member

חשבתי שהרכבת לאייאקס הסתיימה העונה, אבל שוב טעיתי. הקבוצות סיכמו היום על העברתו של מויסאנדר ניקלאס שיחתום ל 3 שנים באייאקס.
    ורביק אמר שהוא לא מתכוון להביא בלם וזה מכניס אותנו לבעיה רצינית, אני לא סומך על תומאס לם או אטייה ריינן על מחליפים ברמה של הפיני. הקפטן שלנו עוזב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידו, הייתי חושש גם שהרכבת לפ.ס.וו עדיין לא הסתיים...מאהר עדיין מדבר בגלוי על עזיבה, אבל כרגע לא פ.ס.וו ולא אייאקס מועמדים לקלוט אותו. העניין הוא שבאיינדהובן עדיין לא יודעים אם טויבונן ישחק אחרי הראשון בספטמבר באיינדהובן. פ.ס.וו רוצה 14 מיליון אירו בשביל השבדי ואם היא תקבל את זה אני בטוח שמאהר עובר לפ.ס.וו.

לגבי מויסאנדר. לבחור יש עבר באייאקס. הוא הגיע כנער לאייאקס, אבל לא פרץ לבוגרת. למרות החתימה הצפויה אני מרוצה שנראה חיזוק, אבל אני לא קופץ למקפצה הקרובה למקום מגורי. הפיני בלם טוב, אבל
    לדעתי לא גדול. ברור שאוהדי AZ לא שמחים, אבל חסרונו של מאהר יהיה הרבה יותר קטלני לקבוצה מאשר העזיבה של מויסאנדר.

לעניין אחר.
    תיאו יאנסן עדיין רוצה לעזוב. הוא לא מוכן לשחק פחות. פתאום דובר שבשיקטאש מעוניינת בקשר, אבל במשך כל הקריירה של יאנסן דובר שהוא מאד מתקשה לעזוב את גבולות הולנד. הבחור מאד קשור לעיר מגוריו ארנהם ולדעתי הוא לא עובר לשחק בטורקיה.

3. Ajacied Member

חבל אם יאנסן יעזוב. למרות שאני לא כזה תופס ממנו, הוא הוא כן שחקן מנוסה שיכול לעזור בעונה ארוכה. חוץ מזה שאני בספק שיביאו מישהו במקומו.
    אם יביאו מישהו במקום אניטה כבר יהיה טוב. על קיצוני נוסף אני בכלל שותק.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לדעת במצב הזה אם אייאקס עוד תביא שחקנים. אני כבר שמח עם בלם חדש...ברור שאנחנו צריכים גם קשר הגנתי במקום אניטה. אייאקס שיחקה אתמול עם קישור מאד התקפי (שיונה, אריקסן, יאנסן) שזה טוב נגד קבוצות קטנות. באירופה ונגד קבוצות צמרת בהולנד זה סיכון גדול מדי. בנתיים אני מחכה לאישור הסופי על העברתו של מויסנדר...

ידיעה אחרת, סקאוטים של אייאקס ופיינורד ישבו אתמול באיצטדיון בדנמרק כדי לראות את ביצועיהם של שני מקומיים: ניקלס הילניוס (21) ולוקאס אנדרסן (17). הראשון חלוץ השני משחק כקשר. בעבר כבר דווח שאנדרסן מבוקש ע"י אייאקס, אבל דיל לא יצא מזה. ידוע גם שנציגים של צ'לסי, מנצ'סטר סיטי, וולפסבורג ואנדרלכט היו במקום...

5. Ajax Amsterdam Member

מויסאנדר חתם רשמית באייאקס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. Gnus Avenue Member

לא יצא לי לי להגיב כאן, אז קודם כל אני חייב להגיד שממש נהנתי לקרוא את הכל, שאפו ענק.http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אני כנראה אעקוב השנה אחרי ויטסה (שכנראה תהפוך לקבוצה החדשה של דן מורי בקרוב) הרבה בגלל גיאורגי שנטוריה שמאוד הרשים אותי במעט שראיתי ממנו, ואני אשמח לעקוב אחרי ההתפתחות שלו ושל הקבוצה העונה.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רכש נכון וטוב במחיר מציאה (גם את אייאקס עושקים, אבל אנחנו לפחות עוד עושים על זה כסף. איך אלקמאר מוכרת כל כך בזול את השחקנים שלה? ).

עדיין חייבים קשר אחורי וקיצוני.

8. c_web Member

ברכות לדין מורי בלמה של בני יהודה שהוצג היום בויטסה ארנהיים. תמיד כיף שיש נציג מישראל בליגה ההולנדית.

9. OriRR Member

בהצלחה!
    עכשיו גם ישדרו בטח עוד משחקים מהליגה ההולנדית

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא יודע על מה מדברים בארץ, אבל בהולנד אין שום דיווח על החתמת דין מורי. לא באתרי שמועות, לא באתר הרשמי של ויטסה. אני ממש לא מבין את העניין הזה.

בנתיים...
    אייאקס עומדת להחתים את כריסטיאן פאולסן בן ה-32, יחליף את אניטה

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01695/poulsenget_1695300c.Xxx

בלי הרבה רעש. אייאקס הצליחה ככל הנראה להעביר לשורותיה את הקשר ההגנתי כריסטיאן פאולסן. יש סיכום בין הצדדים, אבל הקשר צריך עוד לעבור בדיקות רפואיות. השחקן בן ה-32 הגיע לאלופת הולנד בהעברה חופשייה. פאולסן אמור להיות האיש שיחליף את אניטה בהרכב ולתת את הניסיון שלו לשחקנים הצעירים האחרים. הדני שיחק בעבר בין היתר בשאלקה, יובנטוס וליברפול.

מרק אוברמרס אומר היום: "אנחנו שמחים שכריסטיאן רצה להצטרף אלינו. היו לו הצעות מקבוצות אחרות. יש לנו עכשיו בקבוצה שחקן שמתקן ונותן הוראות לשחקנים אחרים. מנהיג, בפנים ומחוץ לקווים. הקבוצה הצעירה שלנו צריכה שחקן שכזה.

הוא כרגע נמצא לתקופה קצרה מאד בארצו, אבל הוא היה אתמול כאן עם אשתו. הם ביקרו בארינה ובמתחם האימונים שלנו. בנוסף לזה הזוג בדק בתים שונים וגם בית ספר לילדם.

לפאולסן המון ניסיון ובשנים האחרונות היה הקפטן של נבחרתו הלאומית. אחרי היורו הוא החליט שמעכשיו הוא רוצה רק להתרכז בקבוצה שלו. זה גם משמח אותנו."

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/12
  11. Piet van Reenen Member

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/12
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פגעת בול עם פאולסן, אבל אני נותן לבחור הזדמנות. אי אפשר לשחק כל הזמן עם 11 מתבגרים. אפילו בברצלונה זה לא יעבוד...

החדשות של החתמת דין מורי מדווחים עכשיו גם בהולנד. בעיניי החתמה מוזרה, אבל מי אני.

13. kraz11 Member

יש מצב שיש באייאקס יותר סקנדינבים מהולנדים?
    חסר רק את אגר ואיברהימוביץ' והיה לנו ממש דרים טים סקנדינביה
    ת'אמת בכייף העיקר ששחקנים טובים

לגבי פאולסן הוא זכור לי כשחקן מצויין הבעיה היא שבשנים האחרונות אין לי מושג מה הוא עשה וזה מה שחשוב...אבל כמו ששי אומר ללא ספק אייאקס צריכה את הנסיון שלו

14. c_web Member

הסגל של הולנד למשחקים בפתיחת קמפיין מוק' מונדיאל 2014 פורסם:

Doel: Tim Krul (Newcastle United), Maarten Stekelenburg (AS Roma), Michel Vorm (Swansea City).
    Verdediging: Khalid Boulahrouz (Sporting), Douglas (FC Twente), John Heitinga (Everton), Bruno Martins Indi (Feyenoord), Joris Mathijsen (Feyenoord), Ricardo van Rhijn (Ajax), Nick Viergever (AZ), Ron Vlaar (Aston Villa), Gregory van der Wiel (Ajax), Jetro Willems (PSV).
    Middenveld: Vurnon Anita (Newcastle United), Jordy Clasie (Feyenoord), Urby Emanuelson (AC Milan), Leroy Fer (FC Twente), Nigel de Jong (Manchester City), Siem de Jong (Ajax), Adam Maher (AZ), Stijn Schaars (Sporting), Wesley Sneijder (Inter), Kevin Strootman (PSV), Rafael van der Vaart (Tottenham Hotspur).
    Aanval: Ibrahim Afellay (Barcelona), Bas Dost (VfL Wolfsburg), Klaas-Jan Huntelaar (Schalke 04), Ola John (Benfica), Luuk de Jong (Borussia Mönchengladbach), Dirk Kuijt (Fenerbahҫe), Jeremain Lens (PSV), Luciano Narsingh (PSV), Robin van Persie (Manchester United), Arjen Robben (Bayern München), Ruben Schaken (Feyenoord).

15 נציגים מהליגה ההולנדית. פיינורד ו PSV, עם הכי הרבה נציגים (4). אייאקס עם 3 נציגים, טוונטה ו AZ עם 2.

מאוד מצדיק את הזמנתם של רובן שחאקן מפיינורד וג'ורדי קלסי.

15. Ajax Amsterdam Member

אם הוא חותם באמת שזו יכולה להיות עונה ממש נפלאה